Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(kriorsa @ 2013 01 29, 12:47)
Iherbo zinoves  mirksiukas.gif  pasakykit prasau, per kiek laiko mazdaug ateina siuntinukai is sios parduotuves? Po kiek laiko mazdaug reiktu sunerimti? Ir ka daryti, kur ieskoti, jeigu pvz. siuntinuko negautum?  g.gif  blush2.gif Uzsisakiau sausio pradzioj, dar kantriai laukiu, bet jau labai jau noreciau gaut greiciau  blush2.gif

aš laukiu 8d siuntinio
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 01 29, 15:55)
aš laukiu 8d siuntinio


Tai man jau sunerimt? blink.gif As dariau uzsakyma sausio 7d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 29, 13:45)
blink.gif  geras, kokia kortelė? Vakar tai su Virtuon pirkau. O nurašė vakar 4,13 ir 4,17, kur skundžiaus jum biggrin.gif, ale ką tie skundai - banko mandrybių nesuprasi  doh.gif


man vakar irgi rezervavo 4,04 bigsmile.gif

QUOTE(Astukasas @ 2013 01 29, 14:02)
O šitą kortelę galima paypale priregistruot?


eina, kuo puikiausiai, aš su mylimiausia prekinuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Truksta apie 40 euru iki nemokamo crocs.eu siuntimo, gal kas nori prisijungti?
Ukmerge-Vilnius, galiu ir persiusti 4u.gif
mataciunaite@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 29 sausio 2013 - 15:06
Gal galėčiau prie ko nors su bodyshop prisijungti? Atmeta mano užsakymus ir nieko negaliu padaryt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2013 01 29, 14:56)
Tai man jau sunerimt?  blink.gif  As dariau uzsakyma sausio 7d.  g.gif

as dvieju 01.05 laukiu ir vieno 01.06, bet kad buciau labai del to rami, nepasakyciau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 01 29, 15:02)
as dvieju 01.05 laukiu ir vieno 01.06, bet kad buciau labai del to rami, nepasakyciau  biggrin.gif  4u.gif

ir aš nesu rami, nes mano pašto dėžutė išlaužta, o jei atnešė lapuką ir kažkas išėmė doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, noriu paklausti jūsų, gal žinot kur galima nusipirkti naturalmente priemonių plaukams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2013 01 29, 15:58)
Truksta apie 40 euru iki nemokamo crocs.eu siuntimo, gal kas nori prisijungti?
Ukmerge-Vilnius, galiu ir persiusti  4u.gif
mataciunaite@gmail.com  4u.gif


Gal turite koki nuolaidu koduka? 4u.gif

Norejau paklausti del mytoys.de, prie statuso man rodo Ihre Bestellung wird bearbeitet. Kaip suprantu uzsakymas dar ruosiamas, tai kai issius turetu pasikeisti statusas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 01 29, 15:44)
Gal turite koki nuolaidu koduka?  4u.gif

Norejau paklausti del mytoys.de, prie statuso man rodo Ihre Bestellung wird bearbeitet. Kaip suprantu uzsakymas dar ruosiamas, tai kai issius turetu pasikeisti statusas? smile.gif


Ka tik susiveikiau 20%, ir sale turetu taikyti smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal yra koks papildomas nuolaidų kodukas ne pirmą kartą perkant http://www.natureshop.com g.gif
Atsakyti
Mergaites jau turbut kalbejote ir ne viena karta apie tai, bet as dar uzklausiu del Nature Shop parduotuves - jei sumaiso uzsakyma ir atsiuncia visai kitus batus ar jie apmoka siuntima atgal? ax.gif
Atsakyti