Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Alchemie @ 2013 04 13, 17:06)
Nu kazkaip nera kaip prie metaclo prisiliesti keliantis mirksiukas.gif nebent miegant prie sono, bet as uzdejusi mazikei zappe, tai nesiliecia kunas su metalu

drinks_cheers.gif maniske irgi nesiliecia ten prie to metalo,juk ir patalai yra ir ant ciuzinuko miega.o ir metalo ten ne kazin kiek
Atsakyti
Sveikos, planuoju apželdinti balkoną ir nusižiūrėjau šiuos lovelius, gal turit kokių atsiliepimų? bigsmile.gif Būčiau dėkinga 4u.gif

user posted image
user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/50233846/
Atsakyti
Nusipirkau siemet, dar nieko neauginau, tai negaliu komentuoti labai, bet siaip koybe kol kas patinka. Geleziniai, kas man patinka, kad pati loveli galima isimti is to pakabinimo remo, t.y. Jei kokios geles nemegstancios lietaus, tai galima pries lietu tiesiog nunesti i pastoge, paskui vel ideti
Atsakyti
Labai faini loveliai, kai buvau ikejoj ciupinejau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 14, 21:25)
Nusipirkau siemet, dar nieko neauginau, tai negaliu komentuoti labai, bet siaip koybe kol kas patinka. Geleziniai, kas man patinka, kad pati loveli galima isimti is to pakabinimo remo, t.y. Jei kokios geles nemegstancios lietaus, tai galima pries lietu tiesiog nunesti i pastoge, paskui vel ideti



QUOTE(miskouoga @ 2013 04 14, 22:11)
Labai faini loveliai, kai buvau ikejoj ciupinejau.  thumbup.gif


Oi kaip ačiū aciuks.gif Jei jie išsiima tai dar geriau, nes neapsisprendžiu ar norėsiu kabinti ar statyti ant grindų ax.gif Jaučiu imsiu juodos spalvos, nes baldai balkone juodi, tai gal nebus per tamsu g.gif Balkonas atviras, nedengtas, tai gal bus gerai
Atsakyti
O skylutes yra tuose loveliuose? Ar jos nebutinos, jeigu, pvz., auginti prieskonius?
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 04 15, 08:48)
O skylutes yra tuose loveliuose? Ar jos nebutinos, jeigu, pvz., auginti prieskonius?

Aš lovelius (ne ikėjinius, bet koks skirtumas) naudoju be skylučių (nes labai nepatinka, kai varva paskui tas vanduo iš apačios, gi lekštės nepakiši), tik į apačią prieš dedant žemės įdedu kelių cm. keramzito akmenų sluoksnį. Pernai augo pas mane ir gėlės, ir prieskoniai, stovėjo ir lauke, ir viduje ant palangės, jokių problemų nebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 04 15, 08:59)
Aš lovelius (ne ikėjinius, bet koks skirtumas) naudoju be skylučių (nes labai nepatinka, kai varva paskui tas vanduo iš apačios, gi lekštės nepakiši), tik į apačią prieš dedant žemės įdedu kelių cm. keramzito akmenų sluoksnį. Pernai augo pas mane ir gėlės, ir prieskoniai, stovėjo ir lauke, ir viduje ant palangės, jokių problemų nebuvo  4u.gif

Ir aš taip darysiu, bersiu tą keramzito drenažą drinks_cheers.gif Jau užsisakiau remontantinių braškių daigų, tai šalia kvietkų ir braškių užsiauginsiu biggrin.gif Turėsiu uogų visą vasarą tongue.gif
Atsakyti
Tik žiūriu, kad nusilupa tie juodi dažai g.gif Kaži porą sezonų atlaikytų?

user posted image
Atsakyti
As tikgalvoju gali buti beda, jei pvz. Balkonas atolaitoje ir juodas lovelis, tai labai sukaups daug silumos, reikia tada gausiai laistyti. As emiau juoda, nes derinau prie tureklu, ale kaip bus su saulekaita nezinau, nu rytine saule, bet gal intensyvi, reika kazka tokio augint, kad nebijo karscio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 15, 12:28)
As tikgalvoju gali buti beda, jei pvz. Balkonas atolaitoje ir juodas lovelis, tai labai sukaups daug silumos, reikia tada gausiai laistyti. As emiau juoda, nes derinau prie tureklu, ale kaip bus su saulekaita nezinau, nu rytine saule, bet gal intensyvi, reika kazka tokio augint, kad nebijo karscio unsure.gif

Man tai negresia, pas mus šiaurės rytai smile.gif Tik ar užteks braškėms saulės rytinės, va kur galvos skausmas smile.gif O šiaip žadu viržius auginti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 04 13, 15:55)
NEBEBUS jos jau.

nu kadangi "nuraminote" ... tai paieškojusi radau dar kas turi sandėly neišpardavę iš seniau, tik nebegaliu pasitiktinti keliose ten pakuotėse jos supakuotos. Gal kuri pirkot ir pamenat Aspelunga 4 stalčių ta didioji komoda ? viena ar dvi pakuotės?
Atsakyti