Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 166 tema

[quote=murashke,2013 01 27, 23:17]
o ka tai reiskia - nenuskaiciuoja pinigu? neleidzia uzbaigti ar kokia problema? 4u.gif

Ne, is karto ismeta, kad negalejo procesinti pirkinio. Ir paypale matau, kad status cancelled. Ar kam taip buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goa: 27 sausio 2013 - 22:21
Gal kam reikia Baby Bjorn gultuko? Mothercare dabar labai gera kaina:
http://www.mothercar...tml#q=babybjorn
dar radau info, kad su koduku galima gauti 20% nuolaidą (ir free shipas UK). Aš kai pirkau tokių kainų neradau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2013 01 27, 22:17)
o ka tai reiskia - nenuskaiciuoja pinigu? neleidzia uzbaigti ar kokia problema?  4u.gif
raso, kad, deja, del dydzio sio kilimelio siuntimas i jusu pasirinkta sali negalimas  4u.gif
juk prie pacios prekes parasyta, prie kainos: Nur in Deutschland lieferbar
cia daug kartu apie tai kalbeta wink.gif reiskia, kad siuncia tik vokietijoje  rolleyes.gif

bet tai keista, dviratukai, kėdutės daug didesnių gabaritų nei šis kilimėlis. Jis palyginus mažai vietos užima, kai supakuotas. O va, dviratukus, kėdutes siunčia, o kilimėlio ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 01 27, 23:33)
Gal kam reikia Baby Bjorn gultuko? Mothercare dabar labai gera kaina:
http://www.mothercar...tml#q=babybjorn
dar radau info, kad su koduku galima gauti 20% nuolaidą (ir free shipas UK). Aš kai pirkau tokių kainų neradau doh.gif


o koks kodukas? blush2.gif nerandu kažkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(goa @ 2013 01 27, 22:20)
Ne, is karto ismeta, kad negalejo procesinti pirkinio. Ir paypale matau, kad status cancelled. Ar kam taip buvo?

Gal sistema stringa, būna pas juos.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 01 27, 22:19)
gaila tada del kilimelio  verysad.gif

Tai paziurekit skelbimuose, daug tokiu padevetu pardavineja 4u.gif jeigu naudotas vieno vaikucio, tai tikrai manau bukle gera jo. Pati toki turiu, sakyciau kaip naujas po vieno vaiko naudojimo mirksiukas.gif Zaisliukus juk galima isplauti ir pati kilimeli taip pat.
Atsakyti
QUOTE(goa @ 2013 01 27, 22:20)
Ne, is karto ismeta, kad negalejo procesinti pirkinio. Ir paypale matau, kad status cancelled. Ar kam taip buvo?

na, man taip buvo tik tada, kai pinigu kortelej neuzteko smile.gif
o siaip visko gali pasitaikyti, bandykite moketi kortele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 01 27, 22:47)
o koks kodukas?  blush2.gif  nerandu kažkaip  blush2.gif

čia rašo:
http://www.hotukdeal...elivery-1456685
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 01 28, 00:11)

ačiū 4u.gif

tik matyt tokius kaip gultukai per Tukį labiau apsimoka siųsti g.gif PA man žymiai labiau patinka, bet jaučiu kaip supakuos tai vėl mokėsiu 80lt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 27 sausio 2013 - 23:16
laba,
gal kas planuoja pirkti iš www.clothingattesco.com? ax.gif arba galiu aš parinkti, kad pasinaudotume 10sv koduku ir pasidalintume 10sv siuntimą tiesiai į LT smile.gif Vilnius
Atsakyti
[quote=goa,2013 01 27, 22:20]
[quote=murashke,2013 01 27, 23:17]
o ka tai reiskia - nenuskaiciuoja pinigu? neleidzia uzbaigti ar kokia problema? 4u.gif

Ne, is karto ismeta, kad negalejo procesinti pirkinio. Ir paypale matau, kad status cancelled. Ar kam taip buvo?
[/quote]
Buve man keleta kartu, kad neleido apmoket per paypal'a Asos, kazkokia ale sistemos klaida, po to mokejau tiesiai su kortele ir viskas pavyko 4u.gif
Atsakyti
Kitą savaitę planuoju pirkti SD, Klaipėdoje
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 01 27, 23:19)
gaila tada del kilimelio  verysad.gif

amazon.co.uk ir jam akcija gera 4u.gif
Atsakyti