Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Aga @ 2013 02 13, 15:12)

Spintą tokią dukros kambaryje turim. Pati tvirta, normalios plokštės, tik durys plonesnės, bet šiaip per pusmetį naudojimo kaip nauja atrodo.
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 02 14, 08:57)
Ar gi niekas man nepades? verysad.gif

Žinok, jau kuris laikas kataloge rodo tik FINTORP (nuo praeitų metų kokio lapkričio ar gruodžio) unsure.gif Aš kadangi raktams kabinti norėjau užsakyti, tai vis pasižiūrėdavau. Tiesa, paskui per skelbimus nusipirkau ASKER iš vienos forumietės (man tik ilgis buvo aktualus, spalva - ne), bet irgi kai norėjau palyginti, ar toks pat, kaip ir FINTORP pagal išmatavimus, tai kataloge tadau tik pastarąjį, ASKER nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 02 14, 09:55)
Truputi padiskutavom apie ikea lova, o gal kas nors ir ciuzinius uzsakinejot? Kazkaip turiu itarima, kad gali but labai minksti..

Juk nurodyta, ar minkstas ar kietas ar vidutinis, tai koki issirinksite toki ir turesite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 02 14, 12:37)
Juk nurodyta, ar minkstas ar kietas ar vidutinis, tai koki issirinksite toki ir turesite  smile.gif

Taip, bet ar neišsiguli po metų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 14, 11:31)
Spintą tokią dukros kambaryje turim. Pati tvirta, normalios plokštės, tik durys plonesnės, bet šiaip per pusmetį naudojimo kaip nauja atrodo.

Vidus turbūt nelabai funkcionalus? Nesidarėt daugiau lentynų?
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2013 02 13, 12:34)
Priminikit dar karta, tai kuris geresnis? 1 ar 2 ? rolleyes.gif



rinkis, kuris labiau patinka pagal išvaizdą ar kainą, nes jie abu geri.
aš asmeniškai turiu antrą ir labai patenkinta. pirkčiau antrą kart tokį.
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 02 14, 13:42)
Taip, bet ar neišsiguli po metų? unsure.gif

Nepasitaike dar toks
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 02 14, 12:42)
Taip, bet ar neišsiguli po metų? unsure.gif

ziurint kas gules lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2013 02 13, 23:50)
Man bedos su prekem - tai ne ta spalva (nors kelis kart pamineta, ir ju patvirtinta, kad uzsakys kokia reikia), tai prekiu nera (nors sistemoj rodo, kad yra daug daug. Gali but klaidos sistemoj, bet ne vienai prekei pasitaike ir vis man, o seniau nepasitaikydavo  doh.gif ), tai atveze neranda kokios tvirtinimo dalies (atskirai perkama), zada rasti, bet paskui paaiskeja, kad nenupirkta...Kazkaip sakau, ar as cia tokia "uzkeikta" kliente ar kas. Pora savaiciu tai net nesinervinau, visko pasitaiko, bet dabar jau bandysiu kitur uzsakinet...

Mums su lempa buvo, rodo sistemoje, kad yra, nuvaziuoja, jos nera, tai tik po menesio sumedziojo.
Matyt tau ne sudba siuo metu su jais kontaktuoti 4u.gif
Atsakyti
Kokios grazios serviravimo leksteles SKYN atrodo:

user posted image

Bet paskaicius sudeti: Product description
Bone china, Glaze Zodziu, is kaulu blink.gif


Labai vertas demesio savo kaina pasirode MALA popierius user posted image
Pats gal ir nieko ypatingas, bet as Vilniuje parduotuveje uz kur kas mazesni kieki tiek mokejau
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 02 14, 08:57)
Ar gi niekas man nepades? verysad.gif


4u.gif bandziau ir as ieskot,bet nieko daugiau neradau,tik ta jusu nurodyta.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 02 14, 21:46)
Kokios grazios serviravimo leksteles SKYN atrodo:

http://www.ikea.com/...PE269352_S4.JPG

Bet paskaicius sudeti: Product description
Bone china, Glaze  Zodziu, is kaulu  blink.gif

Bet gi kaip tik pats geriausias (jis baltesnis, nei kitais būdais išgautas bei kietesnis, atsparesnis) porcelianas skaitosi tas Bone China rolleyes.gif
http://en.wikipedia....wiki/Bone_china

Kažkaip labai susigundžiau dabar bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 14 vasario 2013 - 22:21