Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(lina0612 @ 2013 01 29, 17:18)
Penktadieni as irgi uzsakinesiu, bet tik Kaune
SD
su 10 % rubams
Siuntima dalinsiu is uzsakanciuju skaiciaus

Krepseliu lauksiu iki ketvirtadienio vakaro lina0612@gmail.com


Priminimas mirksiukas.gif
Jei ir batams bus 10 %, tada visai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2013 01 30, 15:14)
Merginos, o ka jus ten gero randat? As kai pasiziuriu, tai mane siaubas apima ir begu is ten  lotuliukas.gif  klaikiau, negu gariunuose...Bet gal tik is nuotrauku taip atrodo? Gal tos prekes visai kokybiskos? Nors uz tokia kaina, tai vargu bau  doh.gif

As dukrai paauglei perku ax.gif Ji vistiek sudrozia viska labai greit, ir nusibosta greit. Neapsidziaugciau jei nupirkus gerus batus uz 300-400lt sekancia ziema pareikstu, kad jai jie nusibodo. Todel vienus turi ypatingai saltam orui gerus, o paivairinimui vis nuperku paprastu, pigiu, bet jos manymu labai graziu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,vasario 15-16 d planuoju daryti uzsakyma is sd ,kas nori jungtis rasykit i az.
ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 01 30, 15:13)
parasyk jiems, atsako gan greitai, arba rasykit ant facebook sienos, bus operatyviai smile.gif man grazino pinigus uz negautus batus gan greitai.



Aciu 4u.gif
Jau parasiau, lauksiu ju atsakymo ax.gif
Atsakyti
Perku
Tesco rubai

per UK adresa
Nuo 50 sv siuntimas free,
i LT susimokat kiekviena uz savo svori:)
Siunciuosi per Tuki
Kaunas

Krepselius i lina0612@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2013 01 30, 14:09)
Mergaites 4u.gif prisimenu kazkurioje temukeje (dabar neberandu kokioje) kalbejote apie Nature Shop nesusipratimus ax.gif, man atsiunte ne tuos batus, bet negana , kad ne tuos, o dar ir pigesnius verysad.gif...Ar jie apmoka siuntima atgal ir ar normaliai ten su jais einasi kalbetis (gal geriau tiktu rasytis smile.gif )?

Aciu atsakiusioms 4u.gif

Oi tas Natureshopas lotuliukas.gif . Man atsiunte batus skirtingu dydziu. Parasiau laiska, nusiunciau nuotraukas. Atrase kita diena, labai atsiprase. Atsiunte kitus (brangesnius, nes tokiu jau nebebuvo). O siuntima tai jie apmokes (nors man tu sumaisytu nereikejo jiems grazinti)
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2013 01 30, 15:14)
Merginos, o ka jus ten gero randat? As kai pasiziuriu, tai mane siaubas apima ir begu is ten  lotuliukas.gif  klaikiau, negu gariunuose...Bet gal tik is nuotrauku taip atrodo? Gal tos prekes visai kokybiskos? Nors uz tokia kaina, tai vargu bau  doh.gif


Man lygiai taip pat, siaubas biggrin.gif bet esu išknisusi kelis lobius iš tos **** krūvos, ale šifoninę palaidinę gražią ir batelius espadrilkas, kurie atrodo super, bet deja laaabai mažinti.
Atsakyti
Mergaites, jeigu kas nors rinktumet mexx iki nemokamo siuntimo, prisideciau su keleta rubeliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar is http://www.ioffer.com galima pirkt paciai, be tarpininku? O muitus, jei suma 75 lt nesiekia, teks moket? Ar priklausys nuo to, kaip LT muitine ziures? niekad is kinieciu nepirkus, tai nelabai isivaizduoju kas kaip
Atsakyti
QUOTE(dominum @ 2013 01 30, 16:50)
Sveikos, ar is http://www.ioffer.com galima pirkt paciai, be tarpininku? O muitus, jei suma 75 lt nesiekia, teks moket? Ar priklausys nuo to, kaip LT muitine ziures? niekad is kinieciu nepirkus, tai nelabai isivaizduoju kas kaip

nuo 75lt mokam PVM, bet ne muita. Mokesciai priklauso nuo to kaip atidziai muitine tikrina
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 01 30, 17:54)
nuo 75lt mokam PVM, bet ne muita. Mokesciai priklauso nuo to kaip atidziai muitine tikrina


Tai jei gerai suprantu as sumoku uz preke ir jei muitinei daiktas neuzklius, tada daugiau nieko neteks moket. O jei uzklius, kaip apsiskaiciuot galima muita? Ir dar klausimas, kokiu budu geriausia siust daikta, kad kuo maziau rizikos butu muitineje uzstigt?
Atsakyti
merginos, ne tesco, ne asdoj nerandu tu saldainiu didelem dezem. ar ju jau nera, ar as tiesiog ieskot nemoku? blush2.gif visa laik man jas sunku surast budavo, galvoju, gal tik nerandu. nors mazom pakuotem randu...
Atsakyti