Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

QUOTE(pecilija @ 2013 01 28, 17:21)
http://www.nextdirect.com/lt/en/home

merginos, per kiek laiko atsiunčia iš čia? g.gif
Noriu kelių drabužėlių. Beje, man rodo mokamą siuntimą  g.gif

as per savaite gavau rolleyes.gif

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 01 28, 18:24)
gal atsimenat puslapį, iš kurio pernai augalus Lina siuntė?

paziurekite cia. Puslapiu nera daug ir bent jau 4 parduotuves paminetos. As asmeniskai 2 idejau, tame tarpe ir ta is UK:
http://www.supermama...?...896845&st=0
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2013 01 28, 22:54)
labas vakaras
nelabai i tema, bet zinau, kad JUS cia viska zinote. Noreciau isigyti grindims plauti gera sistema, kad nereiketu rankytemis grezti  doh.gif  Plotas gan didelis apie 200 kvadratiniu metru ir visos grindys medines.
Siandien su vyru ziurinejom Ermitaze 25 proc. nuolaida, tai yra ir tas kur sukasi mopas ratu, bet manau, kad man jis per mazas, noretusi kad daugiau vienu mostu grindu aprebtu  blush2.gif Noreciau is tos Leifheit firmos. Lauksiu kokiu patarimu  ax.gif

Leifheit firmos sluotos kotas man per puse luzo pries pora dienu. Naudojau pora metu kasdien 4u.gif Dabar ieskau tvirtesnio biggrin.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(loreta311 @ 2013 01 28, 21:54)
labas vakaras
nelabai i tema, bet zinau, kad JUS cia viska zinote. Noreciau isigyti grindims plauti gera sistema, kad nereiketu rankytemis grezti  doh.gif  Plotas gan didelis apie 200 kvadratiniu metru ir visos grindys medines.
Siandien su vyru ziurinejom Ermitaze 25 proc. nuolaida, tai yra ir tas kur sukasi mopas ratu, bet manau, kad man jis per mazas, noretusi kad daugiau vienu mostu grindu aprebtu  blush2.gif Noreciau is tos Leifheit firmos. Lauksiu kokiu patarimu  ax.gif


Aš tą mop'ą esu naudojus, tai tu manai jis geras būtų g.gif ? Šiukšlių tai jis nesurenka, tik aplink paskleistų. Man tai išvis tie mop'ai nesusipratimas g.gif , ir neišsigręžia jie normaliai schmoll.gif , žodžiu - man jie totali nesąmonė 4u.gif
Kitų patarimų neturiu smile.gif, tik pritariu Leifheit firmos pasirinkimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 28, 22:02)
schmoll.gif

Aš tą mop'ą esu naudojus, tai tu manai jis geras būtų  g.gif ? Šiukšlių tai jis nesurenka, tik aplink paskleistų. Man tai išvis tie mop'ai nesusipratimas  g.gif , ir neišsigręžia jie normaliai  schmoll.gif , žodžiu - man jie totali nesąmonė  4u.gif
Kitų patarimų neturiu smile.gif, tik pritariu Leifheit firmos pasirinkimui  thumbup.gif

ne, nemanau, kad geras, nes man jis per mazai aprepia ploto, man reiktu kokio didesnio. O jei dar ir nelabai pukus ir siaip siuksleles surenka, tai isvis atkrenta. bet ten maciau yra ir su koja spaudziant greziami kibirai, ir siaip spaudziant ranka, kazkas sukasi, jau parde uzsidarinejo, tai nejo nieko pasikviest, kad papasakotu ax.gif
O kad kotai luzta, tai irgi ne kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2013 01 28, 22:07)
parde uzsidarinejo, tai nejo nieko pasikviest, kad papasakotu  ax.gif
O kad kotai luzta, tai irgi ne kas  g.gif


Nu man tai nelūžo per 2 metus, nežinau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2013 01 28, 23:07)
ne, nemanau, kad geras, nes man jis per mazai aprepia ploto, man reiktu kokio didesnio. O jei dar ir nelabai pukus ir siaip siuksleles surenka, tai isvis atkrenta. bet ten maciau yra ir su koja spaudziant greziami kibirai, ir siaip spaudziant ranka, kazkas sukasi, jau parde uzsidarinejo, tai nejo nieko pasikviest, kad papasakotu  ax.gif
O kad kotai luzta, tai irgi ne kas  g.gif

As gal per stipriai bandau isblizgint grindis blush2.gif Visada valydama maciau, kad jau lenkias tas kotas. Zinojau, kad viena diena sulus ir suluzo biggrin.gif Nu bet atlaike pora metu, tai jau visai neblogai. Tas pigias, maximines, tai suesdavau per pora savaiciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 01 28, 18:24)
gal atsimenat puslapį, iš kurio pernai augalus Lina siuntė?


turbut sitas http://www.jparkers.co.uk/ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2013 01 28, 21:54)
labas vakaras
nelabai i tema, bet zinau, kad JUS cia viska zinote. Noreciau isigyti grindims plauti gera sistema, kad nereiketu rankytemis grezti  doh.gif  Plotas gan didelis apie 200 kvadratiniu metru ir visos grindys medines.
Siandien su vyru ziurinejom Ermitaze 25 proc. nuolaida, tai yra ir tas kur sukasi mopas ratu, bet manau, kad man jis per mazas, noretusi kad daugiau vienu mostu grindu aprebtu  blush2.gif Noreciau is tos Leifheit firmos. Lauksiu kokiu patarimu  ax.gif

Yra tema apie Leitheit prekes. Ten neblogu patarimu parasyta.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 01 28, 22:36)
Tai tada ok, renku 5pounds, TIK KAUNE 4u.gif
Pirksiu rytoj  4u.gif



kelinta pirksit? kokiu email jums rasyt? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors darys uzsakyma is LaRedoute?
Atsakyti
Merginos, gal kas is http://www.pharmashopdiscount.com uzsakot? 4u.gif
Atsakyti
Kadangi gultukus ispirkot, tai jei kur uzmatysit vel gera kaina, labai prasau parasykit az. Nespejau ir temos nespeju sekti unsure.gif
Busiu labai dėkinga :4u:mano zuikis liko be gultuko, o su jo svoriu ir judrumu tuoj liksiu be ranku
doh.gif biggrin.gif
Atsakyti