Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(xde @ 2013 04 01, 21:01)
Sveikos,kaip atrodo Bjursta stalų viršus po ilgesnio naudojimo,naudojant kasdien kaip virtuvinį?
Mąstau gal tiktų valgomajame,kur ir virtuvė kartu...

Mes turime Bjursta stalą (tamsų) virš dviejų metų jau. Tai mūsų apskritai vienintelis stalas namuose, taigi naudojame jį kasdien, ir valgome, ir su kompais sėdime, taip pat ir kai svečių ateina, visus susodiname prie to stalo. Staltiesę naudojame tik kai ateina svečiai, o šiaip tik padėkliukus kiekvienas po savo lėkšte. Su mumis prie stalo jau kurį laiką valgo mūsų mažiukė, kuri yra mėgėja padaužyti šaukštu per stalviršį (aišku, netoleruoju, bet pasitaiko visko doh.gif) Gal labai-labai įdėmiai žiūrint rastųsi kokie smulkūs įbrėžimai, bet šiaip tai nieko nesimato, puikios būklės, jokių spalvos pakitimų, ar kad kur drožlės matytųsi ar pan. - nieko tokio nėra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 01 balandžio 2013 - 21:58
Labas rytas.

Renkam i sunaus paauglio kambari kede prie rasomojo stalo. Neteko matyti anksciau atsiliepimu apie sias:

http://www.ikea.com/...545/#/S59884541
http://www.ikea.com/...269/#/S79877709

Gal kas galetumete pakomentuoti? Arba parekomenduoti kazka kitka, ko neuzmaciau dar.

Is anksto dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 04 01, 22:01)
Sveikos,kaip atrodo Bjursta stalų viršus po ilgesnio naudojimo,naudojant kasdien kaip virtuvinį?
Mąstau gal tiktų valgomajame,kur ir virtuvė kartu...

Pas mane tamsiai rudas toks, tai nusitrynė visi kampai ir šonai doh.gif Bandžiau uždažyti, bet nepadėjo. Uošviai turi šviesų stalą, tai jokių problemų...
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

O gal kas galėtų pasakyt, kurių SUNDVIK vaikų baldų pavuršius patvaresnis: rudas ar baltas? Ačiū rolleyes.gif
Papildyta:
ir dar va kokį žiūdą radau biggrin.gif http://www.ikea.com/...ducts/20165486/
Lentelės balkonui terasai smile.gif LAbai norėčiau... įdomu ar reik idealiai lygaus paviršiaus g.gif ir kaip laiko ...

Neteko kam susimontuot vasarai?

user posted image
Atsakyti
Ar matėt naująją IKEA STOCKHOLM 2013 kolekciją? Man labai labai patinka wub.gif Man ir anksčiau ši serija patiko, nes kokybiška ir dizainas labai geras, tik, kad kaina... blush2.gif Bet įspūdinga ir laaaaaabai stilinga wub.gif
http://www.ikea.com/...olm_collection/

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 04 02, 18:53)
Ar matėt naująją IKEA STOCKHOLM 2013 kolekciją? Man labai labai patinka  wub.gif Man ir anksčiau ši serija patiko, nes kokybiška ir dizainas labai geras, tik, kad kaina...  blush2.gif Bet įspūdinga ir laaaaaabai stilinga  wub.gif

As irgi APSALUS gėriuosi, grožis ir kokybė viename. Nuostabi kolekcija wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
PS, ZUMI atsiuncia patvirtinimo laiska, ar tas laiskas automatinis ir yra patvirtinimas?
Atsakyti
QUOTE(IndreZ @ 2013 03 27, 10:15)
Besta.lt is viso super vyrukai ir moteriskes!
Kiekviena karta stebiuosi ju greitumu, nuosirdumu ir super bendravimu!
thumbup.gif  thumbup.gif


o Jurga negerai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 04 02, 21:40)
o Jurga negerai?  unsure.gif

As galvoju blogu cia nera. Na, sukciu ta prasme, visi atveza prekes anksciau ar veliau. Bet yra tokiu kitu dalyku, kurie netinka. Man pvz netinka, kad Jurga retai vaziuoja, nes norisi greitai ir su pristatymu atrodo sudetingai, ypac jei esi iprates viska gauti namo. Taip pat atsizvelgiu, ar pvz iki 50 kg uznesa prekes i namo virsu ar ne. Zodziu, reikia rinktis pagal pristatyma, ar toli ofisas, jei reiktu paciai pasiimti, ar galima laukti kelias dienas ar kelias savaites.

Neasiziuriu
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas turite lovą gulliver?
user posted image
lova
kaip kokybė? Ar atlaikytų 5-7m? Taip pat tiksliai nesuprantu koks yra lovos aukštis. 57cm (Wysokość zagłówka/panela tylnego) - čia visas aukšits ar aukštis nuo grotelių iki viršaus?

Taip pat įdomu kokio dydžio antklodes naudojat paaugusiems vaikams (nuo 5m). Ikėjoj antklodžių užvalkalai vyresniems vaikams yra 150x200cm dydžio. Kažkaip man atrodo per didelė antklodė į tokio dydžio lovą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2013 04 02, 22:41)
Taip pat įdomu kokio dydžio antklodes naudojat paaugusiems vaikams (nuo 5m). Ikėjoj antklodžių užvalkalai vyresniems vaikams yra 150x200cm dydžio. Kažkaip man atrodo per didelė antklodė  į tokio dydžio lovą  g.gif

O as kaip tik savo dvimetei nupirkau antklode bambukine vasarai 140x200cm, nors miega vaikiskoj lovoj 160x80cm. Kazkaip pagalvojau geros antklodes brangiai kainuoja, o nesinori pirkti kas kelis metus. Ziema miega jau po vaikisko dydzio antklode ir pastebejau, kad didesne antklode taip nenuspardo miegodama kaip vaikiska mirksiukas.gif
Atsakyti
as nupirkus 150*200, pradzioj irgi gazdino, bet dabar taip dziaugiuosi. Nenusispardo tai faktas, o ir paciai palysti taip gera smile.gif

Na ir groziu siandien pridejot wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 04 02, 22:50)
O as kaip tik savo dvimetei nupirkau antklode bambukine vasarai 140x200cm

O kur pirkote?
QUOTE(Louhi @ 2013 04 02, 17:53)
Ar matėt naująją IKEA STOCKHOLM 2013 kolekciją?

ar valgomojo stalas pirmoje nuotraukoje iš Ikea?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 02 balandžio 2013 - 23:12