Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(Hennessy @ 2013 03 05, 18:54)
Gal priklauso ir nuo vaiko (mačiau ir keturmečius vis dar maitinimo kėdutėse valgančius), bet mano dukrytė keliomis savaitėmis jaunesnė už jūsiškę, ir pas mus ANTILOP kėdutė jau gerą pusmetį stovi nenaudojama, nes panelė pripažįsta tik "tikras" kėdes, nori pati užlipti/nulipti, o maitinimo kėdutėje prasideda didžiausios isterijos  doh.gif
Anskčiau kartais pristumavome prie pietų stalo, visai patogu buvo, bet tik kad užbrokijo mūsų panelė  biggrin.gif


Aha, na supratau. Antilop prie geriausiu noru nepasikisa po stalu. Netinka..O sestis tai taip, nori ant kedziu tikru, bet kad labai zemai, nes ir valgyt pati nori, o tada visos sriubos nepasiekia burnytes biggrin.gif Jauciu reik apie URBAN mastyt, niekur nedingsiu, biggrin.gif tiesiog bus jos vardine auksta kede smile.gif ..

Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
ar yra ikeajoj tokio tipo kedziu, kazkaip nematau

http://baldai-verslu...a-languota.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 05 kovo 2013 - 21:56
QUOTE(rugelė @ 2013 03 05, 20:35)
Aha, na supratau. Antilop prie geriausiu noru nepasikisa po stalu. Netinka..O sestis tai taip, nori ant kedziu tikru, bet kad labai zemai, nes ir valgyt pati nori, o tada visos sriubos nepasiekia burnytes biggrin.gif  Jauciu reik apie URBAN mastyt, niekur nedingsiu,  biggrin.gif tiesiog bus jos vardine auksta kede smile.gif ..

Aciu visoms 4u.gif

Man labiau INGOLF vaikiška imponuoja, lengviau prie interjero pritaikyti (nors čia gal kaip kam). Bet dėl tų aukštų kėdžių kita problema, kad tie mūsų kleckai dar maži pakankamai, žiopli, gali lengvai nugriūti belipdami arba besisukinėdami ant tų kėdžių doh.gif Maniškė sugeba ir nuo paprastos nusivirsti, tai dėl to tų aukštų dar prisibijau sad.gif O vaikas taip ir valgo - užlipa, atsisėda ant kelių sau ir valgo taip pusiau stovėdama/pusiau sėdėdama lotuliukas.gif Svarbiausia, kad pati taip sugalvojo, aš jos tikrai nemokinau taip sėstis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 03 05, 22:00)
Man labiau INGOLF vaikiška imponuoja, lengviau prie interjero pritaikyti (nors čia gal kaip kam). Bet dėl tų aukštų kėdžių kita problema, kad tie mūsų kleckai dar maži pakankamai, žiopli, gali lengvai nugriūti belipdami arba besisukinėdami ant tų kėdžių  doh.gif  Maniškė sugeba ir nuo paprastos nusivirsti, tai dėl to tų aukštų dar prisibijau sad.gif O vaikas taip ir valgo - užlipa, atsisėda ant kelių sau ir valgo taip pusiau stovėdama/pusiau sėdėdama  lotuliukas.gif  Svarbiausia, kad pati taip sugalvojo, aš jos tikrai nemokinau taip sėstis  lotuliukas.gif


ziuriu maniske kaip ir jusu panasaus amziaus, sedim ant normalios kedes, as patiesus dekuti kad butu auksciau. PAti neuzlipa tai pasodinu ir valgo sededama normaliai..
Atsakyti
Kokie būtų atsiliepimai apie HENRIKSDAL kėdes? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, turbūt jau rašyta, tik aš nerandu, bet gal galit pakomentuot kaip šių dėžučių kokybė?
user posted image

ir ar teisingai suprantu, kad šios paklodės tinka "augančiam" čiužinukui ir nereikia rinktis jų dydžio, nes gerai tamposi ir visiem dydžiam tinka?

Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2013 03 06, 12:30)
ir ar teisingai suprantu, kad šios paklodės tinka "augančiam" čiužinukui ir nereikia rinktis jų dydžio, nes gerai tamposi ir visiem dydžiam tinka?

Ačiū  ax.gif

Jeigu skaitote rusiškai, tai čia geresnis aprašymas. Tik aš iš jo supratau, kad šios paklodės tiks mažiausiam ir vidutiniam čiužinio dydžiui, o jau tam maksimaliam reikia naudoti "suaugusiųjų" paklodę unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 06 kovo 2013 - 16:02
susiruosiau pirkti skalbiniu dziovykle, tai jos ner doh.gif
Atsakyti
Akcijos Pax spintom, 100 pln nuo 1000 pln.

Kurias domino darbas ikea, cia yra pasiulymai: biggrin.gif

Darbas

Man patiko viena is darbuotojo uzduociu: "keep the store in shape as new",
turint minty, kaip ten realiai parduotuvese nudrozti daiktai buna, tai visai nelengva uzduotis biggrin.gif

Beje, kai kuriuose ikea technikos aprasymuose jau yra aprasymai lietuviu kalba. smile.gif

Gal kuri turite buitines technikos is Lenkijos ikea, ar nera problemu su rozeciu kistukais? Na, kaip kad apsaugos rozetems ten kitokios...
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2013 03 06, 14:30)
Sveikos, turbūt jau rašyta, tik aš nerandu, bet gal galit pakomentuot kaip šių dėžučių kokybė?


Ačiū  ax.gif



as turiu melynas (visa serija po dvi) . laikau popierius. thumbup.gif man patinka. kazkiek metaliuku jos dar apvestos, graziai ziurisi ir tvarkinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2013 03 01, 14:32)
Mes saviškiui pirkom didesnę ir su dviem stalčiais- http://www.ikea.com/...ducts/00177517/

Telpa ne tik patalynė, bet ir daug žaislų. Labai patenkinti smile.gif

Sveiki,
kaip tik tokią lovą žiūriu, ar jai IKEA čiužinį pasirinkote? Jei taip, tai kokį? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Planuojam sestadieni su vyru vaziuoti i IKEA daryti GRAND apsipirkima savo naujam bustui.
Savo mazosioms damoms jau kazikada isrinkau KRITTER lovytes AVYTES. Nu ir zinokit, nors nesu 100% garantuota, bet 99% tikrai, kad maciau ir stalciu po jomis, kuri gali pirkti papildomai. Dabar niekaip nerandu jo blink.gif Gal kas zinot ar cia as blogai ka pamenu, ar ju nebera? g.gif

Dar gal kas galit koki atsiliepima apie siuos produktus? 4u.gif

Sofa broliui Sofa broliui

Valgomojo stalas TRANETORP

Aciu 4u.gif
Atsakyti