Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

Ispirksim visa sandeli supyniu biggrin.gif
Atsakyti
Aga, ir man tu supyniu uzsireike lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2013 03 18, 16:09)
As noriu paklausti kas turit siuos puodelius, ar jei tinkami kasdieniniam naudojimui arbatai gerti, ar neikaista labai, ar patogu, kai be rankeneles, ar reikia jiem spec. ilgu saukstu ar uztenka paprasto saukstelio ilgio?

Mes turim tokius puodelius, berods pirkom pacius didziausius, nes ten ju keli dydziai yra. Naudojam juos daznokai ir saltiems ir karstiems gerimams. Sakyciau, kad ikaista tikrai stiprokai, rankos nzn ar ilgai islaikyciau. Bet as ju niekad nepripilu iki pat virsaus, kupinus, tad su ranka imu uz stiklines/puodelio virsaus. Kadangi kupinu niekad neprilu, man uztenka ir paprasto saukstelio. 4u.gif

QUOTE(Hennessy @ 2013 03 19, 10:55)
Prašom  4u.gif
Pigesnė (šitą turiu, patinka; už panašią kainą galima ir Senukuose nusipirkti, ten iš rulono gali nukirpti reikiamą ilgį);
Brangesnė (šitos nebandžiau, ji kažkokia kita, lyg neseniai tik atsirado, nes ansčiau nebuvo tokių).

I kilimeliu tema, tik kitos paskirties. biggrin.gif Ieskau tokiu kilimeliu, kad galima butu patiesti i spintele po indais, puodais, rakandais itt. Turim karavana (priekaba - namuka ant ratu), kad vaziuojant man ten "nesusiplaktu" viskas.
Gal galite kas ka rekomenduoti ir pasidalinti patirtim?

Dekoju! 4u.gif
Atsakyti
Buvo tokie plastmasiniai pakloteliai i stalcius, bet dabar ju nematau unsure.gif Rationel serijos ir koda turiu, bet man nerodo, kad butu 800.128.53
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 03 19, 20:53)
Ispirksim visa sandeli supyniu biggrin.gif

va juodus ir išėmė iš prekybos sad.gif Šiaip dovana puiki, kaina gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 03 21, 09:14)
Buvo tokie plastmasiniai pakloteliai i stalcius, bet dabar ju nematau unsure.gif Rationel serijos ir koda turiu, bet man nerodo, kad butu 800.128.53

Skaičiau pletką, kad rationelio linija bus išimta, ją keis kažkas kitas cool.gif
Atsakyti
Labas rytas,

sestadieni planuojam i IKEA palekt. Kas vaziavot, sakykit, ar sunku surast Targoweku IKEA, aisku, navigacija turesim. Kiek laiko is Vilniaus kelionej uztrukot?
Ar su lista zakupov vaziavot? Ar skaniai maitina Ikejos restorane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 21 kovo 2013 - 09:10
Norėjau paklausti, gal kas žino, ar įmanoma iš kažkur gauti-pasiskolinti IKEA Family kortelę? Planuojam važiuoti, tai labai praverstų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KAIJ @ 2013 03 21, 18:2 2)
Norėjau paklausti, gal kas žino, ar įmanoma iš kažkur gauti-pasiskolinti IKEA Family kortelę? Planuojam važiuoti, tai labai praverstų ax.gif

Ja galite vietoje uzpildyti registracija ir atsispaudinti prie aptarnavimo kompo pacioje parduotuveje ir gauti nuolaidas jau situo pirkimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 03 21, 08:14)
Buvo tokie plastmasiniai pakloteliai i stalcius, bet dabar ju nematau unsure.gif Rationel serijos ir koda turiu, bet man nerodo, kad butu 800.128.53

Aciu! 4u.gif
Ir man pagal si koda nieko nerado.
Bet jus rasot, kad jie buvo plastmasiniai, o ar jie patikimi, ar nera slidus? Nes as ieskau tokiu, kaip guminiu, kad ivairus indai patikimai stovetu ir neslidinetu.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 03 21, 19:54)
Aciu! 4u.gif
Ir man pagal si koda nieko nerado.
Bet jus rasot, kad jie buvo plastmasiniai, o ar jie patikimi, ar nera slidus? Nes as ieskau tokiu, kaip guminiu, kad ivairus indai patikimai stovetu ir neslidinetu.

tai jie tam ir buvo, tokie su pučkučiais, labai geruliai thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 03 21, 20:09)
tai jie tam ir buvo, tokie su pučkučiais, labai geruliai  thumbup.gif 

o dabar ju nera? unsure.gif
o kaip juos Ikea psl. ieskoti, pvz.: pagal paskirti ar kitaip? g.gif

Aciu! 4u.gif
Atsakyti