Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(bbiitute @ 2013 02 05, 19:15)
Linut gal zinot kada Alytus  4u.gif




oi gal ir mane pas bbitute imetet? ax.gif
Atsakyti
[quote=Limcamca,2013 02 04, 19:19]
Siuo metu yra atsakyti visi emailai 4u.gif Kas nesulaukiate atsakymo, vadinasi mes nesam gave emailo!

kokia situacija su uniqlo siuntiniu?
Atsakyti
prasau pastatyti
221182519442 3,5
Atsakyti
Lina, nesulaukiam atsakymo i el. pastu tad rasau cia.
Issiaiskinom, kad kazkas musu yra is siuntiniu, tad noriu gauti saskaita ax.gif

Ir dar iskilo klausimas, jei neatsiunciat saskaitos tai suprasti kad nieko negauta, ar prasyti jos reikia kaskart net jei nesi tikras bus ar ne siuntiniu adresuotu mums g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 05 vasario 2013 - 21:21
QUOTE(knielita @ 2013 02 05, 21:47)
Lina, nesulaukiam atsakymo i el. pastu tad rasau cia.
Issiaiskinom, kad kazkas musu yra is siuntiniu, tad noriu gauti saskaita  ax.gif

Ir dar iskilo klausimas, jei neatsiunciat saskaitos tai suprasti kad nieko negauta, ar prasyti jos reikia kaskart net jei nesi tikras bus ar ne siuntiniu adresuotu mums g.gif  g.gif

siuncia ir neprasant, bet tik siuntai isvykus i LT biggrin.gif tik kartais buna, kad kas antra siunta moki uz abi. Cia gal kai sumeles mazos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 02 05, 21:23)
siuncia ir neprasant, bet tik siuntai isvykus i LT biggrin.gif tik kartais buna, kad kas antra siunta moki uz abi. Cia gal kai sumeles mazos ax.gif


Tad jei gavom sausa atsakyma i klausima ar mums kazkas yra "Taip" ir viskas, bet saskaitos negavom kaip suprasti? Bus si syki ar nebus? Saskaitos paprasem, bet negaunam jokio atsakymo g.gif Tai ar toliau prasyt saskaitos ar laukt kito karto? g.gif g.gif
Nesusigaudau matyt, ar klausti nemoku, bet neaisku nors tu ka cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 05 vasario 2013 - 21:51
QUOTE(knielita @ 2013 02 05, 21:48)
Tad jei gavom sausa atsakyma i klausima ar mums kazkas yra "Taip" ir viskas,  bet saskaitos negavom kaip suprasti? Bus si syki ar nebus? Saskaitos paprasem, bet negaunam jokio atsakymo  g.gif  Tai ar toliau prasyt saskaitos ar laukt kito karto?  g.gif  g.gif
Nesusigaudau matyt, ar klausti nemoku, bet neaisku nors tu ka  cool.gif  biggrin.gif

lauk, ir be prašymų gausi kai ateis laikas susimokėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 02 05, 17:48)
Man šiandien su baltais koja sušlapo.  verysad.gif


ai man jų reikėjo nes ortopedas liepė biggrin.gif per balas neisiu vadinasi. bet mergaitė mano kitokius truputį nešioja, irgi šlapiom kojom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2013 02 05, 21:48)
Tad jei gavom sausa atsakyma i klausima ar mums kazkas yra "Taip" ir viskas,  bet saskaitos negavom kaip suprasti? Bus si syki ar nebus? Saskaitos paprasem, bet negaunam jokio atsakymo  g.gif  Tai ar toliau prasyt saskaitos ar laukt kito karto?  g.gif  g.gif
Nesusigaudau matyt, ar klausti nemoku, bet neaisku nors tu ka  cool.gif  biggrin.gif


Si karta Vilniun pirma nuveze, tai ir saskaitas siuncia pirmiau vilnieciams
O Kaunui tik ryt vezios, tai saskaitas nuo ryt prades ir kaunieciams siuntineti

Atsius ir jums , nepergyvenkit
Atsakyti
Sveiki,

Kiek butu paemimas is Located in Luton, United Kingdom, 35 mi from...
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 05, 22:13)
bet mergaitė mano kitokius truputį nešioja, irgi šlapiom kojom doh.gif

tai gal brenda per balas smile.gif svarbu, kad neapsemtu siuliu, nes per siules dreksta. o siaip man lyg ir nebuvo kojos suslape smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 06, 11:12)
svarbu, kad neapsemtu siuliu, nes per siules dreksta. o siaip man lyg ir nebuvo kojos suslape smile.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti