Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

g.gif As pirkau suvyniota i ruloniuka mazoje dvieju x maximoje, gal ir nebera, o gal i didziasias maximas neveze, o gal mazu miesteliu ir dideliu maximu asortimentas skiriasi? g.gif
Atsakyti
Dazniausiai tokios prekes yra kiekvienos parduotuves vedejos atsakingos uz tokius uzsakymus interesas. Zinau, kad pvz. Visada labai idomiu vazonu buna Zalgirio Maximoj, kitose nebuna, kadangi sefes kaimyneyra ta vedeja, tai kiek suprantu, tokia variacija kiekvienoje parduotuveje gali buti, bet bendro asortimento, kuri veza visoms parduotuvems.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 03 23, 23:40)
Dazniausiai tokios prekes yra kiekvienos parduotuves vedejos atsakingos uz tokius uzsakymus interesas. Zinau, kad pvz. Visada labai idomiu vazonu buna Zalgirio Maximoj, kitose nebuna, kadangi sefes kaimyneyra ta vedeja, tai kiek suprantu, tokia variacija kiekvienoje parduotuveje gali buti, bet bendro asortimento, kuri veza visoms parduotuvems.

ane bigsmile.gif gal vaziuot i Zargirio maxe tada. Nes Jurag man Ikeos vazonu neparveze (sake kazkokie netike sikart buvo ), bet geles sodint reikia. O Senukuose is viso nieko gero unsure.gif
Atsakyti
Pabandykit 4u.gif siuo metu nezinau kkia ten pasiula, as Akropolio Maximoj pirkau tik ta ale puodelis, kur vazonui ideti, man jie labai grazus, tai ivairiu turi, tik brangus labai doh.gif gal tures Zalgirio maxima ka pasiulyt 4u.gif siaip as ten butent labai graziu vazoniams ideti puodeliu pirkdavau, paciu vazonu kazkaip neatkreipiau demesio, bet kai syki reikejo, o jis buvo nepritaikytas sodinti geles, nes be drenazo skyles, vyras isgreze atsargiai skylute biggrin.gif wub.gif meistras mano
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 03 24, 11:24)
Pabandykit 4u.gif siuo metu nezinau kkia ten pasiula, as Akropolio Maximoj pirkau tik ta ale puodelis, kur vazonui ideti, man jie labai grazus, tai ivairiu turi, tik brangus labai doh.gif gal tures Zalgirio maxima ka pasiulyt 4u.gif siaip as ten butent labai graziu vazoniams ideti puodeliu pirkdavau, paciu vazonu kazkaip neatkreipiau demesio, bet kai syki reikejo, o jis buvo nepritaikytas sodinti geles, nes be drenazo skyles, vyras isgreze atsargiai skylute biggrin.gif  wub.gif meistras mano


O zalgirio maxima tai cia buvusi media, ant kampo su kalvariju g? Soriuks, nevietine....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 24 kovo 2013 - 15:50
Ta pati, netoli Kalvariju turgaus, per gatve nuo New York klubo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 03 24, 10:24)
Pabandykit 4u.gif siuo metu nezinau kkia ten pasiula, as Akropolio Maximoj pirkau tik ta ale puodelis, kur vazonui ideti, man jie labai grazus, tai ivairiu turi, tik brangus labai doh.gif gal tures Zalgirio maxima ka pasiulyt 4u.gif siaip as ten butent labai graziu vazoniams ideti puodeliu pirkdavau, paciu vazonu kazkaip neatkreipiau demesio, bet kai syki reikejo, o jis buvo nepritaikytas sodinti geles, nes be drenazo skyles, vyras isgreze atsargiai skylute biggrin.gif  wub.gif meistras mano

as pask metu perku vazonus be skyliu, negrazu man tos lekstes po apacia. O vietoj skyles drenaza apacioj padarau - keramzito granuliu pripilu kokius 3cm ir liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 03 24, 16:36)
as pask metu perku vazonus be skyliu, negrazu man tos lekstes po apacia. O vietoj skyles drenaza apacioj padarau - keramzito granuliu pripilu kokius 3cm ir liuks smile.gif

Aš su kai kuriais vazonais lygiai taip pat darau, įdedu keramzito po apačia bigsmile.gif thumbup.gif

O aš pasirodau su naujais vaizdais blush2.gif Kažkada seniai jau rašiau, jog noriu į svetainę BESTA, ta va pagaliau iki jos priėjo eilė bigsmile.gif
Norėjau, kad vaizdas būtų maždaug toks (radau interneto platybėse, čia ne Ikea):
user posted image

Mūsų vaizdas (apačia - Besta, lentynos - Lack) gavosi toks (kojas metalines vyras iš karto užbrokavo, tad pirkome kitas):
user posted image

Aš tai patenkinta, nepasait to, kad reikės dažniau pavalyti (tikrai matosi dulkės, bet kadangi ten beveik visas plotas okupuotas žaislų, tai gal neprisikaups jų daug lotuliukas.gif ). Plius lentynos man didelio pasitikėjimo nekelia, sunkių daiktų (pvz., knygų) nestatysiu, nes bijau, kad neatlaikys blush2.gif Bet čia ne tiek lentynų problema, kiek mūsų tuščiavidūrės sienos, prie kurios sunku ką nors normaliai pritvirtinti unsure.gif
Tiesa, naujas BESTA planeris apsimelavo su kojomis, paskaičiavo vienu komplektu daugiau, nei reikia (senasis gerai skaičiavo). Taip pat dar neapsisprednžiau, ar dėti push-open mechanizmus į stalčiukus, gerai man jie taip darinėjasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 24 kovo 2013 - 19:01
Hennessy thumbup.gif Tai dabar man iki galo neapsisprendusiai papasakok smulkiau - koki fasada rinkaisi? Kaip kokybe? Kokia dureliu, spinteliu kantuote? Neatrodo labai blogai?
Atsliepimu internete randu visokiu, daug yra neigiamu apie baldu kokybe, tai vis susiplanuoju, bet ranka uzsisakyti nepakyla rolleyes.gif
Atsakyti
Hennessy jega, mano meile bestai vis dar neisbleso. Kasdien pasidziaugiu kaip pigiai kainavo ir kaip man dabar gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 03 24, 19:27)
Hennessy  thumbup.gif  Tai dabar man iki galo neapsisprendusiai papasakok smulkiau - koki fasada rinkaisi? Kaip kokybe? Kokia dureliu, spinteliu kantuote? Neatrodo labai blogai?
Atsliepimu internete randu visokiu, daug yra neigiamu apie baldu kokybe, tai vis susiplanuoju, bet ranka uzsisakyti nepakyla  rolleyes.gif

Fasadas pats paprasčiausias - Besta Vara, neblizgus, vientisas. Dėl kokybės tai kaip čia pasakius biggrin.gif Dešimtmečių nelaikys, bet aš tiek ir neplanuoju naudoti. Šiaip, aišku, lengvos tos spintelės, kai nesurinktos, tai matosi, kad iš drožlių. Bet va kai surinta jau viskas, tai, bent jau mano nuomone, atrodo tikrai brangiau, negu iš tikrųjų už ją mokėta ax.gif Dėl to paviršiaus - kol kas bent man neatrodo, kaip kad Jyske būna, jog su nagu pakrapštai ir nusiima. Bent jau kiek rinkome, statėme, tai nesilupo niekas. Aišku, prisibijau, kad mažoji su kokiu žaislu patrankys arba subraižys, pasaugau visgi, bet šiaip neatrodo, kad žada luptis (aišku, aš tik savaitę šitą gėrį turiu, pakalbėkim po pusės metų, tada daugiau gal pasakysiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ). Bet iš tikrųjų pagalvojau, kad dureles gi galima pakeisti, jei ką, spintelių korpusą irgi, kojelių vieną komplektą atlikusį turime, nu gi galima bus sutvarkyti, neperkant visos sekcijos vėl rolleyes.gif

Forgete, tikrai-tikrai jėga drinks_cheers.gif Sakau, dar jei būtumėme vienu kojelių komplektu mažiau pirkę ir nebūtumėme užsakę push-open mechanizmų stalčiukams, tai dar vienu šimtu mažiau kainuotų (aišku, galima grąžinti, bet dar neapsisprendžiau doh.gif ) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 24 kovo 2013 - 19:53
O dureliu krastai yra kantuoti ar vientisai lyg apklijuoti? As rigi planuoju Vara fasada imt. Jyske vaikui stala rasoma paemem laikinai - remonto laikui, tai tas laikinai jau pusmetis geras, bet tikrai apsilaupe, nagu pabrezus duobe lieka, kokybe s.. Nors tokios sekcijos ir nenaudojamos taip intensyviai kaip rasomieji, tai taip greit gal ir nepasideves.
Atsakyti