Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(daiva78jon @ 2013 02 05, 21:04)
oi gal ir mane pas bbitute imetet? ax.gif

Taip 4u.gif


Turiu Alytaus ir Druskininku
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 06, 11:12)
tai gal brenda per balas smile.gif svarbu, kad neapsemtu siuliu, nes per siules dreksta. o siaip man lyg ir nebuvo kojos suslape smile.gif  4u.gif


sako kad ne, bet sako ir daro yra du skirtingi dalykai tokiam amžiuje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2013 02 06, 08:48)
Sveiki,

Kiek butu paemimas is Located in Luton, United Kingdom, 35 mi from...



Lina siandien nedirba - treciadienis 4u.gif Atsakymu tik ryt sulauksit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 06, 11:12)
tai gal brenda per balas smile.gif svarbu, kad neapsemtu siuliu, nes per siules dreksta. o siaip man lyg ir nebuvo kojos suslape smile.gif  4u.gif


Jei per balas negalima bristi, tai tada man nereikia lotuliukas.gif

Kaunietes, ar nesimato horizonte busiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 06, 11:26)
Kaunietes, ar nesimato horizonte busiko? bigsmile.gif


nu nesuprantu to jusu trypciojimo - jau kokios 3 zinutes kada bus kauna - nugi ateis laikas ir bus - tikrai i UK atgal neivaziuos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 12:35)
nu nesuprantu to jusu trypciojimo - jau kokios 3 zinutes kada bus kauna - nugi ateis laikas ir bus - tikrai i UK atgal neivaziuos schmoll.gif


Be be be doh.gif NU tai gal zmones planuojasi pro sali pravaziuoti, tai ir klausia biggrin.gif . Tam ir yra forumas, kad zinoti padeti ax.gif
Atsakyti
Tai zinom, kad siandien Kaune, bet man asmeniskai niu taip smagu kai kazkas paraso, jog pvz Kalnieciuose gavo, kita gal jau sakykim prie kokio Makdonaldo, tai jau tada isvaizduoju, jog link manes vaziuoja lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Kadangi ir as is tu nekantriuju, tai ir man idomu, kada Siauliai gaus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, silainiu kooperacija kolkas negauta schmoll.gif
Atsakyti
Čia tom trypčiojančiom lotuliukas.gif
Nežinau, kurio busiko jūs laukiat, bet aš dar laukiu to papildomo busiko siuntos ir man ką tik skambino, kad važiuoja link manęs thumbup.gif netoli Romainių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 06, 13:19)
Čia tom trypčiojančiom  lotuliukas.gif
Nežinau, kurio busiko jūs laukiat, bet aš dar laukiu to papildomo busiko siuntos ir man ką tik skambino, kad važiuoja link manęs  thumbup.gif netoli Romainių  4u.gif

thumbup.gif svarbu vaziuoja biggrin.gif
Atsakyti
Na logiškai aš irgi suprantu, kad gausiu šiandien, ale vis tiek malonu buvo perskaityt, kad va bent Romainiuose jau smile.gif
Atsakyti