Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 17:51)
Čia biški offtoppic, bet mane jau erzina LImcamcos temos nebuvimas...  doh.gif  jokio aiškumo, kas kur kada ir kaip... šiandien į emailą parašė kad siunta išvažiuoja dar tik šiandien.. kaip dabar žinok iki kokios dienos gautus siuntinius sudėjo ir t.t. į laiškus atrašo tik po pusdienio...  ax.gif 
kažkaip susierzinau ir nusivyliau tukiu šiandien  verysad.gif

ar ir anksčiau taip būdavo kad po 5 dienas temos nekuria??  rolleyes.gif



siek tiek info yra facebooke

o del temos
kiek zinau, ji sukurta, tik nepatvirtinta g.gif
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2013 01 30, 18:05)
nors as laukiu daug kilogramu, bet kazkaip visai galvos nesuku, kad nera temos smile.gif ir siaip nera labai svarbu, ar iskeliaus antrad, ar treciad. vis tiek LT pasieks ir busiu informuota smile.gif o ir laisku, manau, daug gauna, tai negali visoms is karto atsakyti wink.gif aisku, klientai visi nekantrus biggrin.gif
manes nepulkite, as abejinga siam klausimui biggrin.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
vistiek be kitos savaites negausim mirksiukas.gif
Atsakyti
ar esate kas nors pirkę ekologišką maistą pvz iš Vokietijos g.gif Pirkau Spielberger čia LT, tai baisiai brangu. Galvoju, gal iš kažkur pigiau būtų galima parsisiųti? g.gif
Atsakyti

o ką duoda tas VIP'as? amazon uk jis irgi yra?
[/quote]
ne, nera....kiek as pati ieskojau, tai tik de, it ir es...ten tipo ispardavimu amazono portalas, kuriame kiekviena diena skelbiama akcija kokiam nors prekes zenklui....aisku nevisada geros kainos, bet kartais buna ir NENORMALIAI GERU 4u.gif
Papildyta:
visoms, kas prasete vip amazono prisijungimo, issiunciau pakvietimus de, it ir es drinks_cheers.gif jei kas negausite...parasykit dar karta i az g.gif
Atsakyti
Vis dar renku užsakymą iš SD, Klaipėda
Atsakyti
dėl Tukio..labai skaudžiai su jais pasimokiau cool.gif nekonkretumas, info nebuvimas...atidėliojimas damušė mane iki galo...todėl renkuosi tik PA cool.gif vienas dalykas tik negerai su PA,kad už tūrį moki...bet pagalvojus, kaip jie dirba ir kaip Tukis...tai kartais geriau ir 20lt geriau sumokėsiu, bet matysiu,kad mano prekė gauta ir žinau,kad kas savaitę prekės būna Vilniuj...
aišku lengva man kalbėti gyvenant Vilniuj 4u.gif bet pamenu Limcaca man parašė,kad esu labai priekabi ir problematiška klientė biggrin.gif o paskaičius jos temą,matosi, kad ne viena aš tokia, norinti aiškumo ax.gif
na kažkaip jie ne taip dirba, kaip turėtų būt vykdomas darbas... nebent jiems tie klientai ne taip ir svarbūs...
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 01 30, 20:00)
dėl Tukio..labai skaudžiai su jais pasimokiau  cool.gif  nekonkretumas, info nebuvimas...atidėliojimas damušė mane iki galo...todėl renkuosi tik PA  cool.gif   vienas dalykas tik negerai su PA,kad už tūrį moki...bet pagalvojus, kaip jie dirba ir kaip Tukis...tai kartais geriau ir 20lt geriau sumokėsiu, bet matysiu,kad mano prekė gauta ir žinau,kad kas savaitę prekės būna Vilniuj...
aišku lengva man kalbėti gyvenant Vilniuj  4u.gif  bet pamenu Limcaca man parašė,kad esu labai priekabi ir problematiška klientė biggrin.gif o paskaičius jos temą,matosi, kad ne viena aš tokia, norinti aiškumo  ax.gif 
na kažkaip jie ne taip dirba, kaip turėtų būt vykdomas darbas... nebent jiems tie klientai ne taip ir svarbūs...


Jau savo panasia nuomone rasiau ankstesnese temose, jus visiskai teisi drinks_cheers.gif


Dovanoju Tesco rubams 10sv nuolaida perkant uz 40sv galiojancia iki 01.31d. i AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 30 sausio 2013 - 20:10
Man su Ja taip pat buvo nesklandumų, nepatiko bendravimas ir info stoka. g.gif smile.gif
Atsakyti
Skaitau temą ir supratau, kad turiu 2 problemas:
1. Vakarus namie dažnai leidžiu vieniša kaip pušis pakelėj, tai pagalvojau, gal man ta robotuką įsigyti g.gif Pažiūrėjau filmuką, patiko, nes kaip gyvas daiktas, važinėtų sau po kambarį, murmėtų kažką, aš jį galėčiau pakalbinti, nu ir kas, kad neatsakytų, mažos mergaitės lėles juk irgi kalbina. Galvojau gal kokį gyvūną įsigyti, bet juk reiktų palikti kai išvažiuočiau kažkur, pūkai visokie ar plaukai rastusi, vedžioti, jei šuniukas, reiktų, o dar maitinimo išlaidos ir į lovą lįstų - gerai, jei viena, o jei ne g.gif
2. Noriu būti koks nors VIP'as - nesvarbu koks, ale kad nemokamai, nes mano metuose statuso jau kaip ir reiktų, o dabar kaip čia be nieko - gėėėėėėėėda. Kaip skambėtų, gal tada prie niko ir 5* atsirastų, kaip gero, išlaikyto konjako. Manau, kad nusipelniau.

Sorry už poster_offtopic.gif aš nepasigėriau ir nesuvaikėjau, šiaip nuobodu pasidarė tokį darganotą vakarą, galvoju pasiguosiu biggrin.gif Pasiūlymai į AŽ lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 01 30, 20:00)
todėl renkuosi tik PA 

o kas tas PA 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 01 30, 20:09)

Sorry už  poster_offtopic.gif aš nepasigėriau ir nesuvaikėjau, šiaip nuobodu pasidarė tokį darganotą vakarą, galvoju pasiguosiu  biggrin.gif Pasiūlymai į AŽ  lotuliukas.gif

Be panikos , ar Javari visa ispirkot jau , kad nuobodu pasidare mirksiukas.gif Pavasaris ant nosies , gal kokiu batu dar reiketu .... Mane labai pats procesas rubu ziurejimo prablasko , nes mano gabaritu prekyciu nera per daug schmoll.gif , tai dusauju sau , o kad koki M , S tureciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 01 30, 20:09)
Sorry už  poster_offtopic.gif aš nepasigėriau ir nesuvaikėjau, šiaip nuobodu pasidarė tokį darganotą vakarą, galvoju pasiguosiu  biggrin.gif Pasiūlymai į AŽ  lotuliukas.gif


Vyrai šią temą nelabai skaito, man rodos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 01 30, 20:17)
mandco.com 20proc. nuolaida viskam, atsiunte koduke i e-pasta, bet ir pagrindiniame tinklapyje kabo kodas iskart atsidarius: EVENT20 ir vis dar siuntimas i LT tik svaras 4u.gif  man tai ten kokybe rubu super ir atsiuncia per kokias 5 dienas visada:)))

O per ką jie siunčia? Padariau užsakymą sausio 17 d., gavau laišką , kad 18d. išsiųsta bet iki šiol negavau sad.gif . Nežinau ar jau sunerimti?
Atsakyti