Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(Ursiuke @ 2013 01 27, 00:07)
Kai jau išsirinksite rėmelius ir paspausite Order, kitame žingsnyje jums pirmiausia reiks pasirinkti stiprumą, antrame žingsnyje jau rinksitės visus kitus parametrus, tarp jų ir stiklų storį. Ploniausi yra, berods, 1.73, jie ir brangiausi. Mano "očkarikai" rinkosi 1.67 (tiksliai nepamenu antro skaičiaus po kablelio, pažiūrėsite, ką siūlo), tai geras ploninimas, tokį ir optikoje siūlo su maždaug tokiu minusu, kaip jūs sakote (mano dukros -6  doh.gif , tai ėmėme būtent tokio plonumo stiklus) O jei rinksitės mažesnį ploninimą, tai jau bus per stori stiklai. Aišku, dar reikia į rėmus žiūrėti.

as irgi vis gundausi is ten akinius uzsisakyt, bet man astigmatizmas (vienos akies -4, o kitos beveik -1), tai galvoju, ar padarys vienodo storio abudu stikliukus? gal kam teko uzsisakyt kazka panasaus? 4u.gif
pries kokius 5metus is vision express pirkaus akinius (kai dar antra akis mate viska ciki piki biggrin.gif ), tai uzsidejus, man akiniai persikreipdavo nuo nevienodo storio stikliuku, ta prasme, pakildavo viena puse auksciau, o kita zemiau likdavo...tai bijau, kad ir db taip nebutu... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2013 01 26, 18:04)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2013 01 26, 21:39)
Kas išmanot apie termometrus - higrometrus, ar šitas vertas dėmesio, gundausi bandyt siųstis:
http://www.amazon.co...s...8900&sr=1-5

ar kambario dregnuma cia rodo g.gif
Atsakyti
http://fdavenue.com/ - stilingi rūbeliai, greitai atsiunčia, siuntimo kaina priklauso nuo svorio... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 01 26, 11:45)
Miestas Panevėžys, persiunčiu 4u.gif
Turim apie 60 eurų ax.gif

Prisijunkciau ir as jei uzsakinetumet
Atsakyti
Ar is www.vitabiotics užsisakinejate? Reikia rimtų vitaminų g.gif , gal kodukai nuolaidų būna smile.gif
Atsakyti
Ar čia man vienai TBS neleidžia į kašiką nieko krauti? Neprisiloginus bandau dėti. Ir išvis grybauja psl jų. ar čia tik man? g.gif Bandžiau per EXplorer, mozilą ir chrome...Tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 01 27, 12:53)
Ar čia man vienai TBS neleidžia į kašiką nieko krauti? Neprisiloginus bandau dėti. Ir išvis grybauja psl jų. ar čia tik man? g.gif  Bandžiau per EXplorer, mozilą ir chrome...Tas pats g.gif



Pabandziau man leidzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2013 01 27, 12:57)
Pabandziau man leidzia g.gif

Dėkui už pažiūrėjimą 4u.gif Reiškias ne man vienai. Reiks vėliau bandyti.
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2013 01 27, 09:01)
ar kambario dregnuma cia rodo  g.gif

rodo ir kambario ir lauko
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IvanVaida: 27 sausio 2013 - 12:44
Kur geriausiomis kainomis perkat žiemines striukes? Aš tik sportsdirect žinau. ax.gif
Kaži ar verta tikėtis didesnių nuolaidų žieminėms striukėms, ar jau dabar pirkt. Noriu kitai žiemai jau apsirūpinti blush2.gif
Atsakyti