Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(justjura @ 2013 02 10, 11:03)
Gal kuri greitai galetumete pareferuoti ar sia lovyte verta pirkti?
http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/

Kalbėta ir nemažai. Taip pat nemažai kas jas turi. Mano berniukas juodoj jau penkti metai kaip miega. Neturiu aš jai priekaištų. Auganti kartu su vaiku, stabili, tvirta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2013 02 10, 15:53)
Mane tokia domina - gaila, kad nėra didesnių verysad.gif Spėju, ant didesnės lovos patiesus čiužinėtų ax.gif
Ieškau dukrytės lovai (90*200) neperšlampamos paklodės, bijau, kad dar "avarijų" gali būti (jai 2.4 m), gaila būtų čiužinio g.gif

na as nezinau, jei maniskiui trimeciui pasitaiko avariju, tai jis tiesiog po savim bala padaro. musu lova irgi platesne nei paklode, tai as skersai ja pakloju. juk neprivarys per visa ilgi.
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2013 02 10, 23:14)


Norėjau paklausti, nes pamačiau, kad turit STUVA tą didelę skrynią ar kaip pavadinti. Kaip atrodo jos viduriai? Ji atsidro kaip stalčius? O viduj nėra kokių perskyrimų? Galvoju gal būtų patogu žaislus susidėti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2013 02 11, 09:37)
Norėjau paklausti, nes pamačiau, kad turit STUVA tą didelę skrynią ar kaip pavadinti. Kaip atrodo jos viduriai? Ji atsidro kaip stalčius? O viduj nėra kokių perskyrimų? Galvoju gal būtų patogu žaislus susidėti...  g.gif

mes irgi turim Stuva žaislų dėžę. Jos viduriai čia matosi, o pats principas - ji išsitraukia.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 02 10, 23:23)
na as nezinau, jei maniskiui trimeciui pasitaiko avariju, tai jis tiesiog po savim bala padaro. musu lova irgi platesne nei paklode, tai as skersai ja pakloju. juk neprivarys per visa ilgi.

Tai tą aš suprantu doh.gif Bet gi čiužinės mažesnė, kai "malasi" kartais miegodama, nusistums į šoniuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2013 02 12, 13:55)
Tai tą aš suprantu doh.gif Bet gi čiužinės mažesnė, kai "malasi" kartais miegodama, nusistums į šoniuką  ax.gif

as ji tiesiu po paklode ir niekas nieko nenustumia
Atsakyti
Ar aš nepastėdavau, ar čia naujiena?Sundvik staliukas
user posted image

Ir juk kurį laiką Sundvik lovų vaikams baltos spalvos nebuvo? Nes mes kai vasarą pirkom vaikišką lovą, tai būtent Sundvik baltos norėjau.. o nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2013 02 08, 23:04)
Oi DVALA tai tikrai padidintos. Pirkau dar 190x90 čiužiniui paklodę 200x90, tai ohoho... Smarkiai didoka jau nekalbant apie ilgį, bet ir per plotį.  g.gif

O man jos kaip tik, ant ikejiniu ciuziniu, pora kartu isskalbus 60 C, kaip tik smile.gif

Vakar buvau ikejoj, tik iejus pamaciau, kad fotoaparato baterija beveik pasibaigus, tik kelios nuotraukos pavyko, veliau ikelsiu verysad.gif
Maciau naujienas, atkreipiau demesi i sias lekstes: user posted image Promenad. Nerekomenduoju, realiai jos yra pilkos, tamsiai baltos, nepatiko. Labai patiko zalios lekstes su lapais is ankstesnes kolekcijos, gailiuosi, kad anksciau nepaemiau.
Kam buvo idomus sitas: user posted image medziaga jo lyg brezentine, tokia kaip kad ir Vilniuje spausdina nuotraukas dideliu formatu pakabinti. Tvirta medziaga, tik tiek, kad lankstant matysis zymes.
Paemem sias siuksliu dezes rusiavimui, labai patiko. Rationell user posted image
Nepamainomas virtuveje PLASTIS user posted image

Papildyta:
Pagirsiu Henny Rand uzuolaidas. Nuotraukoje spalvos ir bendras vaizdas neatrodo tiek graziai kaip realiai. Jei tik reiktu ant karnizo, imciau sias:
user posted image

Maciau idomu varianta, kaip is Gnosjo virtuves paneliu, pritvirtintu prie sienos, 6 ar 8, padarytas lovos galvugalis user posted image

Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 02 12, 18:47)
O man jos kaip tik, ant ikejiniu ciuziniu, pora kartu isskalbus 60 C, kaip tik  smile.gif



Tai nebent ant ikėjinių, aš taip ir pagalvojau. Mums ant dormeo tai didoki, tik dar neskalbėm, gal kažkiek pasitrauks. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2013 02 12, 21:52)
Tai nebent ant ikėjinių, aš taip ir pagalvojau. Mums ant dormeo tai didoki, tik dar neskalbėm, gal kažkiek pasitrauks.  g.gif



pas mane ant dormeo 160x200 kuo puikiausiai apsitempia, patinka kad po apačia palenda, gerai laikosi. Niekad nevelku patalynes neskalbus, tai nežinau ar pasitraukė kiek.
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali ka gero ar blogo pasakyti apie IKEA uzuolaidas vaiku kambariui?Gal kas turite, kaip ju kokybe, ar labai storos?
user posted image
Atsakyti
Priminikit dar karta, tai kuris geresnis? 1 ar 2 ? rolleyes.gif

1. user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/20152158/


2. user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/00089163/
Atsakyti