Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

Penkatdieni pirksiu SD Kaunas galiu persiusti 4u.gif jurgita.karpiniene@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltute11: 30 sausio 2013 - 20:28
QUOTE(Bluntė @ 2013 01 30, 21:00)
dėl Tukio..labai skaudžiai su jais pasimokiau  cool.gif  nekonkretumas, info nebuvimas...atidėliojimas damušė mane iki galo...todėl renkuosi tik PA  cool.gif   vienas dalykas tik negerai su PA,kad už tūrį moki...bet pagalvojus, kaip jie dirba ir kaip Tukis...tai kartais geriau ir 20lt geriau sumokėsiu, bet matysiu,kad mano prekė gauta ir žinau,kad kas savaitę prekės būna Vilniuj...
aišku lengva man kalbėti gyvenant Vilniuj  4u.gif  bet pamenu Limcaca man parašė,kad esu labai priekabi ir problematiška klientė biggrin.gif o paskaičius jos temą,matosi, kad ne viena aš tokia, norinti aiškumo  ax.gif 
na kažkaip jie ne taip dirba, kaip turėtų būt vykdomas darbas... nebent jiems tie klientai ne taip ir svarbūs...



As kazkada kai nesusimokejau iskart uz siuntima (suma buvo tikrai kokie 3-4 svarai) ir gavus pakartotine saskaita su delspinigiais paklausiau Ponios Linos kur galeciau pasizureti ir pasiskaityti kiek ir uz koki laika delspinigiai yra skaiciuojami, tai kai gavau toki atsakyma, supratau, kad neturejau teises uzduoti tokio klausimo doh.gif ir atsoko fantazijos doh.gif Dabar tiksliai nepamenu, bet kazkas panasaus, ar jums piena parduotuveje duoda nemokamai ir t.t. ir kad susirasciau kitus tarpininkus jei man nepatinka.
O tiesiog norejau ateiciai zinoti kiek ir uz koki delsima yra imami delspinigiai.
Beja iki siol kiek skaitau nera skelbiama tokios informacijos.

poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urgit@: 30 sausio 2013 - 20:34
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 01 30, 21:11)
o kas tas PA 4u.gif  ax.gif

www.pirkanglijoj.lt 4u.gif
Atsakyti
Jau atsirado Limcamcos temą ką domina. 4u.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti kaip aposparer.de issiusti pakvietimą? g.gif ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2013 01 30, 20:17)
Be panikos , ar Javari visa ispirkot jau , kad nuobodu pasidare  mirksiukas.gif Pavasaris ant nosies , gal kokiu batu dar reiketu .... Mane labai pats procesas rubu ziurejimo prablasko , nes mano gabaritu prekyciu nera per daug  schmoll.gif , tai dusauju sau , o  kad koki M , S tureciau  bigsmile.gif


Viso dar ne, šiandien tik vienus, laikausi - malonumą semiu po truputį biggrin.gif

QUOTE(kregzde @ 2013 01 30, 20:19)
Vyrai šią temą nelabai skaito, man rodos  lotuliukas.gif


Durniai jie blink.gif (ne visi)
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 01 30, 20:27)
Renku MEXX, nedaug truksta iki nemokamo siuntimo ir GAP, pasidalinti 4 sv. siuntima,
Vilnius i az, jei apsimoka galiu persiusti



Labai mazai truksta iki nemokamo siuntimo MEXX, gal dar kas noretu prisijungti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 01 30, 18:58)
galiu issiusti pakvietimus amazono vipui de, es, it, zulili, cocosai:))

o ten reikia pakvietimu? as kazkaip pati sekmingai visur uzsiregistravusi biggrin.gif aisku, su pakvietimu galima uzdirbti ax.gif 4u.gif

QUOTE(Audry @ 2013 01 30, 19:31)
ar esate kas nors pirkę ekologišką maistą pvz iš Vokietijos g.gif Pirkau Spielberger čia LT, tai baisiai brangu. Galvoju, gal iš kažkur pigiau būtų galima parsisiųti? g.gif

kazkiek maisto yra violey, bet siuntimo kaina nemaza, nuo svorio priklauso, tai vargu, ar ka sutaupysite smile.gif
9,95 Euro pro Paket bis zu 2 kg
für jedes weitere kg + 0,60 Euro (bis zu 20 kg Maximalgewicht)
gal cia gali pasidalinti info tos, kurios perka is violey smile.gif 4u.gif

QUOTE(Beautiful Life @ 2013 01 30, 20:24)
O per ką jie siunčia? Padariau užsakymą sausio 17 d., gavau laišką , kad 18d. išsiųsta bet iki šiol negavau sad.gif . Nežinau ar jau sunerimti?

paprastu oro pastu smile.gif as jau gavusi, berods, 18 d. dienos. bandykite uzklausti savo paste arba dar palaukite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 01 30, 21:09)
Skaitau temą ir supratau, kad turiu 2 problemas:



Haaaaaaa, geriausias temos postas biggrin.gif Po pirmo punkto užsinorėjau tamstą alaus pakviest, taip jau graudžiai lotuliukas.gif

Einu registruot VšĮ "Vienišų širdžių shopomanų klubas". Klubo įstatai:
1. Perkam viską.
2. Perkam bandos instinktu.
3. Jei neturim ką pirkt, žr. p. 2.
4. Jei neturim ką veikt žr. p. 1.


Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 01 30, 20:24)
O per ką jie siunčia? Padariau užsakymą sausio 17 d., gavau laišką , kad 18d. išsiųsta bet iki šiol negavau sad.gif . Nežinau ar jau sunerimti?

As per pasta gavau neregistruota siunta. Buvau ir sausio 17 d uzsakiusiu, o 18 d. issiunte. tai siuntinuka 28 d. gavau. Tik gavau batukus skirtingu dydziu,rasiau jiem bet atsakymo nulis. Kiek facebooke ju puslapyje skaitinejau, tai ne vienas ir ne du nepatenkinti tuo jog jie neatsakineja i laiskus ir pan.
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 01 30, 21:23)
Po pirmo punkto užsinorėjau tamstą alaus pakviest, taip jau graudžiai  lotuliukas.gif


Mielu noru drinks_cheers.gif

O į temą norėjau paklaust panų, kurios batų tepalo daug vienetų iš vokiško ebay pirko - ar gavot kažkokią žinią, kai išsiuntė ir per kiek laiko panašiai siuntinys atkeliavo? Pirkau penktadienį, tai nei ebay atžymos, kad būtų išsiųsta, nei laiško jokio, sakau gal vokietis dar tą košę tik maišo ir į indelius pilsto, o išsiųs neaišku kada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 01 30, 21:40)
Mielu noru  drinks_cheers.gif

O į temą norėjau paklaust panų, kurios batų tepalo daug vienetų iš vokiško ebay pirko - ar gavot kažkokią žinią, kai išsiuntė ir per kiek laiko panašiai siuntinys atkeliavo? Pirkau penktadienį, tai nei ebay atžymos, kad būtų išsiųsta, nei laiško jokio, sakau gal vokietis dar tą košę tik maišo ir į indelius pilsto, o išsiųs neaišku kada  g.gif


ne, atzymejimu jokiu nebuvo, kaip ir feedbacku paskui... bet siunta gavau panasiai po 10 dienu nuo pirkimo mirksiukas.gif (isskyrus viena - kuri i Libana nuklydo) blush2.gif
Atsakyti