Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(fortuneafilius @ 2013 01 30, 11:37)
Sakykit o Mexx dydžiai atitinka?


Vyriskus kiek esu pirkus atitinka, moteriki virsus man irgi atitinka, kelniu nesu pirkus.
Atsakyti
Gal pirkote kuri šį lęšių skystį? Pigiausią išsirinkau, tai nežinau, kaip bus.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
merginos, gal esat uzsakynejusios is cia

www.everything5pounds.com
Atsakyti
QUOTE(samienta @ 2013 01 29, 17:35)
Sveikos merginos, pirma karta bandau uzsisakineti gap.eu yra su manimi dvi merginos gal dar yra norinciu? siuntimas surinkus 4 zmones butu po 1 svara, turiu 15 procentu nuolaida, rasykite jai susidomejote i az.



Pareklamuosiu kooperacija:) as jau prisijungiau 4u.gif , bet musu mazoka - gal dar kas jungiates prie gap??
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 01 30, 11:47)
merginos, gal esat uzsakynejusios is cia

www.everything5pounds.com

Cia turbut nauja parduotuve? reiktu ikelt i pirma puslapi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delija: 30 sausio 2013 - 11:01
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 01 30, 11:47)
merginos, gal esat uzsakynejusios is cia

www.everything5pounds.com


oo taip buvo masiniai pirkimai is ten... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 01 30, 09:47)
merginos, gal esat uzsakynejusios is cia

www.everything5pounds.com

uzsisakineja mergaites ir gan daznai, siuntimas brangus todel reikia daugeliui kooperuotis, atskira tema cia.
o kaip del debenhams.com taip man niekas ir neatsako, ar per tarpininkes ar per tuki? nerandu ju psl info kad tiesiai i lietuva siustu...
Atsakyti
Žiūrim pirmą temos postą:
Drabužių/daiktų aptarinėjimų temos

2.Everything5pounds

Įjungiam logiką - jei yra atskira aptarinėjimo tema, tai gal visgi tikriausiai ne veltui ji ten paminėta? Kiekvienoje temoje apie tą parduotuvę kalbama, gal netingėkite pasiskaityti?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 01 30, 10:46)
Gal pirkote kuri šį lęšių skystį? Pigiausią išsirinkau, tai nežinau, kaip bus.. ax.gif


Man atrodo visi jie ten vienodi, sudėtis panaši. Pabandyk į tas sudėtis pasigilint wink.gif

QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 01 30, 10:47)
merginos, gal esat uzsakynejusios is cia

www.everything5pounds.com


Esam esam smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos,as prisijungciau prie gap su viena arba dviem prekytem,bet gal galit patarti,nes nezinau koki dydi rinktis,reikia dukrai sijonuko.bet pagal amziu 8 metai M dydis,bet pagal kilogramus tai S,nes 22 kg sveria,yra kuda. O bliuzkyte kokios nori yra tik S dydis,bijau kad rankoves bus trumpos. Tai ir blaskausi.
Atsakyti
QUOTE(Delija @ 2013 01 30, 12:01)
Cia turbut nauja parduotuve? reiktu ikelt i pirma puslapi 4u.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas neseniai rinkotes akinukus iš www.zenioptical.com?
Mūsiškiai jau sulūžo, noriu naujus uzsakyt, bet tikrai nerandu, kur pasirinkti antirefleksine danga g.gif Gal pasikeite kas ? g.gif
Atsakyti