Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Atige @ 2013 03 13, 15:51)
Na, nėra kažkoks baisus šiugždesys.. Rekomendacijose taip ir parašyta, kad klojamas po paklode. Aš net nebūčiau sugalvojus, kad reikia per visą lovą kloti-avarijos būna tik tam tikroje vietoje smile.gif


mano vaikinas "migruoja" lovoje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif todel mums butinas visas uzklojimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri turit patirties su vazonais? gal pirkot kuriuos pernai, kaip jums? man reikia didesniu tokiu, noresiu lauke statyt, tai ir mastau ka cia pasirinkt. lenkiskai nieko nesuprantu, su vertimu gali but visko:))
kiek menu is pernykstes temos visos pirko molinius kazkokius, bet man atrodo cia ne tokie kaip buvo pernai? ar klystu? molinis

ir dar kazin kaip sitie: baltas
lauke tiktu?

Na busiu dekinga uz pasidalinima patirtim ir nuomone 4u.gif
Atsakyti
Gal netyčia užmatėt pakavimo plėvelės su burbuliukais?
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2013 03 13, 23:06)
merginos, gal kuri turit patirties su vazonais? gal pirkot kuriuos pernai, kaip jums? man reikia didesniu tokiu, noresiu lauke statyt, tai ir mastau ka cia pasirinkt. lenkiskai nieko nesuprantu, su vertimu gali but visko:))
kiek menu is pernykstes temos visos pirko molinius kazkokius, bet man atrodo cia ne tokie kaip buvo pernai? ar klystu? molinis

ir dar kazin kaip sitie: baltas
lauke tiktu?

Na busiu dekinga uz pasidalinima patirtim ir nuomone  4u.gif

Buvo labai faini terakotiniai dideli vazonai už labai gerą kainą (apie 17 zl.), bet dabar tiksliai, nebėra jų verysad.gif Manau, kad šitas bus maždaug iš tos pačios operos, tik smagiau atrodantis (tikrai dailesnis, nei tie praeitų metų). Aš savo tą vazoną nupurškiau auksiniais dažais, prastovėjo visą vasarą ir rudenį pas mane terasoje, nieko jam neatsitiko thumbup.gif
user posted image

O tas baltas tai nežinau, kažkaip už plastikinį gal didoka kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(spurrga @ 2013 03 14, 13:30)
Gal netyčia užmatėt pakavimo plėvelės su burbuliukais?

\senukuose. kainos tiksliai nepamenu, lygtais uz 3metrus apie 10lt mokejau. bet ji labai plati buvo. matuojamu pleveliu skyriuj, kur ir siltnamines
Atsakyti
Atvežė man Sundvik biurko staliuką, pagaliau gavooo thumbup.gif Knieti belekaip pažiūrėt, bet maniškis dar mažas, neverta sudėt, bent iki rudens kol kambarį turės doh.gif O nagai niežti smile.gif
Atsakyti
O gal dar kas zino - kokios yra kantuotes ant Besta spintuciu, Besta Vara fasado? Nebus tos plonos popierines, kur greit nusilupa? g.gif
Atsakyti
kas suprantat lenkiskai, gal galit pasakyt ar sitos pagalves perslampamos ar ne??? ir koks uzpildas ju blush2.gif
http://www.ikea.com/...ducts/60209841/
Atsakyti
Del neperslampamumo, tai abejoju, nieko tokio neraso, bet uzvalkalas medvilne su poliesteriu, o uzpildas sintetinis, ale sintetinis vatalinas ir poliuretano puta g.gif
Bet ji dvipuse zodziu viena puse kietesne, kita minkstesne, kiek suprantu g.gif
Atsakyti
Stebina kaina(kūrėjas Ikea) bigsmile.gif
http://epirkinys.lt/...-kede-agam.html
user posted image
VAIKIŠKA KĖDĖ "AGAM"
Atsakyti
Gali but, kad Lt gaminas jas, gal nepaeme partijos ar likutis koks, bet dziugu, kad kaina neuzkelta ir autorines teises nepazeistos bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta, grazu ryta smile.gif

Gal kas man paaiskintu kas ten kaip yra su Sanda apsvietimo sistema
http://www.ikea.com/...ucts/S39874604/

Ar galima ant to reilingo sukabinti kad ir 5 sviestuvus? Juos stumdyti i sonus pagal poreiki? Ir kuo Sis laikyklis skiriasi nuo Sio

Gal kas turit namuose sia sistema? Gal kokiu pastebejimu? Gal ten nerimtas reikalas doh.gif
Nu uzsimaniau tokios sistemos vonioj, o ir zavi tai, kad nuo vieno laido viska gali pajungti, jokiu papildomu laidu tampyt nebereikia( na as bent taip isivaizduoju). O ir sviestuvus ne is karto gali visus susikabinti, kaip sakant, po truputi mirksiukas.gif


Atsakyti