Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(skyler @ 2013 01 26, 17:44)
kur perkat patalynę? wink.gif


pries pora metu dar laredoute budavo satinine patalyne visai normaliomis kainomis - tai prisipirkau kruvas blush2.gif taciau jau pora metu man atrodo, kad ten kainos neadekvacios kokybei pasidare. O siaip jei ieskoti geresnes kokybes tai man patinka (bet aisku reikia uztaikyti ant akciju) achica, dar amazono vip'e patalynes ivairiu firmu nuolat eina.... abejuose situose saituose kartais buna nerealios patalynes, kad net seile man varva ziurint i jas - karaliskos mano supratimu (aisku kartais ir su ispardavimais kainos kosmines, o ypac jei uzmeta silkine kokia:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-jazz: 26 sausio 2013 - 21:43
Gal kas planuojat ryt 5 pounds pirkti, daug visai simpatisku rubeliu ides http://www.facebook....3...e=3 4u.gif
Atsakyti
Renku http://www.violey.com/

lukne2006@gmail.com

Šiauliai. Jei kam reikės, persiųsiu 4u.gif
Atsakyti
Gal pagelbėsit, kažkada minėjote, kokiu būdu LT pigiausia siųsti siuntinį (ne per "Lietuvos paštą"), bet niekaip neprisimenu? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 01 26, 23:30)
Gal pagelbėsit, kažkada minėjote, kokiu būdu LT pigiausia siųsti siuntinį (ne per "Lietuvos paštą"), bet niekaip neprisimenu?  g.gif 4u.gif

gal siuntos24? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 01 26, 22:30)
Gal pagelbėsit, kažkada minėjote, kokiu būdu LT pigiausia siųsti siuntinį (ne per "Lietuvos paštą"), bet niekaip neprisimenu?  g.gif 4u.gif

Per Loginpost.lt siuntimas nuo 3,99 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 01 26, 22:37)
gal siuntos24?  g.gif

pagal kainą tai ne schmoll.gif kažką merginos minėjo, kad +- 6 Lt už bet kokią siuntą g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 01 26, 22:42)
Per Loginpost.lt siuntimas nuo 3,99 Lt  4u.gif

Neblogas variantas, ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 01 26, 23:44)
pagal kainą tai ne  schmoll.gif kažką merginos minėjo, kad +- 6 Lt už bet kokią siuntą  g.gif

tai buvo siuntos24 terminalais siuntimas 6,49lt, jei budavai tarpmergaiciu nare uz bet kokia siunta g.gif tik nezinau ar db taip yra g.gif
radau 146temoje MAGUTES rasyta zinute, kad: 'bet kokio dydzio siuntinys per siuntos24.lt registruojant per puslapi tarpmergaiciu.lt kainuoja 6,49lt. manau kol kas tai pats pigiausias" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jugulyte: 26 sausio 2013 - 22:59
QUOTE(Jugulyte @ 2013 01 26, 22:52)
tai buvo siuntos24 terminalais siuntimas 6,49lt, jei budavai tarpmergaiciu nare uz bet kokia siunta  g.gif  tik nezinau ar db taip yra  g.gif


dar ir dabar taip yra 4u.gif
Atsakyti
užsiregistravus tarpmergaičių postexpress terminalai nepriklausomai nuo siuntos dydžio 6.49 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jugulyte @ 2013 01 26, 23:52)
tai buvo siuntos24 terminalais siuntimas 6,49lt, jei budavai tarpmergaiciu nare uz bet kokia siunta  g.gif  tik nezinau ar db taip yra  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 01 26, 22:52)
tai buvo siuntos24 terminalais siuntimas 6,49lt,



QUOTE(laurita99as @ 2013 01 26, 22:56)
dar ir dabar taip yra 4u.gif



QUOTE(Bluntė @ 2013 01 26, 22:57)
užsiregistravus tarpmergaičių postexpress terminalai nepriklausomai nuo siuntos dydžio 6.49  4u.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif

va va, apie šitą šneka ėjo, ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 01 26, 18:32)
kažkada, kai apie zenioptical šnekėjot, neišsisaugojau info, kaip akinius užsisakyti. bet lyg pamenu, kad galima pasirinkti ploninto plastiko g.gif Minusas apie -7, tai norisi, kad nesimatytų stiklų storumo doh.gif
Į ką dar atkreipti dėmesį? Būčiau labai dėkinga už bet kokius patarimus 4u.gif


Kai jau išsirinksite rėmelius ir paspausite Order, kitame žingsnyje jums pirmiausia reiks pasirinkti stiprumą, antrame žingsnyje jau rinksitės visus kitus parametrus, tarp jų ir stiklų storį. Ploniausi yra, berods, 1.73, jie ir brangiausi. Mano "očkarikai" rinkosi 1.67 (tiksliai nepamenu antro skaičiaus po kablelio, pažiūrėsite, ką siūlo), tai geras ploninimas, tokį ir optikoje siūlo su maždaug tokiu minusu, kaip jūs sakote (mano dukros -6 doh.gif , tai ėmėme būtent tokio plonumo stiklus) O jei rinksitės mažesnį ploninimą, tai jau bus per stori stiklai. Aišku, dar reikia į rėmus žiūrėti.
Atsakyti