Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Labas vakarelis. Mes dabar 30 nestumo menesi.
Pas mane visada buvo daug problemu su oda blink.gif , o ypac ant nugaros, net vaziauvau i santariskes. Pirmas gydymas nieko nepadejo(neskaitant kiek kartu buvau pas save lygonineje), tada pasiule kazkokias piliules, po kuriu vartojimo negalima butu pastoti maziausiai puse metu. Net turejau pasirasyti savo korteleje, kad nepriestarauju del tokio gydymo. Bet taip ir nedrisau ju gerti, kadangi mano vestuves buvo suplanuotos vasarai jau, o ten kaip dazniausiai ir leliukas greitai atsiranda ax.gif . Paskui bijojau del pasekmiu, nezinia kaip ten mano organizmas reaguotu i tos vaistus.
Tai as del ko cia rasau, siuo metu kaip nekeista ant mano nugaros nieko nera, buna vienas kitas mazytis islenda ir viskas, ir randeliai like po baisybiu, kurios anksaciau pas mane budavo, o taip visur oda liko mazdaug tokia kokia ir buvo.
Tai dabar idomu ar po gymdymo tie baisus spuogai griz??? g.gif
Nes dazniausiai, kiek paskaiciau pas visas bus. mamytes spuogai islisdavo pastojus, o pas mane atvirksciai.

P.S.beje viena priemone buvo trumpalaike, kuri panaikindavo porai menesiu spuogus- tai saule vasara. Tad tik sauleta vasara galejau pasidziaugti normalia nugara.
Atsakyti
aš taip pat turiu problematišką ant veido ir nugaros ir tik vasara ji susitvarko.pastojus nelabai kas ir pasikeitė: vistiek kartais išberia baltais pūlinukais.
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2007 01 30, 00:29)

P.S.beje viena priemone buvo trumpalaike, kuri panaikindavo porai menesiu spuogus- tai saule vasara. Tad tik sauleta vasara galejau pasidziaugti normalia nugara.


Saulė visada sumažina ar net panaikina spuogus, čia faktas. Man irgi visada situacija pagerėja vasarą, kai nudegu saulėje. Įdomu, ar soliariumas neveikia taip pat? g.gif
Atsakyti
Girdejau, kad soliariumai padeda, nes siek tiek dziovina oda. Mano sesuo taip pries vestuves gydesi, bet sake, geriausiai padeda viskas komplekte ir soliariumas ir kosmetologinis kabinetas.
Atsakyti
As va irgi sutinku, kad soliariuma ir kitas proceduras reik nauduot komplekte.
Nes as irgi pries vestuves vaiksciuojau i soliariuma tik tam, kad nugara issigydyciau, tai teko ilgiau paprakaitot, negu tai butu buve niormalioj saulej.
Atsakyti
taip sutinku , kad soliariumai padeda atsikratyti spuogeliais, bet juk visi taip priesiskai nusiteike pris juos nestumo metu. nebezinau kaip naikinti juos kitaip doh.gif
Atsakyti
Na spuogu numyletine galiu buti ir as smile.gif Kai dar nesilaukiau lialiuko, tai nueidavau ir i soliariuma, kad spuogiukus kiek apdziovinciau, ir i kosmetologijos kabineta, kad kiek juos apgnaibytu... Bet dabar tai stengiuosi kremukais kovoti su spuogais. Mat i soliariuma nepatartina eiti nesciosioms, nes yra pasikeitusi odos pigmentacija ir maza kas gali po to soliariumo su odyte gautis. Jei nebijote rizikuoti, tai galite bandyti. As jau geriau palauksiu vasareles smile.gif O dabar pradejau naudoti Garenje kosmetika problematiskai odai. Prausiklis isdziovina ir isvalo poras, kremas gerai drekina, o SOS piestukas spuogiukus per pora dienu privercia susitraukti. Bent man kol kas padeda. Kaip bus toliau nezinau smile.gif
Atsakyti
mano atveju,nestumo metu oda labai pagerejo thumbup.gif .Nes visada buvo problematiska.O ypac nugaros,krutines,peciu srity.Ir dar,man vasara kaip tik spuogu padaugedavo,nes labiau prakaituodavau g.gif ,tai nebent visiskai atviras bliuskutes,ar suknes nesioti.nes kur tik labiau uzdara budavo,ten ir spuogai schmoll.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif As kaip pradejau lauktis savo leliaus pasijutau kaip paaugle pasidariau kaip vyras sako spuogas bigsmile.gif .Mane kiekviena ryta iki dabar 24 sav papildo naujas spuogas.Net budama paaugle tokio kiekio neturejau...Kaip juokias mano gydytoja mano mergiote visa mano grozi pasisavino sau... mirksiukas.gif
Atsakyti
man nestumas irgi oda pagadino, net nezinau kuo tos spuogiukus jau ir gydyt...nieks nepadeda kanaudojau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 06 06, 15:09)
man nestumas irgi oda pagadino, net nezinau kuo tos spuogiukus jau ir gydyt...nieks nepadeda kanaudojau... verysad.gif

Sake gydytoja pagimdzius tikrai grys i savo vezias...Nes dabar leliuke siurbia gerasias medziagas. biggrin.gif rekomendavo kas antra diena pasivalyt salicilio spiritu,man siek tiek juos apdziovino ir padejo
Papildyta:
QUOTE(orcheja @ 2007 01 30, 01:29)
Labas vakarelis. Mes dabar 30 nestumo menesi.
Pas mane visada buvo daug problemu su oda blink.gif , o ypac ant nugaros, net vaziauvau i santariskes. Pirmas gydymas nieko nepadejo(neskaitant kiek kartu buvau pas save lygonineje), tada pasiule kazkokias piliules, po kuriu vartojimo negalima butu pastoti maziausiai puse metu. Net turejau pasirasyti savo korteleje, kad nepriestarauju del tokio gydymo. Bet taip ir nedrisau ju gerti, kadangi mano vestuves buvo suplanuotos vasarai jau, o ten kaip dazniausiai ir leliukas greitai atsiranda ax.gif . Paskui bijojau del pasekmiu, nezinia kaip ten mano organizmas reaguotu i tos vaistus.
Tai as del ko cia rasau, siuo metu kaip nekeista ant mano nugaros nieko nera, buna vienas kitas mazytis islenda ir viskas, ir randeliai like po baisybiu, kurios anksaciau pas mane budavo, o taip visur oda liko mazdaug tokia kokia ir buvo.
Tai dabar idomu ar po gymdymo tie baisus spuogai griz??? g.gif
Nes dazniausiai, kiek paskaiciau pas visas bus. mamytes spuogai islisdavo pastojus, o pas mane atvirksciai.

P.S.beje viena priemone buvo trumpalaike, kuri panaikindavo porai menesiu spuogus- tai saule vasara. Tad tik sauleta vasara galejau pasidziaugti normalia nugara.

ohoh net 30 nestumo menuo? thumbup.gif cia tai geras as galvojau kad tik 9 menesiai buna 2.gif
Atsakyti
clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aišku negražu juoktis, bet vistiek labai linksma... iškart pabandžiau įsivaizduot 30mėn augantį pilvą... Na, nenoriu nukrypti nuo temos...
Bet šeip ačiū orchėjai už josios istoriją. Hormonai ir spuogai neatsiejami dalykai... Tik jau geriau kad sykį jiem pranykūs, taip niekada jų ir nebeatsirastų... Aš su veido spuogais pastoviai kariauju, jų net nėštumas neveikia verysad.gif ...bent jau kolkas...
Atsakyti