Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(jurga11 @ 2013 02 25, 17:28)
oi, turėjau tokią dėstytoją, kuri apie etiketą pasakojo - jeigu atėjus svečiui, stalas neužtiestas ar bent servetėlė jam nepadėta, baisi nepagarba smile.gif ir kartojo tai kone kiekvieną paskaitą  biggrin.gif  tai matyt, man kompleksą įvarė smile.gif  vis ieškau, ieškau tų staltiesių  doh.gif

Siais laikais yra kita teorija - jei dangstai stala servetelemis, vadinasi arba stalas labai jau negrazus, arba indai labai prastos kokybes ir bijai, kad stala subraizys lotuliukas.gif
Nerasi kas patinka, taikykis ta teorija, kuri patogesne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2013 02 25, 11:30)
as irgi kaip ir uzsakiau prekes per Ksistova, bet neatsiunte saskaitos fakturos apmokejimui,ar tai reiskia,kad negausiu prekiu ar kaip, nes atrasiau laiska,kad patvirtinu uzsakyma,bet atsakymo jau negavau,niekad per juos neuzsakinejus,tai nezinau...

Užsakiau kovos rėmą su grotelėmis praeitą savaitę, pataikiau prieš pat jų važiavimą į Lenkiją. Vakar popiet atvežė į namus. Rėmas kainavo 175 lt, už atvežimą ir iki buto atnešimą (4 aukštas be lifto) paėmė 13 lt. Mano nuomone - labai normaliai.

Vaikinai labai užimti, buhalterė ateinanti kelioms valandoms per savaitę, pati tokią išvadą pasidariau vietoje pabuvusi ankstesnio užsakymo pasiimti. Taip kad mano patarimas - ne emeilus siuntinėkit, bet vieną mažą skambutį pasitikslinimui, ir visą informaciją turėsit.
Aš jais labai likau patenkinta - aptarnavimas, mandagumas, geranoriškumas. Jau sakiausi ne vieną kartą, ir visus kartus viskas buvo perfect, net tomis prieššventinėmis perkrautomis savaitėmis.

O gavau va šitą daiktą smile.gif

http://www.ikea.com/...PE233920_S4.JPG

Kaip miegas bus po kokio mėnesio, pasidalinsiu patirtimi, pakol kas liuks.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 02 25, 21:45)
Man sake issiuntus uzsakyma paskambinti, siandien paskambinau, to po kokio pusvalandzio atrase su sarasu esamu prekiu ir suma, parase jei tinka atrasyti atsius saskaita faktura..

as atrasiau laiska kad pataisytu dvi pozicijas ir laukiu saskaitos, bet kol kas nieko negavau, tai irgi nezinau..

O del pristatymo sake tikrai 4dieni, bet paskambins kada tiksliau.

aciuka,sake ir man kad ketvirtadieni,lauksim prekyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 02 26, 01:11)
Užsakiau kovos rėmą su grotelėmis praeitą savaitę, pataikiau prieš pat jų važiavimą į Lenkiją. Vakar popiet atvežė į namus. Rėmas kainavo 175 lt, už atvežimą ir iki buto atnešimą (4 aukštas be lifto) paėmė 13 lt. Mano nuomone - labai normaliai.

Vaikinai labai užimti, buhalterė ateinanti kelioms valandoms per savaitę, pati tokią išvadą pasidariau vietoje pabuvusi ankstesnio užsakymo pasiimti. Taip kad mano patarimas - ne emeilus siuntinėkit, bet vieną mažą skambutį pasitikslinimui, ir visą informaciją turėsit.
Aš jais labai likau patenkinta -  aptarnavimas, mandagumas, geranoriškumas. Jau sakiausi ne vieną kartą, ir visus kartus viskas buvo perfect, net tomis prieššventinėmis perkrautomis savaitėmis.

O gavau va šitą  daiktą smile.gif

http://www.ikea.com/...PE233920_S4.JPG

Kaip miegas bus po kokio mėnesio, pasidalinsiu patirtimi, pakol kas liuks.

labai mazai lameliu, tik 17. Rekomenduojama virs 25 , nera zonu reguliavimo. Kaina irgi nera labai zema, pas mus buvo galima kazka geriau isigyti. Siaip nepajusit dabar skirtumo, miegosit gerai, bet čiužinys greiciau išsigulės - susidėvės.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 02 25, 23:40)
Nerasi kas patinka, taikykis ta teorija, kuri patogesne  biggrin.gif


Aha, kas belieka biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

kas turite Kritter vaikiska stala ir kedutes - ar patenkintos, ar kokybe nesiskundet? Labai ieskau vaikams zaidimu stalo... smile.gif

o del staltiesiu - Ikea turi visai neprastu medziagu rietimuose, gal todel nelabai cia su tom staltiesem prasideda.. g.gif man labai grazu staltieses, tik pati ju netiesiu, nes bijau, kad vaikai gali netycia nutraukti ir dar ka uzsivers..
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2013 02 26, 08:05)
aciuka,sake ir man kad ketvirtadieni,lauksim prekyciu smile.gif


man atsiunte saskaita, paskambino vezejai, kad prekes bus 3dieni vakare apie 19val 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

sakykit, ar sitie uzvalkaliukai vystymo lentai su gumomis - gal kas turit? Niekur nerandu tokios info doh.gif

user posted image

Man reikia 50x70 cm lentai, pagal ismatavimus kaip ir turetu tikti:

http://www.ikea.com/...ducts/90140548/
Atsakyti
Sveiki, as irgi su klausimu 4u.gif
Ar sitos kojeles uzdetos expedit'ui is Ikejos? Gal zinot kur tokiu ieskot?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little me: 26 vasario 2013 - 12:30
QUOTE(Little me @ 2013 02 26, 13:29)
Sveiki, as irgi su klausimu  4u.gif
Ar sitos kojeles uzdetos expedit'ui is Ikejos? Gal zinot kur tokiu ieskot?
http://2.bp.blogspot...expedit bar.jpg[/img]

as pirkau Expeditą be kojelių. O tokių kojelių ieškočiau baldų furnitūros parduotuvėse. Čia gana elementarios tos kojelės, vyras jūsų pats tikrai pritvirtintų ne blogiau, gal ir dar geresnes padarytų - kadangi expedita turim, tai aš tvirtinčiau truputi storesnes kojeles ir dar per viduri link galines sienos viena pridėčiau, kad plokštė mažiau linktų..
Atsakyti
Jei is ikejos, panasu kad sios kojeles http://www.ikea.com/...ducts/20054563/
Man jos patinko, kad gali auksti reguliuoti( del nuolydziu ar nelygiu grindu)
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2013 02 26, 10:21)
sveikos,

kas turite Kritter vaikiska stala ir kedutes - ar patenkintos, ar kokybe nesiskundet? Labai ieskau vaikams zaidimu stalo... smile.gif

o del staltiesiu - Ikea turi visai neprastu medziagu rietimuose, gal todel nelabai cia su tom staltiesem prasideda.. g.gif man labai grazu staltieses, tik pati ju netiesiu, nes bijau, kad vaikai gali netycia nutraukti ir dar ka uzsivers..

As neseniai savo mergytei nupirkau Kritter staliuka su kedutems - balta. Labai dailus, stabilus ir manoji kai kaladeles delioja ant jo tai kartais taip dauztelna, bet ziuriu nieko tam staliukui. O Expedit lentynai jau sugebejo apdauzyt su zaislais, bet dar kol kas mikro matoma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Little me @ 2013 02 26, 13:29)
Sveiki, as irgi su klausimu  4u.gif
Ar sitos kojeles uzdetos expedit'ui is Ikejos? Gal zinot kur tokiu ieskot?
http://2.bp.blogspot...expedit bar.jpg[/img]

Prie Expedit lentynos kojeliu tikrai nera. Bet nesiulyciau tokias plonas deti, nes kai prikrausyt lentyna ar neislus g.gif Mano Expedit didesne, bet nepasirode ji man, kai buvo tuscia, kad butu lengva.
Cia aisku skonio reikalas, bet man kazkaip nesiziuri tokios plonos, jei deciau tai tik stmabesnes mirksiukas.gif
Atsakyti