Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(murashke @ 2013 01 30, 22:19)

paprastu oro pastu smile.gif as jau gavusi, berods, 18 d. dienos. bandykite uzklausti savo paste arba dar palaukite  4u.gif


QUOTE(Austutesmama @ 2013 01 30, 22:23)
As per pasta gavau neregistruota siunta. Buvau ir sausio 17 d uzsakiusiu, o 18 d. issiunte. tai siuntinuka 28 d. gavau. Tik gavau batukus skirtingu dydziu,rasiau jiem bet atsakymo nulis. Kiek facebooke ju puslapyje skaitinejau, tai ne vienas ir ne du nepatenkinti tuo jog jie neatsakineja i laiskus ir pan.


Ačiū merginos 4u.gif , bandysiu pašte ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 01 30, 20:28)
www.pirkanglijoj.lt  4u.gif

doh.gif ot nepagalvojau, pati per juos pirmadieni siunciausi is SD biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 18:43)
va va.. šitą ir aš turiu.. SUMANU vadinasi planas, yra ir kitokių bet jau mokestis didesnis  4u.gif


QUOTE(Reale @ 2013 01 30, 18:48)
ir dar generatoriu nemokamai dave,pasirasius si plana smile.gif (siap jis 29Lt kainuoja berods)


Nu šituos abu jau turiu, dabar tik kortelės reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 01 30, 21:46)
ne, atzymejimu jokiu nebuvo, kaip ir feedbacku paskui... bet siunta gavau panasiai po 10 dienu nuo pirkimo mirksiukas.gif (isskyrus viena - kuri i Libana nuklydo) blush2.gif


Nuraminot 4u.gif Ir tikiuosi, kad manieji tepalai į trečiąsias šalis nenuvažiuos, geriau jau aš ten biggrin.gif
Atsakyti
ryt perku 5pounds veiksmas kaunas i kitus miestus siunciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri zino ar laderoute.fr siuncia i Lietuva? Bandziau su google translate isversti ju puslapi blink.gif bet neradau informacijos arba blogai ieskojau blush2.gif
Atsakyti
Turiu e5p 13 prekių. Dar trūksta šiek tiek, iki 24 litų uz preke. Gal bus dar norinčių prisijungti? Užsakau tada ryt smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Jolė*** @ 2013 01 30, 21:09)
Skaitau temą ir supratau, kad turiu 2 problemas:
1. Vakarus namie dažnai leidžiu vieniša kaip pušis pakelėj, tai pagalvojau, gal man ta robotuką įsigyti  g.gif Pažiūrėjau filmuką, patiko, nes kaip gyvas daiktas, važinėtų sau po kambarį, murmėtų kažką, aš jį galėčiau pakalbinti, nu ir kas, kad neatsakytų, mažos mergaitės lėles juk irgi kalbina. Galvojau gal kokį gyvūną įsigyti, bet juk reiktų palikti kai išvažiuočiau kažkur, pūkai visokie ar plaukai rastusi, vedžioti, jei šuniukas, reiktų, o dar maitinimo išlaidos ir į lovą lįstų - gerai, jei viena, o jei ne  g.gif
2. Noriu būti koks nors VIP'as - nesvarbu koks, ale kad nemokamai, nes mano metuose statuso jau kaip ir reiktų, o dabar kaip čia be nieko - gėėėėėėėėda. Kaip skambėtų, gal tada prie niko ir 5* atsirastų, kaip gero, išlaikyto konjako. Manau, kad nusipelniau.

Sorry už  poster_offtopic.gif aš nepasigėriau ir nesuvaikėjau, šiaip nuobodu pasidarė tokį darganotą vakarą, galvoju pasiguosiu  biggrin.gif Pasiūlymai į AŽ  lotuliukas.gif


prajuokinot biggrin.gif
QUOTE(darvina @ 2013 01 30, 21:17)
Be panikos , ar Javari visa ispirkot jau , kad nuobodu pasidare  mirksiukas.gif Pavasaris ant nosies , gal kokiu batu dar reiketu .... Mane labai pats procesas rubu ziurejimo prablasko , nes mano gabaritu prekyciu nera per daug  schmoll.gif , tai dusauju sau , o  kad koki M , S tureciau  bigsmile.gif

mane tai žiauriai prablaško cool.gif ,va ir db jau visi miega aš po pardes seilę varvinu,nu va taip ir užsikabliuojam... biggrin.gif

QUOTE(urgit@ @ 2013 01 30, 21:28)
As kazkada kai nesusimokejau iskart uz siuntima (suma buvo tikrai kokie 3-4 svarai) ir gavus pakartotine saskaita su delspinigiais paklausiau Ponios Linos kur galeciau pasizureti ir pasiskaityti kiek ir uz koki laika delspinigiai yra skaiciuojami, tai kai gavau toki atsakyma, supratau, kad neturejau teises uzduoti tokio klausimo  doh.gif  ir atsoko fantazijos  doh.gif  Dabar tiksliai nepamenu, bet kazkas panasaus, ar jums piena parduotuveje duoda nemokamai ir t.t. ir kad susirasciau kitus tarpininkus jei man nepatinka.
O tiesiog norejau ateiciai zinoti kiek ir uz koki delsima yra imami delspinigiai.
Beja iki siol kiek skaitau nera skelbiama tokios informacijos.

poster_offtopic.gif

ojetus... unsure.gif ,pirmą kart girdžiu delspinigius,tai gal mėnesį laikė tas prekes,sandėliavimas irgi kainuoja biggrin.gif
jei rimtai tai labai nemandagi man pasirodė,pirkau keletą kartų pas ją,bet info 0.
Atsakyti
Gal kas greitu laiku iš VIOLEY darys užsakymą? Būtų gerai Kaunas, bet jei sutiks persiųsti, tai tinka ir kitas miestas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

su visuomene pasitarus - nutarta :
siandien uzsakinesiu po papildymo http://www.everything5pounds.com.
Prekes kaina turetu gautis ne didesne nei 24 litai 4u.gif
(galiu siusti per siuntu terminala, nes del vieno daikto vis tiek eisiu).
Atsakyti
Liko pas mane du laisvi sveitimo akmenys, gal dar kas neuzsipirke?

http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2649

Kaina isejo 19.16 lt.

Atsakyti
Prajuokinot, Murashke, is pat ryto lotuliukas.gif

QUOTE(murashke @ 2013 01 30, 21:19)
o ten reikia pakvietimu? as kazkaip pati sekmingai visur uzsiregistravusi biggrin.gif aisku, su pakvietimu galima uzdirbti  ax.gif  4u.gif


Aha, jau uzdirbau milijona lotuliukas.gif oi...ne...du lotuliukas.gif
As ir niekada nerasiau, kad BUTINAI reikalingi kvietimai...siaip jau anksciau esu davusi visas nuorodas ir ne karta, beje as irgi PATI uzsiregistravau ir situose ir kituose member schopuose, tiesiog vip amazon tiesiai pasiekti yra sunkiau (kazkodel ne visi randa), nes jis siek tiek paslepas. cituoju:

QUOTE(R-jazz @ 2013 01 25, 21:19)

Uzmetysiu biski nuorodomis, gal kam prisireiks pagal sezona (rasau del to, kad pati ziauriai ilgai ieskojau, kaip i LT nusipirkti slides ne LT:))
1. kam reikia slidziu, kad siustu i LT:
- http://www.ekosport.fr/ (ateina per savaite)
- www.soellaart.nl
- kazkur dar vokieciu turiu nuoroda, bet nerandu (ten siuntimas 15 eur ir per savaite i LT) - na surasiu vistiek ir imesiu veliau...
2. kam reikia brandu: cocosa.com - siandien maciau nuolaidos iki 90proc:)
3. vaikams kartais perku dar cia, bet daznai buna gana brangu ir siuntimas nepigus, o zaisla pries naujus siunte beveik menesi is uk (bet supakuotas tai i oro pagalves buvo nerealiai  ) : www.zulily.co.uk
4. kam reikia rieduciu - buyvip (ir it ir de ir es) amazono jau pora dienu kabo geromis kainomis  tik tiek, kad ten ju ispardavimus daznai uzmeta...tai jau kelis kartus pirkau - puse draugu jau apsirupine vasarai



Beje, taip pat rasiau ir toki dalyka:

QUOTE(R-jazz @ 2013 01 25, 21:19)

kam reikia pakvietimu i amazon vip rasykit meila, atsiusiu  (o jei poto dar ir pirksit - tai ir premija gal gausiu uz pakvietima  )


Siaip jau visi pasaulio member schopai (net ir LT) ir dauguma kitu parduotuviu uz rekomendacijas (beje, vipe jei neklystu, tik jei rekomenduotasis per menesi perka daugiau nei uz 50 eur) duoda bonusus - nemanau, kad kam nors cia naujiena g.gif
Zodziu sekmes pirkiniuose ir neskite man milijonus thumbup.gif pageidautina tiesiai i saskaita, bet priimu ir grynaisiais tiesiai i balkona galite mesti thumbup.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti