Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

Siandien uzsakineju 4u.gif

QUOTE(simpa @ 2013 01 27, 17:30)
Oki, tada renku Unserekleineapotheke uzsakyma  4u.gif

Uzsakinesiu, kai musu bus bent 10

uzsakymus siuskit i xsimpax@gmail.com

Kaunas

Atsakyti
Gal žinot per kur siunčia shop.mango, per paštą ar kurjerius?
Atsakyti
QUOTE(vasarele123 @ 2013 01 30, 00:04)
merginos gal kas uzsakinesite is  http://www.sportsdirect.com anksciau negu penktadieni? Nes kol ziurejau, tai jau dvieju prekiu neliko.  blush2.gif


mane irgi domintu,plius iki penktadienio dar galima batukams -10proc koduka pritaikyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 01 30, 09:56)
Gal žinot per kur siunčia shop.mango, per paštą ar kurjerius?


man dhl atveze,
beje gal kas nors Vilniuje renka iki nemokamo ship'o prireike pora prekyciu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katerinka0907: 30 sausio 2013 - 09:47
QUOTE(pokahonta @ 2013 01 30, 09:35)
mane irgi domintu,plius iki penktadienio dar galima batukams -10proc koduka pritaikyt  blush2.gif

Galėčiau užsakyti, nes mane ir batai domina, bet esu iš Marijampolės. Galiu žinoma persiųsti jei apsimoka 4u.gif Tai jei dar kam reikia iš www.sportsdirect.com užsakymo su nuolaida batams - prašom jungtis mirksiukas.gif siųskit į raimundux@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimundux: 30 sausio 2013 - 09:54
QUOTE(raimundux @ 2013 01 30, 11:54)
Galėčiau užsakyti, nes mane ir batai domina, bet esu iš Marijampolės. Galiu žinoma persiųsti jei apsimoka 4u.gif Tai jei dar kam reikia iš www.sportsdirect.com užsakymo su nuolaida batams - prašom jungtis mirksiukas.gif siųskit į raimundux@gmail.com


domintu labiau is vilniaus ax.gif
Atsakyti
Tai dabar jau supratau, kad iki penktadienio 10 % batams, o nuo penktadienio drabuziams? www.sportsdirect.com
Tai tadu as palauksiu penktadienio blush2.gif O nukainuotiems taikys? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas neseniai užsakinėjote iš cocooncenter.com. Per kiek laiko maždaug išsiunčiau siuntinuką nuo užsakymo padarymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 01 30, 08:56)
Gal žinot per kur siunčia shop.mango, per paštą ar kurjerius?


beje, del mango, maciau, kad rytoj vip amazone bus mango ispardavimas nuo 8 ryto:)) o siandien vokieciu vip emuku primete, tik man atrodo brangokai:(o ryt emukus metys vip ispanija:). Dar tiesa vis dar eina geoxai vaikiski - bet labai jau prasluota:(
Atsakyti
Pirksiu is MEXX
Sale prekems papildoma 30 proc nuolaida. Rinksiu iki nemokamo 70 euru siuntimo.
Gal atsiras norinciu?
Kaunas
pilvuzass@gmail.com

Reklama:
Dzinsai - 14 euru

Marskineliai - 6 eurai

Vyriski marskiniai - 10,5 euru
Atsakyti
Sakykit o Mexx dydžiai atitinka?
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2013 01 29, 21:09)



turiu robotuka kuris siurbia, o kita kuris plauna ax.gif bet rankytemis isplautu grindu nieks nepakeis lotuliukas.gif
tas kuris siurbia kelia dulkes, bet aisku surenka.sedi sau telika ziuri o siurblys valo thumbup.gif
tas kur plauna lieka dryziai ir ant laminato labai matosi (na gal del to kad pas mus langas didelis iki zemes, todel viskas matosi verysad.gif
Atsakyti