Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 01 29, 00:12)
Kadangi gultukus ispirkot, tai jei kur uzmatysit vel gera kaina, labai prasau parasykit az. Nespejau ir temos nespeju sekti  unsure.gif
Busiu labai dėkinga  :4u:mano zuikis liko be gultuko, o su jo svoriu ir judrumu tuoj liksiu be ranku
doh.gif  biggrin.gif


O jei mytoys.de gultuka per tarpininke pirkti is Vokietijos, gal vistiek gera kaina butu smile.gif Nelabai ikainiu zinau tarpininkiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 28 sausio 2013 - 23:17
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 28, 23:09)
Nu man tai nelūžo per 2 metus, nežinau... smile.gif

As turiu koja greziama -jau tikriausia kokius 4 metus -neluzo , 4u.gif dar ir mergica kartu su manim su ta sluota paskraido . ax.gif
Gal kokia brokuota buvo papuolusi ,kad luzo arba jau labai stipriai sveista su ja buvo mirksiukas.gif Is kitos puses -gal i diena kokius 5 kart ja naudojot 4u.gif Juk nuo stovejimo kampe daiktai neluzta g.gif
O del siuksliu surinkimo -nieko ner geriau surinkti pukam ir siukslem uz dulkiu siurbli blush2.gifl pirma juo praeinu tik tuomet valau -tai visos sluotos geros 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 01 29, 00:12)
Kadangi gultukus ispirkot, tai jei kur uzmatysit vel gera kaina, labai prasau parasykit az. Nespejau ir temos nespeju sekti  unsure.gif
Busiu labai dėkinga  :4u:mano zuikis liko be gultuko, o su jo svoriu ir judrumu tuoj liksiu be ranku
doh.gif  biggrin.gif

Jusu vietoj jau nepirkciau 4u.gif Jei judrus -bus nuobodu sedeti .Ir siaip cia pripratimo reikalas -jei vaikas nuo pirmu dienu jame gyvena -jam ten geriau nei kur kitur ,bet jei jau paaugusi ,kaip i koki kalejima uzdarysit -abejoju ar supsis .Savasias nuo gimimo i gultukus dejau .Bet viena ir siandien tikriausia jame jei galetu sedetu ,o kitai jo net nereikejo .Tik isodindavau -iskart prasydavosi isimama -jai geriau budavo lavinimo kilimeli tyrineti /Tai geriau lavinimo kilimeli pirkit -va jis tai bus vaikui atgaiva -ir pasivartys jame ir pasportuos 4u.gif
Ir dar pastebejimas-ne is vienos mamos -visos po pirmo pusmecio pastebi ,kad per visa gyvenima grazesniu ranku neturejo -tiek prisportuoja ,kad jokia sporto sale taip neisdailina blush2.gif
Atsakyti
as dar jei tingiu traukt dulkiu siurbli, turiu tokia paprasta sluosta su seriais, as kazkaip ipratus visada greit susluot dulkes ir siukslytes, o tik po to jau plauti grindis.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 01 28, 23:57)
as dar jei tingiu traukt dulkiu siurbli, turiu tokia paprasta sluosta su seriais, as kazkaip ipratus visada greit susluot dulkes ir siukslytes, o tik po to jau plauti grindis.

as irgi taip darau, nes tingiu siurbli traukt blush2.gif todel tenka prasluot, o paskui plaut. Sugalvojau pabandyt robotuka (brangaus nenoriu, nes irgi nezinau ar naudosiu, tai radau amazone toki paprasta pigu, pasiemiau pabandysiu, gal veiks) biggrin.gif paskaiciau, kad tinka kietoms grindims, o pas mane kilimu nera, tai sakiau paleisiu pasivaiksciot vakare kai ruosimes miegot, o ryte atsikelus praskrisiu ant sluotos biggrin.gif gal nereiks paciai nei sluot nei siurbt biggrin.gif niekad neplaunu grindu neisslavus/neissiurbus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2013 01 29, 08:18)
  niekad neplaunu grindu neisslavus/neissiurbus  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
labukas, reiektu jusu patarimo jau antra kart perku preke is tinydeal, bet abu kartus prekes gavau sugadintas, viena liepe jiems issiusti ir jie man ja pakeis, issiunciau o tos prekes jie negauna jau antra menesi. o db kitai prekei paypale iskeliau byla, tylejo visa savaite neatsiliepinejo i laiskus, galu gale vel paraso prasau supakuoti ir preke mum issiusti, bet nebenoriu rizikuoti ir vel nei pinigu nei prekes, ka galetumet pasiulyti?> paypale man arba atsaukti byla arba rasyti siuntimo nuoroda cia skundo paskutinis etapas g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 01 28, 21:42)
O koks duoda?Tie ENDS ir FINAL nebegalioja ax.gif


Patikrinau, tikrai nebegalioja verysad.gif
Atsakyti
4u.gif

QUOTE(simpa @ 2013 01 27, 17:30)
Oki, tada renku Unserekleineapotheke uzsakyma  4u.gif

Uzsakinesiu, kai musu bus bent 10

uzsakymus siuskit i xsimpax@gmail.com

Kaunas

Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 01 29, 10:12)

Persiųstumėte prekes į kitą miestą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 01 29, 09:57)
Persiųstumėte prekes į kitą miestą? blush2.gif

jeigu nebus ju labai daug, galiu 4u.gif
Atsakyti
lookfantastic nuolaida 15% su koduku LFNS15 smile.gif
Atsakyti
Crrocs eu niekas nerenka? Prisijunciau su 20 eur, man paciai nelabai apsimoka rinkti, nes daug truksta iki 69.. ax.gif Nebent pinigai iskart rolleyes.gif
Atsakyti