Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

Aciu mergaites uz patarimus 4u.gif
Lavinimo kilimeli uzsisakiau per tarpininke smile.gif
Dar mastau,kad kazko ant lovytes reiktu smile.gif kokio grazaus zaislo. Gal mytoys koki rasiu
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2013 01 29, 12:56)
Laba, priklausomybe, ar jau uzsakyma padaret is E5P ?


Dar ne, siųskit iki vakaro, kol vyras negrįš - nebus ramybės nupirkt ramiai biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Jomajo blink.gif blink.gif blink.gif kaip svaras nukrites bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif PERKAM kazkaaaaaa clap.gif clap.gif clap.gif
Priklausomybe, tuoj atsiusiu krepsiuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2013 01 29, 13:01)
Jomajo  blink.gif  blink.gif  blink.gif  kaip svaras nukrites  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  PERKAM kazkaaaaaa  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Priklausomybe, tuoj atsiusiu krepsiuka  lotuliukas.gif


Aha, nukritęs neblogai palyginus su prieš porą sav., man vakar rezervavo po 4,11 Lt., įdomu po kiek nurašys g.gif . Jaučiu kituose bankuose nei mano SEB turėtų būti dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
ACCESSORIZE nemokamas siuntimas iki penktadienio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas užsakinės Tesco arba ASDA?
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2013 01 29, 11:51)
Crrocs eu niekas nerenka? Prisijunciau su 20 eur, man paciai nelabai apsimoka rinkti, nes daug truksta iki 69..  ax.gif Nebent pinigai iskart  rolleyes.gif

Gal radot kas renka? Aš ir su viena preke prisijungčiau, jei kas nors Vln renka.
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2013 01 29, 12:56)
Laba, priklausomybe, ar jau uzsakyma padaret is E5P ?

Taip, antrinu klausimui. Ar dar siust krepsi? 4u.gif
Jau pamaciau 4u.gif ignoruojam mano posta biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aset: 29 sausio 2013 - 13:40
Bijau, kad neliks norimų batų smile.gif Gal kas prisijungsit iki nemokamo siuntimo www.crocs.eu. Bankas nordea. Į až, Vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 29 sausio 2013 - 13:41
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 29, 13:03)
Aha, nukritęs neblogai palyginus su prieš porą sav., man vakar rezervavo po 4,11 Lt., įdomu po kiek nurašys  g.gif . Jaučiu kituose bankuose nei mano SEB turėtų būti dar geriau biggrin.gif

Man vakar SEB vieną sumą nurašė po 4,05, o kitą rezervavo jau po 4,04 mirksiukas.gif
Tai irgi galvoju, ką čia dar reiktų nupirkti biggrin.gif
Atsakyti
gal kas panevėžyje renka iš E5P ?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 01 29, 13:42)
Man vakar SEB vieną sumą nurašė po 4,05, o kitą rezervavo jau po 4,04 mirksiukas.gif
Tai irgi galvoju, ką čia dar reiktų nupirkti biggrin.gif


blink.gif geras, kokia kortelė? Vakar tai su Virtuon pirkau. O nurašė vakar 4,13 ir 4,17, kur skundžiaus jum biggrin.gif, ale ką tie skundai - banko mandrybių nesuprasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 29 sausio 2013 - 13:46