Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

30 lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mane irgi labai beria, tiesiog visur, anksčiau to nebūdavo arba labai jau retai, bet nieko nedarau ir laukiu kol gims lėliukas, tada ir praeis 4u.gif bent jau taip tikiuosi ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif ir pas mane labai daug atsirado spuogiuku g.gif ,bet tikiuosi kaip atsirado,taip ir isnyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 06 24, 21:54)
schmoll.gif ir pas mane labai daug atsirado spuogiuku g.gif ,bet tikiuosi kaip atsirado,taip ir isnyks ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oho pas mane kokie spuogai, tokie raudoni ir neišsispaudžia. Visas veidas kaip kokiom raudonom dėmėm ar mėlynom nusėtas atrodo. Jų visur pilna ir ant nugaros ir ant veido ir ant krūtinės. Siaubas. Niekad taip nebuvo.
Tikrai nežinau ką daryti, jau seniai nuleidau rankas, juk nebus amžini, kažkada praeis.
Atsakyti
niekada gyvenime spuogu neturejau, net paauglystej koks netyciukas neissikeldavo, o dabar visa spuoguota doh.gif pradejau suprasti ka tos vargses mergaites jaucia, kai taip nori buti grazios, o vietoj skaiscios odos tik spuogai doh.gif
knygose prirasyta, kad pradzioje nestumo spuogai, o paskui grazi svytinti oda smile.gif bet jauciu, kad su spuogais dar ilgai teks draugauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo china: 06 liepos 2007 - 15:54
Nestumo pradzioje labai bere veida, kakla, krutine, pecius, nugara. Veliau po truputi spuogai eme nykti, kol visai dingo. Dziaugiausi tuo rolleyes.gif . Bet vat jau kelinta savaite kaip vel pradejo veida berti g.gif
Atsakyti
o man kuo tolyn tuo blogyn, dabar jau ne tik veidas spuoguotas, bet dar atsirado kazkokios issauseja raudonos demes doh.gif nebezinau nei koki krema betepti, nes nei vienas atrodo nepadeda. idomu, gal yra koki specialus kremai nestukem? reiks pasidomet, veidas tikrai baisiai atrodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 06 25, 18:44)
Oho pas mane kokie spuogai, tokie raudoni ir neišsispaudžia. Visas veidas kaip kokiom raudonom dėmėm ar mėlynom nusėtas atrodo. Jų visur pilna ir ant nugaros ir ant veido ir ant krūtinės. Siaubas. Niekad taip nebuvo.
Tikrai nežinau ką daryti, jau seniai nuleidau rankas, juk nebus amžini, kažkada praeis.


Sveika, o nuo kelintos tau nestumo savaites oradejo metyti spuogais?

g.gif
Atsakyti
Mane pradėjo berti antro semestro viduryje, kuo toliau tuo labiau doh.gif irgi daug smulkių raudonų turiu, o ir baltų daug, vieni praeina, tada kiti atsiranda verysad.gif liko nedaug, porą mėneiu, tikiuosi po to susitvarkys ir oda 4u.gif o būna, kad kitom labai graži oda pasidaro nėštumo metu, na bet aš ne iš tų atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
va mane ir beria, nepersmarkiausiai , bet nervina vis tiek, nes pagrinde spuogiukai kaupiasi ant nosies, ji tada tokia raudona atrodo doh.gif kaip kokio vyno prisisiurbus būčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif





user posted image
Atsakyti
[quote=rutyte11,2007 07 12, 15:15]
Sveika, o nuo kelintos tau nestumo savaites oradejo metyti spuogais?

g.gif


Vasarį buvo paskutinės mėne. tai nuo vasaro pab. pradėjo berti, iš karti juk nesupratau kas darosi, net į soliariumą nusipirkau abonentą, galvojau,kad saulutės trūksta. Nusipleškinau soliariume, buvau ruda, o spuogai nešnyko verysad.gif , aš vistiek nieko nesupratau,manė bėrė toliau, po to kovo mėn. sužinojau,kad laukiuosi. Dabar pagalvoju,siaubas, juk nuo karščio ir persileisti galėjau, ne kiek galėjo būti kokios 2-3 savaitės. Dabar lyg apmažėjo, tokų bjaurių nebesikelia, bet jų yra ir tiek. doh.gif
Atsakyti