Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(Jugulyte @ 2013 01 26, 19:33)
merginos, gal kas po ranka turit TBS isparduotuves adresiuka?  4u.gif
niekaip nerandu..kur buvo TBS temoje imesta kazkurios merginos, tai neveikia...

pagaliau radau bigsmile.gif nebereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2013 01 26, 18:45)
nu as tikeciau  biggrin.gif

surizikavau ir paemiau, ale truputi kita  cool.gif


nu va - nes kiek sakys kad tinkama, antra tiek gali sakyt - jog netinkama, tai ar taip ar taip - arba tiks jums arba ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 01 26, 19:51)
pagaliau radau  bigsmile.gif nebereikia  tongue.gif

Gal galite nuorodėlę įmesti? blush2.gif
Atsakyti
Merginos , visose EU valstybese reikia moketi taxus jeigu siuntinio kaina is JAV virsija tam tikra suma ?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 01 26, 19:56)
Gal galite nuorodėlę įmesti? blush2.gif

prasom mirksiukas.gif :
http://www.supermama...?...2466&st=240
Atsakyti
Gal kas renkat everything5pounds.com Vilniuj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 01 26, 18:59)
Merginos , visose EU valstybese reikia moketi taxus jeigu siuntinio kaina  is JAV virsija tam tikra suma ?

taip, tik sumos siek tiek gali skirtis. gal tik kai kuriose valstybese ne taip grieztai ziuri. lyg ir merginoms paprasciau pirkti per uk, bet ir ten kartais tenka moketi mokescius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 01 26, 19:41)
taip, tik sumos siek tiek gali skirtis. gal tik kai kuriose valstybese ne taip grieztai ziuri. lyg ir merginoms paprasciau pirkti per uk, bet ir ten kartais tenka moketi mokescius  4u.gif



Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egvi @ 2013 01 26, 19:39)
Gal kas renkat everything5pounds.com Vilniuj?  smile.gif

prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2013 01 26, 18:12)
tai nieks man pagelbet negali  unsure.gif


Teoriskai tinka slidinejimui...taciau....jei esate (arba planuojate) buti gera ir aktyvi slidinetoja ir nuolat...tada netinka schmoll.gif Jei norite geros - ziurekite skaicius ant striukes: du pagrindiniai parametrai - vandens pralaidumas ir isgarinimas. Norint jaustis komfortiskai jie turetu buti na bent jau 10 000, o siaip jau geru nuo 25 000 eina... Specialiai issitraukiau savo sena striuke, kuri man buvo visai gera pradzioje, bet buvo jau biski is geresniu, bet dar is pigesniu pirkta (kokius tris metus man ji visai nieko buvo), tai parametrai, 20 000 ir 10 000. Tai jau dabar dairausi su geresniais parametrais, nes komfortas tai jauciasi... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 01 26, 21:02)
Teoriskai tinka slidinejimui...taciau....jei esate (arba planuojate) buti gera ir aktyvi slidinetoja ir nuolat...tada netinka schmoll.gif  Jei norite geros - ziurekite skaicius ant striukes: du pagrindiniai parametrai - vandens pralaidumas ir isgarinimas. Norint jaustis komfortiskai jie turetu buti na bent jau 10 000, o siaip jau geru nuo 25 000 eina... Specialiai issitraukiau savo sena striuke, kuri man buvo visai gera pradzioje, bet buvo jau biski is geresniu, bet dar is pigesniu pirkta (kokius tris metus man ji visai nieko buvo), tai parametrai, 20 000 ir 10 000. Tai jau dabar dairausi su geresniais parametrais, nes komfortas tai jauciasi... thumbup.gif

aciu, uz patarima, pradziai dukrai gal bus gera cool.gif slidineja cia visur vietoj ir lauke grustis, greit isauga nelabai norisi brangaus pirkti cool.gif
Atsakyti
Kas išmanot apie termometrus - higrometrus, ar šitas vertas dėmesio, gundausi bandyt siųstis:
http://www.amazon.co...s...8900&sr=1-5
Atsakyti