Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Koper @ 2013 02 13, 16:41)
tai kas be ko. as kalbejau tik apie patoguma. o galvugali galima koki patiems susimastyt idomu, kaip cia


faina nuoroda drinks_cheers.gif

bet vistiek geriausias tai tas is euro paleciu hihihi.gif ekonominis variantas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaxx @ 2013 02 13, 15:04)
Norečiau parekomenduoti vaikiška supyne, manoji 2.5 m negali atsidžiaugti , ir dar uz toookkkiiiaaa kaina smile.gif . Tvirtas plastikas, apačioje lyg guma kad nebraižytų grindu. Super daiktas.


Tikrai nebrangus daiktas bigsmile.gif O jei dar ir smagus, reiks dovanų kam nors nupirkti smile.gif
Atsakyti
kas turit LUGN lekstes ir bliudukus, kaip jie? kaip naudojasi?
O kaip uz tokia kaina nebus is kokiu nuodingu mdziagu pagaminti biggrin.gif (cia manes prase taip paklaust hihihi.gif )

user posted image

user posted image

http://www.ikea.com/...ducts/80133124/
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 01 27, 17:33)

- Kšištof: Besta.lt  8 61 222 231 ksistof@besta.lt  (buvę ikeabaldai.com).
*Kaina: 1:1 (t.y. 1000 PLN = 1000 LTL) atsiimant ofise.
*Didesnius nei 300 PLN užsakymus nemokamai pristato į namus Vilniuje ir Kaune.
*Užsakymai, kurių vertė mažesnė nei 300 PLN atsiimami ofise, Žirmūnuose, Smolensko g. 10, Vilnius

Merginos, kai atidarinėsit naują temą, pataisykit gana rimtą netikslumą.
Smolensko gatvė yra ne Žirmūnuose, bet Naujamiestyje. O adresas orientaciniai kaip surasti - labai netoli 13 troleibuso žiedo (jei su viešu transportu), arba su mašiniuku: Smolensko 10 pastatas ribojasi su Naugarduko gatve (ten buvusi gamykla, ir šis adresas galioja visam pastatų kompleksui).

Aš gana rimtai paklaidžiojau paskaičiusi apie nuorodą į Žirmūnus. Gerai kad susiprotėjau paskambinti Kšyštofui.
Atsakyti
Sakykit, o zumi.lt cia man tik vienai taip "grybauja" su uzsakymais ar daugiau kam. Jau tris savaites vargstu su jais, nors seniau kokius penikis kartus jokiu problemu neturejau...Tai idomu ar as cia tokia nelaimele, ar cia jie kazkokie pasimete pasidare... g.gif
Atsakyti
O kuo tau grybauja? Man tai viskas gai, tik, kad jie patalpas pakeite, el. Adresas naujas, tai ne visur suziuri, jei senu adresu uzsako
Atsakyti
Man bedos su prekem - tai ne ta spalva (nors kelis kart pamineta, ir ju patvirtinta, kad uzsakys kokia reikia), tai prekiu nera (nors sistemoj rodo, kad yra daug daug. Gali but klaidos sistemoj, bet ne vienai prekei pasitaike ir vis man, o seniau nepasitaikydavo doh.gif ), tai atveze neranda kokios tvirtinimo dalies (atskirai perkama), zada rasti, bet paskui paaiskeja, kad nenupirkta...Kazkaip sakau, ar as cia tokia "uzkeikta" kliente ar kas. Pora savaiciu tai net nesinervinau, visko pasitaiko, bet dabar jau bandysiu kitur uzsakinet...
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 02 13, 22:17)
Merginos, kai atidarinėsit naują temą, pataisykit gana rimtą netikslumą.
Smolensko gatvė yra ne Žirmūnuose, bet Naujamiestyje. O adresas orientaciniai kaip surasti - labai netoli 13 troleibuso žiedo (jei su viešu transportu), arba su mašiniuku: Smolensko 10 pastatas ribojasi su Naugarduko gatve (ten buvusi gamykla, ir šis adresas galioja visam pastatų kompleksui).

Aš gana rimtai paklaidžiojau paskaičiusi apie nuorodą į Žirmūnus. Gerai kad susiprotėjau paskambinti Kšyštofui.

Atsiprasau, cia as iveliau klaida, pagal pirma vezeja copy paste dariau. Aciu labai uz pastaba! Galiu tik pridurti, kieme jie, kazkada esu ten buvus.
Atsakyti
Truputi padiskutavom apie ikea lova, o gal kas nors ir ciuzinius uzsakinejot? Kazkaip turiu itarima, kad gali but labai minksti..
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 02 13, 17:15)
Mergaites, arba as tapau ziopla ir nesusigaudau IKEA saite, arba is prekybos dingo Asker ir Grundtal magnetines lentos peiliams ir liko tik Fintorp'as... Help?!


Ar gi niekas man nepades? verysad.gif
Atsakyti
[quote=asterra,2013 02 13, 20:43]
kas turit LUGN lekstes ir bliudukus, kaip jie? kaip naudojasi?
O kaip uz tokia kaina nebus is kokiu nuodingu mdziagu pagaminti biggrin.gif (cia manes prase taip paklaust hihihi.gif )
as turiu visus 3 dydzius tu leksciu,man labai patinka,o dar uz tokia kaina superines:))
Atsakyti
Laba diena,

ar kas pastaruoju metu pirko ka PAX sistemos? Nes susidelioju su planeriu, viskas puikiai, bet tik noriu paziuret prekes artikula (lentynos PAX, stalciaus KOMPLEMENT) ir ismeta, kad tokio puslapio nera. Per paieska preke irgi ismeta, bet neleidzia paziuret artikulo. Gal jie sugalvojo, kad spintoj lentynu ir stalciu nereik? smile.gif
Atsakyti