Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

Abstract kainos prasme panasus i Lidingo, tik kitokios stilistikos. Kybe kiek pamenu gera, bet man visiskai nesinorejo tokiu astriu kampu rolleyes.gif
Zumi, mna irgi thumbup.gif ana syki nebuvau surinkusi atvezimo sumos, bet vaziavo pro sali ir uzveze thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 04 10, 16:23)
su balta neprasautumet niekad
O kaip Abstract?

Pagirsiu viena daikta, Galant spintele:

http://www.ikea.com/...PE287605_S4.JPG[/img]
Su ja pagaliau stacionarus kompiuteris, monitorius, printeris ir kita kompo iranga puikiai atrado savo vieta. Ir visi laidai taip pat!


Sunkiai isivaizduoju kaip pavyko sutvarkyti darbo vieta sios spinteles pagalba g.gif Pasigirkit foto, nes man vaiku kambaryje ta kompo deze su "bandura" printeriu irgi galvos skausmas ir painiava. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 04 10, 23:44)
Sunkiai isivaizduoju kaip pavyko sutvarkyti darbo vieta sios spinteles pagalba  g.gif  Pasigirkit foto, nes man vaiku kambaryje ta kompo deze su "bandura" printeriu irgi galvos skausmas ir painiava.  doh.gif

Papasakosiu, nes iki grazios foto dar reikia padirbeti biggrin.gif
Zodziu, cia visai ne kaip spintele, bet labiau lentyna, ismatavimai 80 cm plotis ir aukstis tiek pat. Tai truputi auksciau nei standartinis stalas. Gylis 45 cm. Tai ant virsaus dedasi monitorius, aplink koloneles, lempa telpa. Viduje kompas, printeris ir apatyne lentyna lieka kitiems daiktams. Vidine lentyna reguliuojamo aukscio, uz jos yra apie 0.5 cm tarpas laidams nuleisti i apacia prie galines sieneles. Visa sito daikto esme, kad kompas nebutu pries pat vaiko nosi, kaip kad daznai tevai pastato arba "kompiuterio stalai", kurie savo gyliu tinka tik laptopam. Kad akiu negadintu, neuztenka 60 ar 80 cm gylio stalo. O vaikams juk nepasakysi, kad kede atsitrauktu. Tai va, priesais sia lentyna prisistumia stalas ir viskas puikiai viekia. Anksciau monitorius budavo ant lentynos, o visa kita aplink ir ant grindu, nelabai tvarkingai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2013 04 09, 18:41)
laba,

Ar galetumete trumpai vaikiskos lovytes MINNEN trukumus ir pliusus surasyti.
Buciau labai dekinga

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/

as buvau sveciuose ir sedejau ant sios lovos, tai galiu drasiai pasakyti, kad stabili , ir tvirta, nes vienu metu atlaike 3 sedincius suaugusius ir 3 vaikiukus 1-2 metuku lakstancius uz nugaru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2013 04 09, 17:41)
laba,

Ar galetumete trumpai vaikiskos lovytes MINNEN trukumus ir pliusus surasyti.
Buciau labai dekinga

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/

Siaip jos fainos, tik mano trimetis gerai nosi i tas gelezis per miegus buvo uzsigaves, tai dabar uzdedu minksta kazka, kad netrankytu daugiau nosiuko...
Atsakyti
Panos, ASPELUND didžioji komoda dingo iš prekybos ką man dabar galvoti ? man labai jos reikia... ar dar atsiras vėliau ar jau nebesitikėti ir galvoti ką nors kitką
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 12, 10:50)
as buvau sveciuose ir sedejau ant sios lovos, tai galiu drasiai pasakyti, kad stabili , ir tvirta, nes vienu metu atlaike 3 sedincius suaugusius ir 3 vaikiukus 1-2 metuku lakstancius uz nugaru  lotuliukas.gif


liuks bigsmile.gif Aš visa savo pupai apie ją pasvajoju, tai tuoj matyt ir griebsiu
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2013 04 12, 21:36)
Panos, ASPELUND didžioji komoda dingo iš prekybos ką man dabar galvoti ? man labai jos reikia... ar dar atsiras vėliau ar jau nebesitikėti ir galvoti ką nors kitką

pakentekit, paskutiniu metu ivairus daiktai tai dingsta tai vel atsiranda
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2013 04 12, 21:36)
Panos, ASPELUND didžioji komoda dingo iš prekybos ką man dabar galvoti ? man labai jos reikia... ar dar atsiras vėliau ar jau nebesitikėti ir galvoti ką nors kitką

Imkit dvi mazas 4u.gif man atrodo net pigiau iseina taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2013 04 12, 21:36)
Panos, ASPELUND didžioji komoda dingo iš prekybos ką man dabar galvoti ? man labai jos reikia... ar dar atsiras vėliau ar jau nebesitikėti ir galvoti ką nors kitką


NEBEBUS jos jau. Buvo ispardavimai, ji prie konec serijos priskirta senai. Kaip ir Malm, VIKA, Hemnes kai kurie serijos modeliai.

Speju, kad kokybe Aspelunda keicia Brusali modelis. Irgi matosi medzio rieves.
Brusali

user posted image

Jeigu neskubat, galima ir palaukti stebuklo, bet as jau galvociau ka nors kitka
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 12, 22:26)
liuks  bigsmile.gif Aš visa savo pupai apie ją pasvajoju, tai tuoj matyt ir griebsiu


Tik ivertinkit, kad nelabai malonu ryte liestis prie salto metalo
Atsakyti
Vakar buvau kavinej Yo-Yo, na ir ziuriu vaikams kampelis irengtas is Mammut kolekcijos, nors ir palstikiniai baldeliai, bet labai dailiai atrodo ir dar spalvos buvo is senesnes kolekcijos, tai tokios grazios:wub:
Ar cia tik mano skoniui neitinka, na kazkaip nelimpa man spalvine gama dabartines Mamut kolekcijos, negrazus atspalviai ypac zalios, rozines g.gif user posted image
Labai norejau savo mergytei nupirkt is sios kolekcjjos, bet kazkaip del spalvos ir pasirinkau Kritter.
Idomu kaip realiai atrodo naujos spalvos, gal kas pirkot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 04 13, 15:55)
NEBEBUS jos jau. Buvo ispardavimai, ji prie konec serijos priskirta senai. Kaip ir Malm, VIKA, Hemnes kai kurie serijos modeliai.


Jeigu neskubat, galima ir palaukti stebuklo, bet as jau galvociau ka nors kitka
Papildyta:
Tik ivertinkit, kad nelabai malonu ryte liestis prie salto metalo

Nu kazkaip nera kaip prie metaclo prisiliesti keliantis mirksiukas.gif nebent miegant prie sono, bet as uzdejusi mazikei zappe, tai nesiliecia kunas su metalu
Atsakyti