Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Dami @ 2013 03 07, 17:58)
Sveikos,
Planuojam sestadieni su vyru vaziuoti i IKEA daryti GRAND apsipirkima savo naujam bustui.
Savo mazosioms damoms jau kazikada isrinkau KRITTER lovytes AVYTES. Nu ir zinokit, nors nesu 100% garantuota, bet 99% tikrai, kad maciau ir stalciu po jomis, kuri gali pirkti papildomai. Dabar niekaip nerandu jo   blink.gif  Gal kas zinot ar cia as blogai ka pamenu, ar ju nebera?  g.gif 




gal ten kažkoks toks buvo pakištas g.gif . Man rodos seniau daugiau panašių buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 07 kovo 2013 - 17:51
QUOTE(Dami @ 2013 03 07, 17:58)
Sveikos,
Planuojam sestadieni su vyru vaziuoti i IKEA daryti GRAND apsipirkima savo naujam bustui.
Savo mazosioms damoms jau kazikada isrinkau KRITTER lovytes AVYTES. Nu ir zinokit, nors nesu 100% garantuota, bet 99% tikrai, kad maciau ir stalciu po jomis, kuri gali pirkti papildomai. Dabar niekaip nerandu jo  blink.gif  Gal kas zinot ar cia as blogai ka pamenu, ar ju nebera?  g.gif 

Dar gal kas galit koki atsiliepima apie siuos produktus?  4u.gif

Sofa broliui Sofa broliui

Valgomojo stalas TRANETORP

Aciu  4u.gif



turime sofa tik melyna , jokiu priekaistu, puiki thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal užmatėte pastatomų kopėčių? Ta prasme, ne į sieną atremiamų, o iš dviejų dalių
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2013 03 07, 18:50)
gal ten kažkoks toks buvo pakištas  g.gif . Man rodos seniau daugiau  panašių buvo.


nu nea, buvo stalcius tai lovai paprastas baltas ax.gif

O gal dar kas koki atsiliepima apie sias lovas galit pasakyt?
FOLLDAL
ir
MANDAL su galvugaliu
Atsakyti
Merginos, kas turite BESTA sekcijas su push-open sistemomis, ar patogu bus, jei tas sistemas sudėsiu į stalčiukus išvažiuojamus? Kad durelėm paprastom tinka - šitą žinau, bet ar stalčius patogu darinėti? g.gif Su senu planeriu kai buvau susiplanavusi, tai leido man uždėti push-open stalčiams, bet naujasis planeris jau nebeduoda, tai nesupratau, gal iš tikrųjų nelabai tinka? g.gif
Ir dar - kai BESTA sudaryta iš skirtingų blokų (spintelių), tai tos spintelės tarpusavyje susijungia kažkaip?
Atsakyti
Mes įsigijom tokią lempą į vonią

user posted image

Visas korpusas ir tie burbuliukai plastikiniai, bet kokybiškai padaryta, atrodo gerai smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 03 08, 08:16)
Merginos, kas turite BESTA sekcijas su push-open sistemomis, ar patogu bus, jei tas sistemas sudėsiu į stalčiukus išvažiuojamus? Kad durelėm paprastom tinka - šitą žinau, bet ar stalčius patogu darinėti?  g.gif  Su senu planeriu kai buvau susiplanavusi, tai leido man uždėti push-open stalčiams, bet naujasis planeris jau nebeduoda, tai nesupratau, gal iš tikrųjų nelabai tinka?  g.gif
Ir dar - kai BESTA sudaryta iš skirtingų blokų (spintelių), tai tos spintelės tarpusavyje susijungia kažkaip?

nezinau kaip stalciam tas push open, bet tas push open toks savotiskas. nera labai patogus. O spinteles tarpusavy varztais susisuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 03 08, 09:16)
Merginos, kas turite BESTA sekcijas su push-open sistemomis, ar patogu bus, jei tas sistemas sudėsiu į stalčiukus išvažiuojamus? Kad durelėm paprastom tinka - šitą žinau, bet ar stalčius patogu darinėti?  g.gif  Su senu planeriu kai buvau susiplanavusi, tai leido man uždėti push-open stalčiams, bet naujasis planeris jau nebeduoda, tai nesupratau, gal iš tikrųjų nelabai tinka?  g.gif
Ir dar - kai BESTA sudaryta iš skirtingų blokų (spintelių), tai tos spintelės tarpusavyje susijungia kažkaip?


Mes turime stalčiuje, nepasiteisino, nes į stalčių įdėjau sunkių segtuvų, dokumentų ir mechanizmui neužtenka jėgos, kad išstumtų stalčių, tai darinėjam imdami už briaunos. Kai stalčius neprikrautas, atsidaro puikiai. Bet pritarčiau aukščiau išsakytam komentarui, kad nėra patogu. Matyt ir įpročio reikalas - jeigu kituose baldeliuose įprasta taip atidarinėti, gal patiks ir čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2013 03 08, 09:08)
Mes turime stalčiuje, nepasiteisino, nes į stalčių įdėjau sunkių segtuvų, dokumentų ir mechanizmui neužtenka jėgos, kad išstumtų stalčių, tai darinėjam imdami už briaunos. Kai stalčius neprikrautas, atsidaro puikiai. Bet pritarčiau aukščiau išsakytam komentarui, kad nėra patogu. Matyt ir įpročio reikalas - jeigu kituose baldeliuose įprasta taip atidarinėti, gal patiks ir čia  4u.gif

Forgete, Tina Les, ačiū už komentarus. Na žiūrėsim, užsisakysiu visgi, vietoje jau bus matyti; aš šiaip ten jokių sunkių daiktų neplanuoju dėti (o gal ir apskritai nieko nedėsiu, nes gi vaikas viską ištrauks lotuliukas.gif ). Turiu tuos push-open BJURSTA sekcijoje, nu tokie jo, ne Blum'ai, savotiški, bet iš principo neblogi man, tai tegul būna, juolab, kad rankenėlių tikrai nedėsiu, netinka man kažkaip prie bendros vizijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 03 08, 10:46)
Forgete, Tina Les, ačiū už komentarus. Na žiūrėsim, užsisakysiu visgi, vietoje jau bus matyti; aš šiaip ten jokių sunkių daiktų neplanuoju dėti (o gal ir apskritai nieko nedėsiu, nes gi vaikas viską ištrauks  lotuliukas.gif ). Turiu tuos push-open BJURSTA sekcijoje, nu tokie jo, ne Blum'ai, savotiški, bet iš principo neblogi man, tai tegul būna, juolab, kad rankenėlių tikrai nedėsiu, netinka man kažkaip prie bendros vizijos  rolleyes.gif

nekainuoja jie gi daug, noresi desi, noresi nedesi smile.gif bet man atrodo jei ka gali ir bluminius susidet, ten gi visokiu vairantu buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 08 kovo 2013 - 10:57
Kiek kainuotų tokį veidrodį užsisakyti?

http://www.ikea.com/...ducts/38006200/
Atsakyti
Mes tokį panašų turim iš Senukų pirkę, kainavo tikrai ne daugiau 40Lt, o va šiandien ir ryt kaip tik 30% nuolaida... bigsmile.gif
va radau (kainos paprastai parduotuvės būna žemesnės mirksiukas.gif ):
veidrodis Senukuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zytos: 08 kovo 2013 - 11:48