Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 24

QUOTE(varlyte96 @ 2013 02 20, 07:46)
Stalčių kol kas negavome, bet visa kita įranga, skersiniai, vyriai ir pan. labai protingai sukonstruota, neturiu nė menkiausio priekaišto. Apskritai Pax spinta (tiesa, neskaitant durų) mums išejo trigubai pigiau nei paskaičiavo meistrai, su durim bus pusė to  thumbup.gif

Stalciai man atrodo su Blum furnitura- tarnauja labai gerai, bet jie truputeli brangiau, vienoje is spintu pataupeme ir pirkome tuos krepsius- atvirai dsakant tai skiriasi tik groziu, stalcius uzsidaro ir viso balagano nesimato, o cia matosi:)) bet funkciskai tai tikrai viskas labai gerai. Durys musu stumdomos baltos. Maciau ir tas permatomas, man pasirode kiek silpnesnes, bet gal tik pasirode
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 02 20, 21:26)

user posted image

šitie labai man simpatiški, mažiukai, norėjau prieskoniams, bet man reikėjo kiek didesnių tai ėmiau iš papaya serijos..
Atsakyti
Katren - liuks thumbup.gif bet ir papuosalu turi - uzpavydejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 02 21, 10:53)
Katren - liuks thumbup.gif bet ir papuosalu turi - uzpavydejau biggrin.gif


Dekui! ax.gif Nu zinok cia mano aistra, visa ta bizuterija ir karoliai, visi netilpo net ant tu 30 kabliuku, tai teko kai kur po 2 kabinti, bet dar turbut reikes tu "S" uzsipirkti, kad nereiktu po kelis ant vieno kabinti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, ieskau paklodes neperslampamos ant ciuziniu, bet nelabai susigaudau kurios ten yra.. ir kaip suprantu dydziai padidinti, gal pasidalinsit kokiu reikia 90x200 ir 150x200 ciuziniams?

o ikea patalyne gerai nesiojasi??
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 02 21, 10:36)
user posted image

šitie labai man simpatiški, mažiukai, norėjau prieskoniams, bet man reikėjo kiek didesnių tai ėmiau iš papaya serijos..

Tikrai, kokie smagūs, gražu į tokius prieskonius pasodinti bigsmile.gif O tu iš sėklų prieskonius augini? blush2.gif
Atsakyti
gal dar kas parekomenduosite dezes zaislams vaiku susideti?? grynai plastmasiniu nenoriu, noreciau kokiu audiniu aptrauktu ir gal su dangciais..
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 02 21, 13:12)
Tikrai, kokie smagūs, gražu į tokius prieskonius pasodinti  bigsmile.gif  O tu iš sėklų prieskonius augini?  blush2.gif

ne i tema, bet jei tik ant palanges norit augint tai pavasari nusipierkat po vienai daigeli kiekvienos rusies ir viskas.. po lita sumokat ir vargo nematot blush2.gif

is seklu irgi galima, bet zemes pirk, seklas pirk, paskui priziurek.. tiesiog paprasciau nusipirkt po kelis pavasari..
Atsakyti
http://www.ikea.com/...ducts/40113613/

i sitie indeliai atsukami ar dangtelis nusimauna gal kas zino??
Atsakyti
Gal kas turite tokią lempą
user posted image

Būčiau dėkinga už atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 02 21, 13:44)
http://www.ikea.com/...ducts/40113613/

i sitie indeliai atsukami ar dangtelis nusimauna gal kas zino??

Nusimauna dangtelis (t.y. neužsisuka) 4u.gif
Šitie indeliai geri tuo, kad į juos telpa šaukštelis, tad toms, kurios prieskonius deda šaukšteliu, labai patogu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 21, 13:36)
ne i tema, bet jei tik ant palanges norit augint tai pavasari nusipierkat po vienai daigeli kiekvienos rusies ir viskas.. po lita sumokat ir vargo nematot  blush2.gif

is seklu irgi galima, bet zemes pirk, seklas pirk, paskui priziurek.. tiesiog paprasciau nusipirkt po kelis pavasari..

nu tikrai ne itema (kaip su orchidejomis buvo biggrin.gif ), bet man vis vaidenasi, kad nuskabysiu tuos pprieskonius greitai ir neliks nieko biggrin.gif
Atsakyti