Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

Net ir bjaurusis Seb Virtuonas šiandien po 4.12 nurašė biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 01 30, 18:04)
merginos, ne tesco, ne asdoj nerandu tu saldainiu didelem dezem. ar ju jau nera, ar as tiesiog ieskot nemoku?  blush2.gif visa laik man jas sunku surast budavo, galvoju, gal tik nerandu. nors mazom pakuotem randu...


Praktiškai jau ir nebėra jų 4u.gif
Atsakyti
SVARBU, jei perkate is kinieciu smile.gif
dauguma kinieciu atostogaus nuo sausio 30 d. iki vasario 17-18 d. taigi turekite galvoje, kad ka nors uzsisakius artimiausiu metu, prekes issius po atostogu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 30 sausio 2013 - 17:12
QUOTE(murashke @ 2013 01 30, 18:11)
SVARBU, jei perkate is kinieciu smile.gif
dauguma kinieciu atostogaus nuo sausio 30 d. iki vasario 17-18 d. taigi turekite galvoje, kad ka nors uzsisakius artimiausiu metu, prekes issius po atostogu wink.gif  4u.gif


Dziugu, kad pasidalinot. Nepulsiu taip greit kankinti kinu jei siuntiniai veluos 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2013 01 30, 17:09)
Net ir bjaurusis Seb Virtuonas šiandien po 4.12 nurašė biggrin.gif  thumbup.gif

idomu nuo ko priklauso, nes man po 4,08 nurase thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
galvoju e5p uzsakinet (jei surinksiu 16 prekiu) siandien ar ryt - Kaunas.
Prekes kaina turetu buti ne daugiau nei 25 lit. 4u.gif
Ar butu norinciu?
P.s. atkasi tam lobyne kazko vis biggrin.gif nieko rankine uztaikiau, tris men atlaike - ir i siuksline. Nes nusibosta, pirstines visai liuks, tasau visa ziema, kaip kazkas rase - batai paivairinimui biggrin.gif - zali, melyni, raudoni... ne tie kulnuoti zinoma.... nezinau kur su tokiais LT eiti biggrin.gif
Atsakyti
SEB MYLIMIAUSIA šiandien po 4,04 nurašė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 01 30, 18:11)
SVARBU, jei perkate is kinieciu smile.gif
dauguma kinieciu atostogaus nuo sausio 30 d. iki vasario 17-18 d. taigi turekite galvoje, kad ka nors uzsisakius artimiausiu metu, prekes issius po atostogu wink.gif  4u.gif

jau ir dabar jie ale atostogauja. Ebay prie daugelio prekiu raso net, kad issius vasario menesi, taip jau nuo musu nauju metu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Noreciau keletos poru batu is http://www.everything5pounds.com/

maciau TABELIUKAS renka. bet pas ja pastas uzsikimses smile.gif negaliu parasyti.
Jei kas rinktu smile.gif Noreciau

Galiu ir pati siustis. tik matyt neapsimokes man paciai del keletos poru batu smile.gif
Atsakyti
Čia biški offtoppic, bet mane jau erzina LImcamcos temos nebuvimas... doh.gif jokio aiškumo, kas kur kada ir kaip... šiandien į emailą parašė kad siunta išvažiuoja dar tik šiandien.. kaip dabar žinok iki kokios dienos gautus siuntinius sudėjo ir t.t. į laiškus atrašo tik po pusdienio... ax.gif
kažkaip susierzinau ir nusivyliau tukiu šiandien verysad.gif

ar ir anksčiau taip būdavo kad po 5 dienas temos nekuria?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 17:51)
Čia biški offtoppic, bet mane jau erzina LImcamcos temos nebuvimas...  doh.gif  jokio aiškumo, kas kur kada ir kaip... šiandien į emailą parašė kad siunta išvažiuoja dar tik šiandien.. kaip dabar žinok iki kokios dienos gautus siuntinius sudėjo ir t.t. į laiškus atrašo tik po pusdienio...  ax.gif 
kažkaip susierzinau ir nusivyliau tukiu šiandien  verysad.gif

ar ir anksčiau taip būdavo kad po 5 dienas temos nekuria??  rolleyes.gif


Labai nesmagu, bet vienas, antras nemalonus dalykas, o siandien jau galutinai nusivyliau verysad.gif Jeigu beda ar laiko stygius - manau, klientai turi teise zinoti, kad be reikalo nedeti tusciu vilciu.
Tikiuosi, kad tokie nesusipratimai laikini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 30 sausio 2013 - 17:57
QUOTE(Tahoe @ 2013 01 30, 18:53)
Labai nesmagu, bet as irgi siandien, nors del kitu reikalu, bet galutinai nusivyliau  verysad.gif


speju kad temos samoningai nekuria, kad klausimais neuzpiltume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 01 30, 17:56)
speju kad temos samoningai nekuria, kad klausimais neuzpiltume  smile.gif


įtariu kad kai sukurs per dieną ją ir prirašysime, nes visos turime savo klausimų ir aktualių reikalų..
Mačiau facebooke buvo parašiusi, kad gal išvis nebeverta temos kurti, nes mažai naudinga ji.. g.gif nu man tai ji atrodė naudinga, nes greičiau atsakymą iš kitų merginų gaudavau nei iš pačios Linos 4u.gif
Atsakyti