Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 03 02, 18:36)
bet turbut lauke kai vejuota nelabai gerai stovi??

Lauke nelaikom, tik kambary, tai negaliu pasakyt smile.gif Bet siaip tikrai sunkoka ir stabili - nu ir sveria 4,4kg
Atsakyti
Sveikos,gal galit imesti nuoroda,kur pasiplanuoti Stuva? nu uzmusk nerandu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 03 04, 18:03)
Sveikos,gal galit imesti nuoroda,kur pasiplanuoti Stuva? nu uzmusk nerandu  biggrin.gif  doh.gif


Lenkų k.
http://www.ikea.com/..._stuva/#lnk-2-1

Anglų k.:
http://www.ikea.com/...itl|20121108|82
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 03 03, 16:42)
man prireikė dušo užuolaidos, tai ar aš ne taip suprantu, ar čia labai steuklinga dušo užuolaida, už tiek pinigų  doh.gif  doh.gif stebuklinga dušo užuolaida
arba aš blodninė  blush2.gif


man tai 29 zlotus rodo, argi čia jau taip daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 03 05, 00:05)
man tai 29 zlotus rodo, argi čia jau taip daug  unsure.gif

lotuliukas.gif pataise tinklapi. pirma rode, kad virs tukstantuko ta uzuolaida lotuliukas.gif
Atsakyti
jau dabar ir man normaliai rodo wink.gif bet kai pamačiau tūkstančius už dušo užuolaidą tai pasimečiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Rode kad kainuoja virs 1700 zlotu!!! Vat ir ismaniosios technologijos.....pralinksmina
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Prireike ir man patarimo bei konsultacijos. Mano mergina jau paaugo, jauciasi didele ir kazkaip reikia sprest tvarkingo valgymo problema. Klausimas kas turit ANTILOP maitinimo kedute-ar ji pagal auksti(raso 90 cm) tinka pristumti prie normalaus pietu stalo. Tas 90 cm ar su sedima dalimi? Ir ar kas galetu ismatuoti kiek cm yra nuo zemes iki sedimos dalies. Ar tiesiog ji labiau kaip maitinimo kedele, naudojama su tuo staliuku?
Patinika ir plastikine URBAN serijos, bet dvigubai brangesne, patiktu jei galeciau issiverst su ANTILOP.
Gal kas pagelbes kas susiduret?
Atsakyti
Dar vis į to pačio nesusipratimo temą - lenkai FB IKEA puslapyje žarašė, kad l. atsiprašo už nesklandumus puslapyje ir labai jį tvarko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2013 03 05, 16:45)
Sveikos merginos 4u.gif
Prireike ir man patarimo bei konsultacijos. Mano mergina jau paaugo, jauciasi didele ir kazkaip reikia sprest tvarkingo valgymo problema. Klausimas kas turit ANTILOP maitinimo kedute-ar ji pagal auksti(raso 90 cm) tinka pristumti prie normalaus pietu stalo. Tas 90 cm ar su sedima dalimi? Ir ar kas galetu ismatuoti kiek cm yra nuo zemes iki sedimos dalies. Ar tiesiog ji labiau kaip maitinimo kedele, naudojama su tuo staliuku?
Patinika ir plastikine URBAN serijos, bet dvigubai brangesne, patiktu jei galeciau issiverst su ANTILOP.
Gal kas pagelbes kas susiduret?



sėdima dalis 56 cm aukštyje, staliukas ties 71 cm. Man po vienu stalviršiu telpa, atsimuša tik į tas lentas kur tarp stalo kojų, o po kitu stalu viai nepalenda, tai jau nepatogu būtų.
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2013 03 05, 16:39)
sėdima dalis 56 cm aukštyje, staliukas ties 71 cm. Man po vienu stalviršiu telpa, atsimuša tik į tas lentas kur tarp stalo kojų, o po kitu stalu viai nepalenda, tai jau nepatogu būtų.

Aciu labai 4u.gif Einu matuot..
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2013 03 05, 15:45)
Sveikos merginos 4u.gif
Prireike ir man patarimo bei konsultacijos. Mano mergina jau paaugo, jauciasi didele ir kazkaip reikia sprest tvarkingo valgymo problema. Klausimas kas turit ANTILOP maitinimo kedute-ar ji pagal auksti(raso 90 cm) tinka pristumti prie normalaus pietu stalo. Tas 90 cm ar su sedima dalimi? Ir ar kas galetu ismatuoti kiek cm yra nuo zemes iki sedimos dalies. Ar tiesiog ji labiau kaip maitinimo kedele, naudojama su tuo staliuku?
Patinika ir plastikine URBAN serijos, bet dvigubai brangesne, patiktu jei galeciau issiverst su ANTILOP.
Gal kas pagelbes kas susiduret?

Gal priklauso ir nuo vaiko (mačiau ir keturmečius vis dar maitinimo kėdutėse valgančius), bet mano dukrytė keliomis savaitėmis jaunesnė už jūsiškę, ir pas mus ANTILOP kėdutė jau gerą pusmetį stovi nenaudojama, nes panelė pripažįsta tik "tikras" kėdes, nori pati užlipti/nulipti, o maitinimo kėdutėje prasideda didžiausios isterijos doh.gif
Anskčiau kartais pristumavome prie pietų stalo, visai patogu buvo, bet tik kad užbrokijo mūsų panelė biggrin.gif
Atsakyti