Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 17:51)
Čia biški offtoppic, bet mane jau erzina LImcamcos temos nebuvimas...

nors as laukiu daug kilogramu, bet kazkaip visai galvos nesuku, kad nera temos smile.gif ir siaip nera labai svarbu, ar iskeliaus antrad, ar treciad. vis tiek LT pasieks ir busiu informuota smile.gif o ir laisku, manau, daug gauna, tai negali visoms is karto atsakyti wink.gif aisku, klientai visi nekantrus biggrin.gif
manes nepulkite, as abejinga siam klausimui biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2013 01 30, 17:36)
Mergaites, jeigu kas nors rinktumet mexx iki nemokamo siuntimo, prisideciau su keleta rubeliu  4u.gif


as planuoju sau uzsakineti tai viena kita galiu prijungti, vilnius
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 01 30, 18:05)
nors as laukiu daug kilogramu, bet kazkaip visai galvos nesuku, kad nera temos smile.gif ir siaip nera labai svarbu, ar iskeliaus antrad, ar treciad. vis tiek LT pasieks ir busiu informuota smile.gif o ir laisku, manau, daug gauna, tai negali visoms is karto atsakyti wink.gif aisku, klientai visi nekantrus biggrin.gif
manes nepulkite, as abejinga siam klausimui biggrin.gif  4u.gif



tiesiog kvaila situacija, su praeita siunta turėjo įdėti siuntinį, "ale" nespėjo.. pažadėjo su slaptu busiuku išsiųsti, irgi neįdėjo.. dabar vėl vietoj 28-29 dienos, siunta išvažiuoja tik 30 vakare, ir dar klausimas ar bus siuntiniai ax.gif
nu abydna kažkaip.. bent jau nežadėtų, žinau kad ateina apie 10 kg tiesiai pas mane į namus, tik sekmadienį sūnėno 1asis gimtadienis ir įtariu kad reikia važiuoti dovanos pirkti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 01 29, 20:14)
omg.... dar tokiu navatnybiu nemaciau  blink.gif  biggrin.gif
Turiu robotuka, ir labai dziaugiuosi.

Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 17:25)
SEB MYLIMIAUSIA šiandien po 4,04 nurašė  bigsmile.gif


Mano SEB Visa debetinė baigs galioti rudenį, galvoju gal į Mylimiausią pasikeist g.gif ? O yra jos kažkoks metinis mokestis? Pas mane darbas turi sutartį su SEB, tai debetinė man nei vienais metais nieko nekainavo, gerai tada būtų, kad ir su Mylimiausia šitas išliktų biggrin.gif. Ar per gerai noriu g.gif ?

QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 17:51)
Čia biški offtoppic, bet mane jau erzina LImcamcos temos nebuvimas...  doh.gif  jokio aiškumo, kas kur kada ir kaip... šiandien į emailą parašė kad siunta išvažiuoja dar tik šiandien.. kaip dabar žinok iki kokios dienos gautus siuntinius sudėjo ir t.t. į laiškus atrašo tik po pusdienio...  ax.gif 
kažkaip susierzinau ir nusivyliau tukiu šiandien  verysad.gif

ar ir anksčiau taip būdavo kad po 5 dienas temos nekuria??  rolleyes.gif


Man tai čia klientų negerbimas unsure.gif
Labiausiai abidna, kad kooperuotis merginos pradėjo, kai liko keli temos psl. ir nespėjom, dabar turbūt viskas nueis į bendrą tašką sad.gif.
Šiaip kas liečia asmeniškai prekes tai sutinku, kad galima email'u užklausti, bet kooperacijų tai nesudarysim email'u... Ai...
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 18:09)
tiesiog kvaila situacija, su praeita siunta turėjo įdėti siuntinį,  "ale" nespėjo.. pažadėjo su slaptu busiuku išsiųsti, irgi neįdėjo.. dabar vėl vietoj 28-29 dienos, siunta išvažiuoja tik 30 vakare, ir dar klausimas ar bus siuntiniai  ax.gif
nu abydna kažkaip.. bent jau nežadėtų, žinau kad ateina apie 10 kg tiesiai pas mane į namus, tik sekmadienį sūnėno 1asis gimtadienis ir įtariu kad reikia važiuoti dovanos pirkti  doh.gif  blush2.gif


Lina paprasciausiai treciadieni nedirba, o iki siuntos issiuntimo - turi pakankamai darbu jos tvarkymu - va issius sivakar - ryt prades su saskaitom dirbt, ir atsakys i uzklausimus - aisku jei ju nebus nuo zmogaus po 10 vnt doh.gif
as irgi laukiu siuntos ir savu siuntiniu - nu bet panikos ner - ner temos, tai ner - gi tikrai atsiunte pranes, nelaikys paslapty schmoll.gif
Atsakyti
Nezinau, man jokiu dulkiu nekelia. O kai issiurbia, tai po siurbimo tik prabegti tereikia (bet cia kaip kam manau), nes mano vaikis jau didelis ir tvarkingas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 30, 18:22)
Mano SEB Visa debetinė baigs galioti rudenį, galvoju gal į Mylimiausią pasikeist  g.gif ? O yra jos kažkoks metinis mokestis? Pas mane darbas turi sutartį su SEB, tai debetinė man nei vienais metais nieko nekainavo, gerai tada būtų, kad ir su Mylimiausia šitas išliktų biggrin.gif. Ar per gerai noriu  g.gif ?
Man tai čia klientų negerbimas  unsure.gif
Labiausiai abidna, kad kooperuotis merginos pradėjo, kai liko keli temos psl. ir nespėjom, dabar turbūt viskas nueis į bendrą tašką sad.gif.
Šiaip kas liečia asmeniškai prekes tai sutinku, kad galima email'u užklausti, bet kooperacijų tai nesudarysim email'u... Ai...


man mylimiausia davė nemokamai, būtent darbovietė atlyginimą ten vedė 4u.gif

va dėl kooperacijų irgi šūdinai šį kart gavosi, lauksim rytoj sąskaitų bus matyt kas kur ir kai 4u.gif beja parašė facebooke jog patvirtino temą bigsmile.gif

Tos kas gyvena didžiosiose miestuose tai ir nereikia sukti galvos, o aš kai provincijoj, žinot kaip yra, susirinko 10 kg ar ne, išsiųs ar ne... klausimų daug o būtent 10 laiškų nesinori rašyti ir žmogaus trugdyti lotuliukas.gif bandėm kooperuotis, ir nežinau ar susirinkom ar ne blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieeeska: 30 sausio 2013 - 18:29
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 18:27)
man mylimiausia davė nemokamai, būtent darbovietė atlyginimą ten vedė  4u.gif 

va dėl kooperacijų irgi šūdinai šį kart gavosi, lauksim rytoj sąskaitų bus matyt kas kur ir kai  4u.gif  beja parašė facebooke jog patvirtino temą  bigsmile.gif

Tos kas gyvena didžiosiose miestuose tai ir nereikia sukti galvos, o aš kai provincijoj, žinot kaip yra, susirinko 10 kg ar ne, išsiųs ar ne... klausimų daug o būtent 10 laiškų nesinori rašyti ir žmogaus trugdyti  lotuliukas.gif  bandėm kooperuotis, ir nežinau ar susirinkom ar ne  blush2.gif


O geras, kaip fainai bigsmile.gif , reiškia ir aš imsiu Mylimiausią rugsėjį smile.gif

Aš jau pasireiškiau ten cool.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 30, 18:22)
Mano SEB Visa debetinė baigs galioti rudenį, galvoju gal į Mylimiausią pasikeist  g.gif ? O yra jos kažkoks metinis mokestis? Pas mane darbas turi sutartį su SEB, tai debetinė man nei vienais metais nieko nekainavo, gerai tada būtų, kad ir su Mylimiausia šitas išliktų biggrin.gif. Ar per gerai noriu  g.gif ?

SEBas turi tokią paslaugą, kad moki abonimentinį mokestį (pvz. 5 Lt/mėn) ir gali daryti neribotą skaičių pavedimų SEB ribose nemokamai, 5 pavedimus /mėn. į kitus bankus nemokamai, dar ten kažką ir gauti nemokamai Mylimiausia kortelę (arba pasikeisti turimą kortelę į Mylimiausią nemokamai).
Aš prieš kelis mėnesius pasirašiau sutartį tokią. Tai paskaičiavau, kad bent jau man tie 5 lt/mėn atsiperka, nes pavedimų padarydavau daugiau (komunalinius mokesčius įskaičiuojant).
Atsakyti
http://www.halfpriceperfumes.co.uk/en/
ar kas pirkot is sios parduotuves?> matau jos siuncia i LT
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 01 30, 18:34)
SEBas turi tokią paslaugą, kad moki abonimentinį mokestį (pvz. 5 Lt/mėn) ir gali daryti neribotą skaičių pavedimų SEB ribose nemokamai, 5 pavedimus /mėn. į kitus bankus nemokamai, dar ten kažką ir gauti nemokamai Mylimiausia kortelę (arba pasikeisti turimą kortelę į Mylimiausią nemokamai).
Aš prieš kelis mėnesius pasirašiau sutartį tokią. Tai paskaičiavau, kad bent jau man tie 5 lt/mėn atsiperka, nes pavedimų padarydavau daugiau (komunalinius mokesčius įskaičiuojant).


va va.. šitą ir aš turiu.. SUMANU vadinasi planas, yra ir kitokių bet jau mokestis didesnis 4u.gif
Atsakyti