Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(almg @ 2013 03 19, 09:21)
pusė medvilnė, pusė sintetika, jei būtų rūbas, sakyčiau sudėtis labai gerai smile.gif

cia kalba eina apie patalyne, kuri dazniausiai buna 100proc medvilne. Marskiniams gali buti 30proc poliesterio del patvarumo, bet nedaugiau.
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2013 03 19, 08:36)
Labas rytas, gal kas turite šias, ar labai prastos...  smile.gif ačiū
http://www.ikea.com/...ducts/40142738/

labai prastos. ir tarkim i sudeti spjauni ir nekreipi demesio. bet tai jos ir devisis siaubingai - susiburbuliavo labai. as kuri laika ant tokios miegojau, pirkau laikinam naudojimui, nes svetur buvau isvykusi, nenorejau kazko brangesnio. tai man sudetis netrukde miegoti, o va devisi tai kraupiai.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 19, 09:33)
labai prastos. ir tarkim i sudeti spjauni ir nekreipi demesio. bet tai jos ir devisis siaubingai - susiburbuliavo labai. as kuri laika ant tokios miegojau, pirkau laikinam naudojimui, nes svetur buvau isvykusi, nenorejau kazko brangesnio. tai man sudetis netrukde miegoti, o va devisi tai kraupiai.


ok, supratau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almg: 19 kovo 2013 - 09:37
QUOTE(sania @ 2013 03 19, 09:22)
Sveiki,

Kazkada buvau uzskaiciusi, bet neisisaugojau...tad atsiprasau, kad kartosiuosi, bet gal zinote kur ieskoti "ikea" tokiu guminiu kilimeliu, kurie dedasi po kilimais-takeliais, kad jie neslidinetu. Aciu  4u.gif

Prašom 4u.gif
Pigesnė (šitą turiu, patinka; už panašią kainą galima ir Senukuose nusipirkti, ten iš rulono gali nukirpti reikiamą ilgį);
Brangesnė (šitos nebandžiau, ji kažkokia kita, lyg neseniai tik atsirado, nes ansčiau nebuvo tokių).
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 03 19, 12:55)
Prašom  4u.gif
Pigesnė (šitą turiu, patinka; už panašią kainą galima ir Senukuose nusipirkti, ten iš rulono gali nukirpti reikiamą ilgį);
Brangesnė (šitos nebandžiau, ji kažkokia kita, lyg neseniai tik atsirado, nes ansčiau nebuvo tokių).

Aciu 4u.gif
Reiks gal seniuose paziuret. I Ikea tik kt savaite planuojam, bet jau atsibodo, tie " judantys" kilimeliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2013 03 19, 11:05)
Aciu  4u.gif
Reiks gal seniuose paziuret. I Ikea tik kt savaite planuojam, bet jau atsibodo, tie " judantys" kilimeliai  doh.gif

Pas mus vilnoniai kilimėliai prie lovos iš abiejų pusių, tai vienu momentu galvojau, kad užsimušime, nas atsistoji ryte ir jau tik jauti, kad kojos kartu su kilimėliu slenka ir važiuoja kažkur doh.gif Staigiai susiveikėme tuos guminius tinklelius, dabar ramu - nenučiuožia, net kai vaikas dūksta. Be jų tikrai nesaugu būtų tiesiogine prasme unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 03 19, 11:19)
Pas mus vilnoniai kilimėliai prie lovos iš abiejų pusių, tai vienu momentu galvojau, kad užsimušime, nas atsistoji ryte ir jau tik jauti, kad kojos kartu su kilimėliu slenka ir važiuoja kažkur  doh.gif Staigiai susiveikėme tuos guminius tinklelius, dabar ramu - nenučiuožia, net kai vaikas dūksta. Be jų tikrai nesaugu būtų tiesiogine prasme  unsure.gif

mano viskoziniam kilimukui ant plyteliu patiestam mazia naudos is sito tinklelio. su juo geriau, nei be jo, bet ne kazi ka.
Atsakyti
Merginos, ar esate kas išbandę, Ikejos stalus augančius su vaiku, bei kėdes prie stalo. reikia pirmokui būsimam kambarį įrengti - tai galvos skausmas dabar doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maysan: 19 kovo 2013 - 12:10
Sveikos merginos. Gal yra maciusiu gyvai sia spinta?
http://www.ikea.com/...712/#/S19903023
Kazin kokie atsiliepimai butu apie ja
Atsakyti
Įsigijom šitą batų lentyną ir kabyklą prie jos. Kabyklos dar nepakabinom, bet lentyna tai gera, tvirta, galima ir pasėdėt biggrin.gif

user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/80099790/

o dėl tos vaikiškos supynės - ar penkiametė smulkutė 16 kg mergiotė nebūtų per didelė suptis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliukė: 19 kovo 2013 - 18:41
QUOTE(spaliukė @ 2013 03 19, 18:40)


o dėl tos vaikiškos supynės - ar penkiametė smulkutė 16 kg mergiotė nebūtų per didelė suptis? g.gif


Maniskis 3m.4men.sveria 16kg,ugis 1m,tai jam tinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 03 19, 19:52)
Maniskis 3m.4men.sveria 16kg,ugis 1m,tai jam tinka. smile.gif

o, tai gal ir maniskei tada tiks, aciu thumbup.gif
Atsakyti