Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 18:43)
va va.. šitą ir aš turiu.. SUMANU vadinasi planas, yra ir kitokių bet jau mokestis didesnis  4u.gif

ir dar generatoriu nemokamai dave,pasirasius si plana smile.gif (siap jis 29Lt kainuoja berods)
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 19:43)
va va.. šitą ir aš turiu.. SUMANU vadinasi planas, yra ir kitokių bet jau mokestis didesnis  4u.gif


o su seb mylimiausia kas nors body shopa nusipirko? nes man body shopas nuo tos korteles net pinigu nerezervavo, kaip nuo kitu.
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 01 30, 18:49)
o su seb mylimiausia kas nors body shopa nusipirko? nes man body shopas nuo tos korteles net pinigu nerezervavo, kaip nuo kitu.



aš sėkmingai padariau 3 užsakymus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 01 30, 18:49)
o su seb mylimiausia kas nors body shopa nusipirko? nes man body shopas nuo tos korteles net pinigu nerezervavo, kaip nuo kitu.

Aš irgi praeitą savaitę pirmą kartą išbandžiau apsipirkti Body Shope su Mylimiausia - sėkmingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 01 30, 19:49)
o su seb mylimiausia kas nors body shopa nusipirko? nes man body shopas nuo tos korteles net pinigu nerezervavo, kaip nuo kitu.


Ar teisingai ivedete korteles duomenis? Man visa laika jei nepraleisdavo uzsakymu TBS, tai pinigus tikrai rezervuodavo. Vieninteli karta nerezervavo, kai netesingai suvedziau duomenis 4u.gif
Atsakyti
šiandien DPD atvežė shop.mango siuntinuką, kokybė l gera ir kainos geros, thumbup.gif norisi jau vasarai rūbų papirkti, įdomu gal žinot kada būna vasarinių, pavasarinių rūbų išpardavimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 01 30, 11:57)
prisimenu neseniai kalbejom bet uzmirsau, gal priminsit kaip tapti tuo amazon vip'u
kazkas rekomenduot turi ar kaip, aciu  4u.gif


Aha, reikia rekomendacijos drinks_cheers.gif ...kas nori prisijungimo VIP amazon - atsiuskit man i az savo meila - issiusiu pakvietimus 4u.gif galiu issiusti pakvietimus amazono vipui de, es, it, zulili, cocosai:))
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 01 30, 19:34)
SEBas turi tokią paslaugą, kad moki abonimentinį mokestį (pvz. 5 Lt/mėn) ir gali daryti neribotą skaičių pavedimų SEB ribose nemokamai, 5 pavedimus /mėn. į kitus bankus nemokamai, dar ten kažką ir gauti nemokamai Mylimiausia kortelę (arba pasikeisti turimą kortelę į My biggrin.gif limiausią nemokamai).
Aš prieš kelis mėnesius pasirašiau sutartį tokią. Tai paskaičiavau, kad bent jau man tie 5 lt/mėn atsiperka, nes pavedimų padarydavau daugiau (komunalinius mokesčius įskaičiuojant).

Pavedimus galima daryt is betkurios savo saskaitos, ne tik is tos, prie kurios priristas planas.... Ir uz saskaitu nesusietu su kortele administravima to 1lt/men moket nereikia. Vienzo- neblogas variantas biggrin.gif as net uz dujas emiau kas menesi moket, nes anksciau sazine neleisdavo uz keliu litu pavedima kaskart bankui moket.... blush2.gif
Atsakyti
mandco.com 20proc. nuolaida viskam, atsiunte koduke i e-pasta, bet ir pagrindiniame tinklapyje kabo kodas iskart atsidarius: EVENT20 ir vis dar siuntimas i LT tik svaras 4u.gif man tai ten kokybe rubu super ir atsiuncia per kokias 5 dienas visada:)))
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 01 30, 19:00)
Pavedimus galima daryt is betkurios savo saskaitos, ne tik is tos, prie kurios priristas planas.... Ir uz saskaitu nesusietu su kortele administravima to 1lt/men moket nereikia. Vienzo- neblogas variantas biggrin.gif as net uz dujas emiau kas menesi moket, nes anksciau sazine neleisdavo uz keliu  litu pavedima kaskart bankui moket....  blush2.gif

o aš už tėvus komunalinius mokesčius mokėti pradėjau. Jiems nereikia eilėse stovėti, po lituką mokėti.
Papildyta:
QUOTE(R-jazz @ 2013 01 30, 18:58)
Aha, reikia rekomendacijos drinks_cheers.gif  ...kas nori prisijungimo VIP amazon - atsiuskit man i az savo meila - issiusiu pakvietimus 4u.gif galiu issiusti pakvietimus amazono vipui de, es, it, zulili, cocosai:))

o ką duoda tas VIP'as? amazon uk jis irgi yra?
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 01 30, 17:18)
Oi tas Natureshopas lotuliukas.gif . Man atsiunte batus skirtingu dydziu. Parasiau laiska, nusiunciau nuotraukas. Atrase kita diena, labai atsiprase. Atsiunte kitus (brangesnius, nes tokiu jau nebebuvo). O siuntima tai jie apmokes (nors man tu sumaisytu nereikejo jiems grazinti)


O tai kaip suprasti nereikejo grazinti? blush2.gif
Atsakyti
Renku MEXX, nedaug truksta iki nemokamo siuntimo ir GAP, pasidalinti 4 sv. siuntima,
Vilnius i az, jei apsimoka galiu persiusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katerinka0907: 30 sausio 2013 - 19:28