Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

I laikrodziu tema smile.gif
Gal zinot, kur galima rast graziu sieniniu laikrodziu, bet kad tyliai tiksetu biggrin.gif Buna tokiu, kur ta rodykle taip kitaip eina, tyliai. Reikia i miegamaji smile.gif
Is kur parsisiust galima, ar gal kur Vilniuj kokia parduotuve yra g.gif
Atsakyti
Merginos, o Amazone galima tik per Pypal atsiskaityti?
Ups blush2.gif jau radau informacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agise: 31 sausio 2013 - 11:06
Sveikos,
esate pirkusios iš kažkur tokius saldainius:
user posted image
Gal kuri žadate vėl pirkti? Norėčiau blush2.gif Arba bent nuorodą gal galima kur jų ieškoti 4u.gif
Atsakyti
Galu gale, po menesio atkakliu rasymu i Feelunique, del neatejusio siuntinio, gavau toki atsakyma: " I have refunded your order in full, please re-visit our site to re-order your goodies! " doh.gif
Ar teisingai supratau, jie grazina pinigus, o as galiu uzsakineti is naujo ax.gif Kazkaip tikejausi, kad jie issius antra karta tas pacias prekes. Nes tada buvo nuolaidu kodukas, o dabar ir svaras gerokai nukrites, zodziu, grynas nuostolis doh.gif

Ar man dar reikia jiems ka nors rasyti, ar pinigeliai grys automatiskai? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 01 31, 10:58)
I laikrodziu tema smile.gif
Gal zinot, kur galima rast graziu sieniniu laikrodziu, bet kad tyliai tiksetu biggrin.gif Buna tokiu, kur ta rodykle taip kitaip eina, tyliai. Reikia i miegamaji smile.gif
Is kur parsisiust galima, ar gal kur Vilniuj kokia parduotuve yra  g.gif


kartais buna cia: achica.com
bet siuntimas i LT doh.gif nepadoriai brangus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 01 31, 12:05)
Sveikos,
esate pirkusios iš kažkur tokius saldainius:
user posted image
Gal kuri žadate vėl pirkti? Norėčiau  blush2.gif Arba bent nuorodą gal galima kur jų ieškoti  4u.gif


Dezutes nerandu, bet tokie patys saldainiai cia :

http://groceries.asd...d=1214921923703
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 01 30, 21:40)
Mielu noru  drinks_cheers.gif

O į temą norėjau paklaust panų, kurios batų tepalo daug vienetų iš vokiško ebay pirko - ar gavot kažkokią žinią, kai išsiuntė ir per kiek laiko panašiai siuntinys atkeliavo? Pirkau penktadienį, tai nei ebay atžymos, kad būtų išsiųsta, nei laiško jokio, sakau gal vokietis dar tą košę tik maišo ir į indelius pilsto, o išsiųs neaišku kada  g.gif


man irgi jokio laisko neissiunte apie issiuntima,ir statusas nebuvo pakeistas i issiuntima,bet parasiau vokieciui laiska tai trucking number iskar atsiunte,po keliu dienu gavau.
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2013 01 31, 12:12)
Dezutes nerandu, bet tokie patys saldainiai  cia :

kodėl aš nematau g.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Apie mango pirmam puslapyje nera info arba neradau, tai paklausiu, ar siuncia tiesiai i LT? kokia siuntimo kaina? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 01 31, 00:09)
Sveikos  merginos, gal kuri zino ar laredoute.fr siuncia i Lietuva? Bandziau su google translate isversti ju puslapi  blink.gif bet neradau informacijos arba blogai ieskojau  blush2.gif

Aciu jau radau informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 01 31, 11:05)
esate pirkusios iš kažkur tokius saldainius

ju jau nebera, parduodami sventiniu kalediniu laikotarpiu smile.gif nebent kur parduotuvese uzsilike smile.gif

QUOTE(gretuxxx @ 2013 01 31, 11:10)
Ar man dar reikia jiems ka nors rasyti, ar pinigeliai grys automatiskai? 

gris automatiskai po vienos kitos dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 01 31, 12:21)
kodėl aš nematau  g.gif  unsure.gif


Oi, ismete nuoroda i bendra psl.
Nu ten yra biggrin.gif
Atsakyti