Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Pries pastojant daug metu vargau su spuogais. O kai pastojau, ne vienas spuogas nepasirode bigsmile.gif Pasidare lygus veidas, as apakusi... Idomu ar pas mane nesugris spuogai po gimdymo g.gif
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif
Mane irgi gerokai bere nestumo pradzioje. Keisciausia buvo tai, kad bere tokias vietas, kuriu niekada gyvenime nebere- kakla uz ausu, spranda, palei smilkinius. O spuogai tokie giluminiai buvo- neisspausi, dideli, raudoni- t.y. ryskiai matomi. doh.gif
Jokios priemones nepadejo schmoll.gif , teko tiesiog pralaukti si laika, kol organizmas apsiprato su hormonu pokyciais. Dabar su oda- jokiu bedu lotuliukas.gif .
Kantrybes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renyte @ 2006 10 14, 09:42)
Pries pastojant daug metu vargau su spuogais. O kai pastojau, ne vienas spuogas nepasirode  bigsmile.gif Pasidare lygus veidas, as apakusi... Idomu ar pas mane nesugris spuogai po gimdymo  g.gif

Praeitam nestume mano oda irgi buvo lygi lygi, nors pries tai ir oda buvo nuo paasuglystes neideali, taciau kai pastojau antra karta, o da oioioi. verysad.gif
Atsakyti
Mane kaip pradejo berti nestumo pradzioj, taip iki siol...ir beria visur, daugiausia ant nugaros ir veido, net nezinau ka reikai daryti, spaudyti nesu megeja o ir jokiu specialiu priemoniu nenaudoju, manau lieka tik laukti...
Atsakyti
QUOTE(Julija1 @ 2006 10 17, 11:58)
Mane kaip pradejo berti  nestumo pradzioj, taip iki siol...ir beria visur, daugiausia ant nugaros ir veido, net nezinau ka reikai daryti, spaudyti nesu megeja o ir jokiu specialiu priemoniu nenaudoju, manau lieka tik laukti...

na jei taves tai nevargina, tai geriau nespaudyk. O priemoniu nesciom nelabai kokiu ir galima. tik prausti ir tiek. O tau kelintas menuo, savaite???
Atsakyti
Labas, apie spuogus per neštumą aš kai ką žinau.Vos tik man pastojus ant veido odos atsirado daugybe spuogų ypač ant kaktos prie pat plauku jie ištikrųjų buvo siaubingi.Konsultavausi su gydytoju i ką jis man atsake kad sitie spuogai išniks savaime.Ir istikruju kazkur 12 savaite ju zimiai sumazejo.Tik deja po 2 savaiciu kazkur ivyko persileidimas.Taigi as manau kad pradings tavo spuogiukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linksme @ 2006 10 19, 15:37)
Labas, apie spuogus per neštumą aš kai ką žinau.Vos tik man pastojus ant veido odos atsirado daugybe spuogų ypač ant kaktos prie pat plauku jie ištikrųjų buvo siaubingi.Konsultavausi su gydytoju i ką jis man atsake kad sitie spuogai išniks savaime.Ir istikruju kazkur 12 savaite ju zimiai sumazejo.Tik deja po 2 savaiciu kazkur ivyko persileidimas.Taigi as manau kad pradings tavo spuogiukai bigsmile.gif

na matai as jau 33 savaitej ir man nuo pat pastojimo jie neisnyko. verysad.gif Na tikiuosi, kai baigsis visos sios hormonu audros - turesiu bent jau grazesni veideli. Ka padarysi. ne tiek jau daug ir liko.
Atsakyti
As tai nestumo pradzioj turejai tu nelemtu spuogu, bet po to ja buvo praeja, bet dabar jau ziuriu vel atsiranda, bet jie nera ziaurus nemaiso man gyvent tik tiek , kad jie atsinaujina ziuresik=m kas paskui bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oda pasidare baisi,kai turejau puikia oda,tai dabar atrodo veido oda kosmariskai.
Tikiuosi,kad viskas praeis...
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2006 10 14, 10:44)
Sveikutes  nestuke.gif
Mane irgi gerokai bere nestumo pradzioje. Keisciausia buvo tai, kad bere tokias vietas, kuriu niekada gyvenime nebere- kakla uz ausu, spranda, palei smilkinius. O spuogai tokie giluminiai buvo- neisspausi, dideli, raudoni- t.y. ryskiai matomi. doh.gif
Jokios priemones nepadejo schmoll.gif , teko tiesiog pralaukti si laika, kol organizmas apsiprato su hormonu pokyciais. Dabar su oda- jokiu bedu lotuliukas.gif .
Kantrybes visoms 4u.gif


sako, kad mergytės iš mamos visą grožį atima mirksiukas.gif va draugė taip pat 2 mergytes turi, tai abu kartus spuoguota buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2007 01 29, 18:04)
sako, kad mergytės iš mamos visą grožį atima  mirksiukas.gif va draugė taip pat 2 mergytes turi, tai abu kartus spuoguota buvo  doh.gif


Bijau, kad tai gryniausias prietaras biggrin.gif Štai aš laukiuosi sūnaus, o visą nėštumą negaliu atsiginti spuogų. Tai jų daugiau, tai mažiau, bet nebuvo tokio periodo, kad oda būtų graži. Gal sūnus bus labai gražus... thumbup.gif
Atsakyti
sutinku,kad prietaras.Drauge visa nestuma pravaiksciojo "apiparkus",o pagimde berniuka.Mane tai bere pirmam trimestre.Visas kaklas buvo baisus.Maniau,kad ir oda nusilups.Tepiau visokiais tepalais,kuriuos tik israsydavo odos gyd.,bet nieks nepadejo.Apmazedavo ir po keliu dienu-vel taspats.Teko paprasciausiai"pralaukti"kol praeis.
Atsakyti