Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(aurėjaa @ 2006 08 24, 22:52)
Labas LInaute,
Esame likimo draugės...... verysad.gif Laukiuosi 11-a savaitė, ai pamatytum mano veidelį ir nugarėlę.SIAUBAS. Manu pasakoti  net neverta, nes tavo siuacijos apibūdinimas visiškai atitinka manąjį. Vos nebliaunu, gerai, kad šiuo metu atostogauju, bet po savaitės jau į darbą, o dirbu tai su studentais.......... Nežinau kaip į paskaitas reiks eiti. Skaitau tavo komentarus ir labai domiuosi kaip pasibaigs tavo veido valymo procedūros, gal jau matai rezultatus? Aš kreipiausi į dermatovenerologą, tai išrašė skysčio veido valyti ir spec. pasta nakčiai tepti (abi vaistai gaminami), po savaitės turiu vėl eiti pasirodyti. Kol kas teigiamo efekto nelabai pastebiu.
Neliūdėk, esi ne viena. Beje, laukiuosi antrojo vaikučio, su pirmuoju veidelis irgi buvo švarutėlis. Taigi, skaitydama apie tave matau save.

Labas,
Na man 11toj savaitej buvo TOKS kosmaras, kad patikek. Na dabar man jau 25 tuoj eis, tai pasidariau jau 2 veido valymus, tai zinok paberia kokia savaite po valymo (na kosmetologe sake, kad taip turi bui, nes visi sss... iseina) ir poto savaitele tokia pavirsiniai spuogai. As dabar nusprendziau kas kokias 2 savaites pasidaryti valyma, nes man daug duoda ne tik fiziskai, bet ir moraliskai. As ten taip atsipalaiduoju, uzmiegu. Palepina mane ten masaziukais.
Dermatologai kaip minejau mane nuvyle ziauriai, nes jie jokiu tyrimu nedaro, tik parase tepalus ir tiek, kurie nieko nepadejo.
Mano prieziura yra tokia:
Ryte nusiprausiu su arbatmedzio aliejaus prausikliu ir pasitepu grynu arbatmedzio aliejumi veida. Na jei tavo oda neriebi, tai siulyciau tik ant paciu spuogu tepti (na jei bandytumei) ir truputi birios pudros uzsimetu, kad ne taip kristu i akis tie nelemti. Vakare ta pati procedura (na aisku pudros netepu smile.gif )
I avaite po du kartus nusiplaunu su arbatmedzio aliejaus sveitikliu veida ir pasidarau purvo kauke.
Zinok, man kosmetologe dar sake, kad su tais spuogais iseina visasa Ssss... susikaupes, nes nestumo metu oda valosi.
Dermatologe sake, kad cia del estrogeno.
Aciu tau, kad palaikai mane.
O tau kada pradejo berti ir kiek tau metu?
As jau idekreta iseinu spalio 2, tai jei ir labai bertu - busiu namuose. O siaip dirbu su klientais, tai patikek verysad.gif
Na tikekimes ir laikykimes - kad spuogai po nestumo isnyks.
Visu klausiu ir taves paklausiu - kokio itpo tavo spuogai?????
Atsakyti
Sveikos, vienos bėdos prispaustos nestuke.gif
Man nuo kokio 2 nėštumo mėnesio buvo išbertas panosis. Bet ten ne spuogai, o raudona didelė dėmė aplink nosį ir dar sausa doh.gif Viskas aplink nosį pleiskanojo, luposi, niežėjo ir net trūkinėjo sad.gif Padėdavo tik hormoninis tepaliukas, bet jo gi negalima doh.gif Viskas, ką dermatologė prirašė kėlė tik dar neigiamesnę reakciją. Mane apramino mano ginekologė. Pasakė, kad tai hormonų kaitos iššaukta reakcija ir kad ją tiesiog teks prakentėti. Gerai, kad man tas raudonumas neplito tolyn link veido doh.gif Taip su tokiu panosiu atsiritau iki 7 mėnesio smile.gif Dabar viskas lyg ir gražėti ėmė thumbup.gif O gal mano akys jau priprato nematyti to, kas negražu biggrin.gif
Bet...kantybės, mergaitės, praeis. Aišku, labai žiauru, kai kamuoja visokie brudai, bet...tikėkitės, kad viskas leliukų grožiui atiduodama mirksiukas.gif Sėkmės ir kantrybės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 25 rugpjūčio 2006 - 07:38
Mano veidas ir nugara - kažkoks košmaras. Būdavo, kad veidą paberia kaktos srity, bet dabat spuogai lenda visur: ant smakro, prie nosies verysad.gif Nugara visa nusėta blink.gif Bet aš kol kas nieko netepu: bijau dėl leliuko. Jokių gydomųjų tepalų nenaudoju, nors turiu. Plaunu su prausikliu, kaip anksčiau. Antrą trimestrą jau gal mėginsiu ką nors. Dabar kaip nors ištempsiu. Kaktą uždengia grifka, o visa kitą mėginu pudra maskuot.

Gal pamėginčiau arbatmedžio aliejų. Kur gauti tikrą?
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2006 08 27, 10:04)
Mano veidas ir nugara - kažkoks košmaras. Būdavo, kad veidą paberia kaktos srity, bet dabat spuogai lenda visur: ant smakro, prie nosies verysad.gif Nugara visa nusėta  blink.gif Bet aš kol kas nieko netepu: bijau dėl leliuko. Jokių gydomųjų tepalų nenaudoju, nors turiu. Plaunu su prausikliu, kaip anksčiau. Antrą trimestrą jau gal mėginsiu ką nors. Dabar kaip nors ištempsiu. Kaktą uždengia grifka, o visa kitą mėginu pudra maskuot.

Gal pamėginčiau arbatmedžio aliejų. Kur gauti tikrą?

na jis yra bet kuriuoj vaistinej. As perku ABC serijos.

O tavo spuogai kokio tipo?
Atsakyti
Sveikos, mamkos smile.gif Mane irgi is pradziu bere spuogais - visas smakras buvo isvanotas ir nugara siaubingai - po isspaudimu ilgai gydavo ir likdavo raudonos demes doh.gif Tuo metu geriau "Gamtos namu" vitaminus PRENATAL, bet bendradarbe pasiule pabandyti PREGNACARE, ne del to, kad spuogai, bet siaip, tipo, geresni vitaminai. Na nusipirkau tu PREGNACARE, pavartojau ir pradejo nykti spuogai - veidas susitvarke, nugara negeda vyrui parodyti buvo. Kazkaip net nepagalvojau, kad tas pagerejimas galejo buti nuo vitaminu, taciau patikejau kai tie vitaminai pasibaige ir grizau prie buvusiu PRENATAL. Siaubas kazkoks - smakras vel kaip tarka, ant kaktos ragas, nugara skaudanti cray.gif

Leksiu vel PREGNACARE nusipirksiu, nes jau baisu i veidrodi ziureti verysad.gif

Vat, pasirodo gali spuogai ir nuo tokio dalyko iskilti - netinka vartojami preparatai ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga555 @ 2006 08 30, 19:52)
Sveikos, mamkos  smile.gif  Mane irgi is pradziu bere spuogais - visas smakras buvo isvanotas ir nugara siaubingai - po isspaudimu ilgai gydavo ir likdavo raudonos demes doh.gif  Tuo metu geriau "Gamtos namu" vitaminus PRENATAL, bet bendradarbe pasiule pabandyti PREGNACARE, ne del to, kad spuogai, bet siaip, tipo, geresni vitaminai. Na nusipirkau tu PREGNACARE, pavartojau ir pradejo nykti spuogai - veidas susitvarke, nugara negeda vyrui parodyti buvo. Kazkaip net nepagalvojau, kad tas pagerejimas galejo buti nuo vitaminu, taciau patikejau kai tie vitaminai pasibaige ir grizau prie buvusiu PRENATAL. Siaubas kazkoks - smakras vel kaip tarka, ant kaktos ragas, nugara skaudanti  cray.gif

Leksiu vel PREGNACARE nusipirksiu, nes jau baisu i veidrodi ziureti  verysad.gif

Vat, pasirodo gali spuogai ir nuo tokio dalyko iskilti - netinka vartojami preparatai ir tiek  schmoll.gif

gerai, kad pasakei, nesas norejau pirkti Prenetal vitaminus, bet pasiliksiu prie Pregnacare. Nemanau, kad cia vitaminu deka tie spuogai kyla, tai hormonu audros, kaip paauglystes metu. Man tai pagereja, tai pablogeja. Jau reiks iki nestumo pabaigos kankintis. verysad.gif Tikiuosi, kad hormonai po susitvarkys.
Atsakyti
Nieko tokio mielosios, linkiu visoms siek tiek kantrybes.Juk cia tik laikinos bedos. ax.gif
As taip pat susiduriau su tokia pat beda, bet man siek tiek padeda maskuojantis ir gydantis acnecolor veido kremas.Siulau pabandyti.
Atsakyti
Na, pirmojo nėštumo metu gėraiu Pregnacare, bet pabėrė tik nėštumo pradžioje.
O dabar tai labai beria. Bet praeitą savaitę gerą veido valymą pasidariau, tai visai pagerėjo odytė. Čia hormonų darbas, viskas valosi per odą. O nugara tai baisi, gal kokį pylingą pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(E*gle @ 2006 08 31, 20:29)
Nieko tokio mielosios, linkiu visoms siek tiek kantrybes.Juk cia tik laikinos bedos. ax.gif
As taip pat susiduriau su tokia pat beda, bet man siek tiek padeda maskuojantis ir gydantis acnecolor veido kremas.Siulau pabandyti.

Nu merginos, kokia situacija su sitais nelemtaisiais po gimdymo ir praejus tike laiko?
Labai noreciau suzinoti kokios situacijos....
Lauksiu atsiliepimu.
Atsakyti
Sveikos nestukes 4u.gif
Kazkaip netycia pamaciau sia tema ir prisiminiau savo kancias. Mane spuogai kankina nuo paauglystes ir nors jau ne uz kalnu 30 ax.gif, bet vis dar ju neatsikratau. Dar kai nesiruosiau leliuko turet geriau kontraceptines tablete diane35, tai oda buvo susitvarkiusi, bet kai nusprendziau pastoti doh.gif doh.gif doh.gif Buvo kosmaras. Dar dziaugiuosi kad nors veida ne super bere, bet nugaroj doh.gif sveikos vietos nebuvo. O dar bere tokiais dideliais, skausmingais. Kai pagimdziau tai jie taip greit neišnyko, nes kol pati moteris maitina MP leliuka, tai jos hormonai lieka tokie kaip per nestuma, tai dar kankinausi metus. Nutraukus maitinima pamazu oda eme atsistatineti, o dar vasaros saulute padejo, be to jau galima ir priemones ivairias naudoti, tai siuo metu vel dziaugiuosi beveik grazia oda. Taigi visoms linkiu kantrybes, viena dienaviskas gris i savo vezes, o del tu mazu stebukleliu galima viska iskesti. Kad tik nebutu didesniu bedu bigsmile.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
ŽINOKIT PAS MANĘ IRGI TIE SPUOGAO ATSIRADO, KURIUOS IŠSPAUDUS ILGAI GYJA.MANĘ IR ANKSČIAU BERDAVO, BET TIKRAI NE TAIP.AŠ GERIU VITAMINUS MAGNĮ, MAMAVIT IR DUFASTONĄ TAI GYDYTOJA PATARĖ REČIAU(NE KAS DIENĄ) GERTI VITAM.AŠ TAI IŠ VIS NUSTOJAU GERTI DIUFASTONĄ,NES PASAKĖ KAD SU GIMDA VISKAS GERAI.TAI TIKRAI TŲ SPUOGŲ ŽYMIAI SUMAŽĖJO.IR DAR AŠ NET SU ĮPRASTA DUŠO ŽELE NEGALĖJAU PRAUSTIS, NES VISĄ KŪNĄ NIEŠTĖDAVO IR IŠBERDAVO KAIP NUSIDILGINUS
Atsakyti
QUOTE(AGNIUXX @ 2006 10 13, 12:52)
ŽINOKIT PAS MANĘ IRGI TIE SPUOGAO ATSIRADO, KURIUOS IŠSPAUDUS ILGAI GYJA.MANĘ IR ANKSČIAU BERDAVO, BET TIKRAI NE TAIP.AŠ GERIU VITAMINUS MAGNĮ, MAMAVIT IR DUFASTONĄ TAI GYDYTOJA PATARĖ REČIAU(NE KAS DIENĄ) GERTI VITAM.AŠ TAI IŠ VIS NUSTOJAU GERTI DIUFASTONĄ,NES PASAKĖ KAD SU GIMDA VISKAS GERAI.TAI TIKRAI TŲ SPUOGŲ ŽYMIAI SUMAŽĖJO.IR DAR AŠ NET SU ĮPRASTA DUŠO ŽELE NEGALĖJAU PRAUSTIS, NES VISĄ KŪNĄ NIEŠTĖDAVO IR IŠBERDAVO KAIP NUSIDILGINUS

NESUPRATAU, TAI TU KAZKOKIUS SPEC. VITAMINUS GERIAI, KAD TU PUOGU SUMAZEJO AR PADAUGEJO.?
Atsakyti