Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Alchemie @ 2013 04 09, 15:46)
Labai plastmasiska unsure.gif ir vaizdu ir lietimu, maciau gyvai Ikejoje



ot velnias doh.gif o taip ji man foto gražiai atrodo unsure.gif
Atsakyti
Lidingo panasi, labai geri fasadai, bet gerokai brangesne, dar buvo grazi medine Nexus atrodo sviesaus medzio 4u.gif tik ten spinteliu su stiklinem durelem man atrodo ner
Atsakyti
laba,

Ar galetumete trumpai vaikiskos lovytes MINNEN trukumus ir pliusus surasyti.
Buciau labai dekinga

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/
Atsakyti
Turiu dar skubų klausimuką Gal kas turite ar gyvai matėte Malm Sredniobrazovy spalvos komodą
user posted image

Ar ta spalva daugiau tokią į ryžumą ar į rudumą?

Nete dar tokią spalvą meta....
user posted image

esu pasimetusi unsure.gif Reik išrink greitai komodą uošviams ir nenoriu prašau doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 10 balandžio 2013 - 08:08
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 09, 16:02)
Lidingo panasi, labai geri fasadai, bet gerokai brangesne, dar buvo grazi medine Nexus atrodo sviesaus medzio 4u.gif tik ten spinteliu su stiklinem durelem man atrodo ner



hm kad man ir sita brangi isejo, atrodo smile.gif ( na kai sumeciau i planneri)
o kiek jusu beginiu metru virtuve ir kokia kaina isėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine: 10 balandžio 2013 - 09:45
QUOTE(justjura @ 2013 04 09, 17:41)
laba,

Ar galetumete trumpai vaikiskos lovytes MINNEN trukumus ir pliusus surasyti.
Buciau labai dekinga

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/

mes jau menesi laiko naudojames sita lovyte.tai minuso kol kas nei vieno.tik pliusai thumbup.gif graziai atrodo,tvirta ir stabili lova.o dar ,kai kaina tobula biggrin.gif
tikrai pirkite ,nenusivilsite
Atsakyti
Pas mus 6 metrai, bet yra pora metru be stalvirsio, kur stovi ale indauja su stiklinemis durelemis, tai jos uzdeda kaina gerokI. Mums isejo 7 tuks. Litu, bet nepirkome irangos, tik baldus. Be to pas mus daug stalciu, kas irgi uzdeda kaina. To metu buvo akcija, uz kiekviena 1000 zlotu isliestu vietuvei gauni 100 zlotu dovanu, tai dar ir sunui spinta uz juos nupirkome, bet tuo metu labai geras kursas buvo, kazkur 0,73 tai gerokai sutaupeme vien del kurso skirtumo
http://www.ikea.com/...ucts/S79850248/
Va sita serija gerai atrode jei tau tinka spalvos ir, kad medis, dar Ramsjo grazus, bet jis irgi panasiaip kaip Lidingo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 10 balandžio 2013 - 11:53
Alchemie, ačiū tau už atsakymus.

merginos, nerandu tuščios spintelės indaplovei, ar jos nėra?
Atsakyti
Paziurejau, ner spinteles indaploveik, tik fasadas, jei ji integruojama, pas mus integruojama, jai spinteles ner 4u.gif tiesiog i tarpa statai, bus uzdengimas koju, jei pirksi ir is virsaus stalvirsis 4u.gif sutaupysi pinigu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 04 10, 16:03)
Alchemie, ačiū tau už atsakymus.

merginos, nerandu tuščios spintelės indaplovei, ar jos nėra?

indaplove nesideda i spintele, indaplove tik statosi po stalvirsiu ir ant duru kabinasi plokste.
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2013 04 10, 08:52)
esu pasimetusi  unsure.gif Reik išrink greitai komodą uošviams ir nenoriu prašau 

su balta neprasautumet niekad

QUOTE(Alchemie @ 2013 04 10, 12:48)
Va sita serija gerai atrode jei tau tinka spalvos ir, kad medis, dar Ramsjo grazus, bet jis irgi panasiaip kaip Lidingo doh.gif

O kaip Abstract?

Pagirsiu viena daikta, Galant spintele:

user posted image
Su ja pagaliau stacionarus kompiuteris, monitorius, printeris ir kita kompo iranga puikiai atrado savo vieta. Ir visi laidai taip pat!

Ir negaliu nepagirti ZUMI vaikinu. Jie nuo pat pradziu savo puikiu darbu kaip nunese visus taip ir toliau islieka puikus! Viskas aiskiai ir per tris dienas smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2013 04 10, 16:20)
indaplove nesideda i spintele, indaplove tik statosi po stalvirsiu ir ant duru kabinasi plokste.

O nera tokio varianto, kad auksta spintele, iki lubu, o apacioj indaploves durys?
Papildyta:
IKEA isigyjo ir suni biggrin.gif

http://www.ikea.com/..._haro02a_01.jpg
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 04 10, 17:23)

aš ir galvoju, ko man ta IKEA taip patinka - taigi šunys vienodi smile.gif tik pas mane du tokie smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sige: 10 balandžio 2013 - 20:28