Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Aga @ 2013 03 12, 15:31)
Aš šitą daiktą pavadinau sūpyne, nes nežinau kaip vadint, linguokliu gal kokiu smile.gif
http://www.ikea.com/...28/?query=RUSIG


mergaitės, o IKI kokio kažin amžiaus tiktų g.gif gal ir saviškiams paimčiau - 2.5m ir 5.5. Rašo tai "Zalecane dla dzieci od 18 miesięcy".
Gal kas turi namie gyvai, patartų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 03 12, 18:22)
4u.gif ir as jau toki uzsakiusi laukiu,tikiuos,kad mano kinderiams patiks smile.gif

Tik gaila buvo juodų, užsakiau dovanų berniukui juodą, atvežė raudoną, nes nebėra, išėmė juodus iš puslapio net.

QUOTE(almg @ 2013 03 13, 09:10)
mergaitės, o IKI kokio kažin amžiaus tiktų g.gif gal ir saviškiams paimčiau - 2.5m ir 5.5. Rašo tai "Zalecane dla dzieci od 18 miesięcy".
Gal kas turi namie gyvai, patartų... smile.gif

Manau tiktų, nes nemažas ir tvirtas. Nufotkinau savo metinuką, tai dar du tokie tilptų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2013 03 12, 17:36)
kas turi šią dėžę ir gali ką nors gero ar blogo pasakyti biggrin.gif  ačiū :

http://www.ikea.com/...PE083361_S4.jpg[/img]

http://www.ikea.com/...ducts/90027811/


Turim tokias dvi dezes. Dangciu nededu nes kitaip netilptu pakisti po lova tai labai greitai dulkiu prisirenka. Siaip laaabai talpios, kai pirkau nemaniau, kad tokios dideles. Rekomenduoju
Atsakyti
Gal kas galėtų įmesti nuorodą kur Ikea lenkiškoj parduotuvėj galima patalynės komplektų pasidairyti?
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2013 03 12, 22:29)


aciu, bet cia mazos.. as noriu ant didele slovos, maziausiai 80 cm *180 cm sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 03 13, 09:51)
Tik gaila buvo juodų, užsakiau dovanų berniukui juodą, atvežė raudoną, nes nebėra, išėmė juodus iš puslapio net.
Manau tiktų, nes nemažas ir tvirtas. Nufotkinau savo metinuką, tai dar du tokie tilptų.



aišku, ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(IndreZ @ 2013 03 13, 11:53)
aciu, bet cia mazos.. as noriu ant didele slovos, maziausiai 80 cm *180 cm sad.gif


Mano nuomone uztenka tokio dydzio. Pradzioj bandziau vaikui patiesti per visa ilgi ir uztempiau ant virsaus paklode. Ryte vaikas atsikele visas slapias, suprakaitaves. Tada patiesiau tik po uzpakaliuko zona ir dar nupirkau antciuzini. Juk ta paklode kaip gumine, ji ir orui neleidzia normaliai cirkuliuot.... O antciuzinukas suteikia daugiau komforto, pati pabandziau tik paklode uztempus atsisest, tai visa lova ciugzdejo....
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 13, 11:45)
Gal kas galėtų įmesti nuorodą ...

Gaudyk, metu mirksiukas.gif

http://www.ikea.com/.../bedroom/10651/
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2013 03 13, 09:10)
mergaitės, o IKI kokio kažin amžiaus tiktų g.gif gal ir saviškiams paimčiau - 2.5m ir 5.5. Rašo tai "Zalecane dla dzieci od 18 miesięcy".
Gal kas turi namie gyvai, patartų... smile.gif


Maniskiams 3 metai 4 men. ir 6,5 men. Labiau mazajai pirkau,gal buciau veliau pirkusi,bet pamaciau reklaminej foto gana didele mergaite,tai emiau dabar,kad dar ir didysis kazkiek pasisuptu. Kai gausim,parasysiu atsiliepima.
Gal zinot mazdaug kada Jurga dalins prekytes?
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2013 03 13, 12:15)
Mano nuomone uztenka tokio dydzio. Pradzioj bandziau vaikui patiesti per visa ilgi ir uztempiau ant virsaus paklode. Ryte vaikas atsikele visas slapias, suprakaitaves. Tada patiesiau tik po uzpakaliuko zona ir dar nupirkau antciuzini. Juk ta paklode kaip gumine, ji ir orui neleidzia normaliai cirkuliuot.... O antciuzinukas suteikia daugiau komforto, pati pabandziau tik paklode uztempus atsisest, tai visa lova ciugzdejo....


As esu pirkus is LaRedout , tai nieko panasaus, turiu ant dideles lovos, jokiu siugzdesiu, jokiu slapumu, tikrai super smile.gif
Tiesiog darausi uzsakyma is cia, todel galvojau ri cia yra didesniu, bet, kadangi nera, teks grizti i LaRedout'e mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IndreZ @ 2013 03 13, 14:52)
As esu pirkus is LaRedout , tai nieko panasaus, turiu ant dideles lovos, jokiu siugzdesiu, jokiu slapumu, tikrai super smile.gif
Tiesiog darausi uzsakyma is cia, todel galvojau ri cia yra didesniu, bet, kadangi nera, teks grizti i LaRedout'e  mirksiukas.gif

Na, nėra kažkoks baisus šiugždesys.. Rekomendacijose taip ir parašyta, kad klojamas po paklode. Aš net nebūčiau sugalvojus, kad reikia per visą lovą kloti-avarijos būna tik tam tikroje vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 03 13, 12:18)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti