Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(Vanile @ 2013 01 30, 13:47)
Siandien gavau i pasta SD reklama:

user posted image

tai jeigu teisingai suprantu 10% avalynei penktadieni gausim automatiskai 10% nuolaida, o drabuziams reiks suvesti koduka. Todel penktadieni 10% galima gauti viskam, ar as kazka ne taip supratau  g.gif


nu vat ir as gavau ir nesupratau, ka cia jie dubliuoja g.gif
beje noriu jungtis pas jus penktadieniui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 01 29, 18:42)
mytoys.de?,čia viešas ar koks specialiai gautas perkant?
einu googlint, man irgi reik  biggrin.gif

ar pavyko? blush2.gif man irgi reikia
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 01 30, 12:47)
Siandien gavau i pasta SD reklama:

user posted image

tai jeigu teisingai suprantu 10% avalynei penktadieni gausim automatiskai 10% nuolaida, o drabuziams reiks suvesti koduka. Todel penktadieni 10% galima gauti viskam, ar as kazka ne taip supratau  g.gif



aš irgi taip suprantu kad dubliuosis, jau susikroviau krepšį, tai batams iškart minusuoja, nereikia nieko įvesti, o rūbams kaip suprantu minusuosis tik po kodo įvedimo ax.gif
Atsakyti
Gal kas Vilniuje ruosiais pirkti Unserekleineapotheke?
Atsakyti
QUOTE(DLike @ 2013 01 30, 12:11)
Ar pavyko Dorothy Perkins apsipirkti su nemokamu siuntimu į Lietuvą? Man čia būtų neįtikėtina  smile.gif .

Neduoda man nemokamo siuntimo i LT schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 01 30, 13:09)
aš irgi taip suprantu kad dubliuosis, jau susikroviau krepšį, tai batams iškart minusuoja, nereikia nieko įvesti, o rūbams kaip suprantu minusuosis tik po kodo įvedimo  ax.gif

raso, kad negali buti naudojama kartu su kt. kodais. bet realiai patikrinti bus galima vasario 1 d. biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(urgit@ @ 2013 01 30, 13:11)
Gal kas Vilniuje ruosiais pirkti  Unserekleineapotheke?

as dar tik galvoju, neapsisprendusi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 30 sausio 2013 - 13:47
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 01 30, 12:53)
nu vat ir as gavau ir nesupratau, ka cia jie dubliuoja  g.gif
beje noriu jungtis pas jus penktadieniui  smile.gif


Tai laukiu krepsiuko bendri.laiskai@gmail.com , nes jei ir batams ir rubams nuolaidos, tai reikes paislaidauti bigsmile.gif

Atsakyti
Mergaites 4u.gif prisimenu kazkurioje temukeje (dabar neberandu kokioje) kalbejote apie Nature Shop nesusipratimus ax.gif, man atsiunte ne tuos batus, bet negana , kad ne tuos, o dar ir pigesnius verysad.gif...Ar jie apmoka siuntima atgal ir ar normaliai ten su jais einasi kalbetis (gal geriau tiktu rasytis smile.gif )?

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agise: 30 sausio 2013 - 14:10
QUOTE(agise @ 2013 01 30, 15:09)
Mergaites 4u.gif prisimenu kazkurioje temukeje (dabar neberandu kokioje) kalbejote apie Nature Shop nesusipratimus ax.gif, man atsiunte ne tuos batus, bet negana , kad ne tuos, o dar ir pigesnius verysad.gif...Ar jie apmoka siuntima atgal ir ar normaliai ten su jais einasi kalbetis (gal geriau tiktu rasytis smile.gif )?

Aciu atsakiusioms 4u.gif

parasyk jiems, atsako gan greitai, arba rasykit ant facebook sienos, bus operatyviai smile.gif man grazino pinigus uz negautus batus gan greitai.
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 01 30, 13:47)
Sveikos merginos,

Uzsakineju prekes is http://www.everything5pounds.com/
prekes kaina 28lt



Merginos, o ka jus ten gero randat? As kai pasiziuriu, tai mane siaubas apima ir begu is ten lotuliukas.gif klaikiau, negu gariunuose...Bet gal tik is nuotrauku taip atrodo? Gal tos prekes visai kokybiskos? Nors uz tokia kaina, tai vargu bau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 01 30, 13:48)
Tai laukiu krepsiuko bendri.laiskai@gmail.com , nes jei ir batams ir rubams nuolaidos, tai reikes paislaidauti  bigsmile.gif

aš irgi jungsiuosi, tik dar komplektuojuosi krepšelį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 01 30, 14:48)
Tai laukiu krepsiuko bendri.laiskai@gmail.com , nes jei ir batams ir rubams nuolaidos, tai reikes paislaidauti  bigsmile.gif


iki penktadienio atsiusiu, dar vis ziurineju blush2.gif
Atsakyti