Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Alchemie @ 2013 04 14, 22:25)
Nusipirkau siemet, dar nieko neauginau, tai negaliu komentuoti labai, bet siaip koybe kol kas patinka. Geleziniai, kas man patinka, kad pati loveli galima isimti is to pakabinimo remo, t.y. Jei kokios geles nemegstancios lietaus, tai galima pries lietu tiesiog nunesti i pastoge, paskui vel ideti

O sakykit nera problemu ju pakabinti ant balkono tureklu, turiu omeny ar ten pakankams tarpas tarp lovelio ir to kabliuko, na pvz. jei balkono tureklai stori? Turbut per sudetingai paaiskinau doh.gif
Atsakyti
Faktum seriją keičiama naująja Method:
http://moyaikea.live....com/23125.html

http://www.ikea.com/..._ideas/roomset/
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 04 15, 14:45)
O sakykit nera problemu ju pakabinti ant balkono tureklu, turiu omeny ar ten pakankams tarpas tarp lovelio ir to kabliuko, na pvz. jei balkono tureklai stori? Turbut per sudetingai paaiskinau doh.gif

va va, aš jau beskaitydama klausimą apie lovelius suruošiau ats. apie turėklo storį...
kad reikia pamatuoti kieno turėklai tikrai stori. aš asmeniškai tų lovelių nemačius, bet esu seniai kitokius pakabinamus turėjus, ir man senam bute ant turėklų netiko, nes buvo itin stori ir platūs doh.gif užsikabino šiaip ne taip kai praplėčiau,atrodė gerai bet esant baisiai stip[riam vėjui nuvarė man viską ant žemės, tai ačiū die, kad buvo pakabinta į balkono pusę, o ne į gatvę, nenoriu pagalvot kuom galėjo kam nors baigtis jei būtų ėję pro šalį.
jei turėklai nestori, tai nieko..
Atsakyti
Merginos, kas turite patirties su Ikea baldais, pakonsultuokite-nesu nieko pirkus, parduotuvėj nebuvus.
Nusižiūrėjau valgomąjį stalą ir kėdes.
Kaina, sakyčiau, visai božna, bet kaip su kokybe? Gal kas matėt/čiupinėjot parduotuvėj/pirkot?
Svarstau, ar prasidėti su lietuvių gamintoju, bet dvigubai brangesniu variantu, ar imti šituos.
Labai lauksiu komentarų, visokių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 15 balandžio 2013 - 17:57
Pas mus kaltiniai tureklai tai normaliai kaba.
Atsakyti
O gal kas bandėt siųstis per ką nors iš uk ikėjos? Ten kaldrųdydžiai iružvalkalų mane vilioja. Ko lenkiškame nerandu... 220x240.
O uk kai kurias prekes pristato... g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 04 15, 15:57)
va va, aš jau beskaitydama klausimą apie lovelius suruošiau ats. apie turėklo storį...
kad reikia pamatuoti kieno turėklai tikrai stori. aš asmeniškai tų lovelių nemačius, bet esu seniai kitokius pakabinamus turėjus, ir man senam bute ant turėklų netiko, nes buvo itin stori ir platūs  doh.gif  užsikabino šiaip ne taip kai praplėčiau,atrodė gerai bet esant baisiai stip[riam vėjui nuvarė man viską ant žemės, tai ačiū die, kad buvo pakabinta į balkono pusę, o ne į gatvę, nenoriu pagalvot kuom galėjo kam nors baigtis jei būtų ėję pro šalį.
jei turėklai nestori, tai nieko..

Subalamutinot g.gif Mano tokie turėklai ir tokie baldai, tik šitas ne mano balkonas, bet identiškas, tai spėju bus gerai ie SOCKER loveliai.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 16 balandžio 2013 - 14:03
QUOTE(Song @ 2013 04 15, 18:57)
Merginos, kas turite patirties su Ikea baldais, pakonsultuokite-nesu nieko pirkus, parduotuvėj nebuvus.
Nusižiūrėjau valgomąjį stalą ir kėdes.
Kaina, sakyčiau, visai božna, bet kaip su kokybe? Gal kas matėt/čiupinėjot parduotuvėj/pirkot?
Svarstau, ar prasidėti su lietuvių gamintoju, bet dvigubai brangesniu variantu, ar imti šituos.
Labai lauksiu komentarų, visokių biggrin.gif

kedziu nezinau, o stala Bjursta turiu apvalu. PAtys geriausi ivertinimai. Kedes ikejos siaip irgi geros, ne taip kaip lietuviskos kabem sukabintos.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 04 16, 15:03)
Subalamutinot  g.gif Mano tokie turėklai ir tokie baldai, tik šitas ne mano balkonas, bet identiškas, tai spėju bus gerai ie SOCKER loveliai.

http://www.rebank.lt...k/118208/12.jpg

Man atrodo, kad ant viršutinių turėklų nelabai užkabinsi, bus per platūs jie, bet ant tų žemesnių tai tikrai turėtų būti gerai g.gif Pas mane su prancūziškais balkonais ir terasa ta pati problema, tik ten nėra to tarpelio tarp turėklų ir apatinių grotelių, tai niekaip niekur neužkabinsiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 16 balandžio 2013 - 14:23
25 tema 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti