Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(Jurgytė @ 2006 08 09, 08:14)
Ar naudojat nėštumo metu kokius gydomuosiu kremus nuo spuogų? Su rūgštimis pvz? Ar tokius kremus galima naudot? Šiaip, pagalvojus, juk tik ant odos tepi, bet vis tiek, nedrąsu bet ką tepti. Kokia jūsų nuomonė?
AR tuos valymus su rūgštimis irgi nėščios darotės?

Siaip tai daro ir kremus man daktare leido naudoti. O ypac jei nestumas ne pirmos savaites. As naudojau ir naudosiu. Taip pat net dermatologai leidzia naudoti antibijotinius tepalus - jie sako igi nekenkia, bet as vengiu, bet jei pas tave nera tokia didele problema, tai tikrai tokiu dalyku nereiks. O valyma darau ir darysiuos, bo siaip po gimdymo turbut iseiciau be sveikos odos lopinelio, nes ziauriai berai. Ir tie spuogai giluminiai, o ne mazuciai.
Tad tiek...
Sekems. 4u.gif
Atsakyti
Mane si problema irgi baisingai kamuoja.kamavo nuo paauglystes ,tai visi dermatologai tvirtino,kad po gimdymu isnyks.Nieko panasaus.Jau su treciu vaikstau,o per nestumus tikra berimu manija...Siaip kai nesilaukiau tai naudojau Erilyk geli,bet kai pastojau nebe,nes jie pakankamai stiprus,tai gydytoja nelabai rekomendavo...Tai dabar nieko nenaudoju,laukiu pogimdynio periodo,kada galesiu uzsiimti intensyvia odos gydymo programa...
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 08 06, 16:00)
O koks principatas tavo valymo buvo? Na rankom isspaudo, o tai poto jokiu kaukiu nededa? Na man sake, kad kita karta padarys tipo su dvieju tipo kaukem valomojom. Tipo molio kauke ir dar kazkokia ir tada masazuos veida. Ai, nezinau.
Pas mane ne inkstyru daugiau, o tu pulingu votiniu spuogu. Gal mano veidui tai netinka. Ai, neziau jau ka ir bedaryti. Suku tau galva ir … Ai, nieko. Reikia tiketis, kad po keturiu menesiu viskas susitvarkys.
Dievas duos – susitvarkys, nes jau bliaunu istisai.
Sudiniausia, kai negali niekas padeti. Nei dermatologai, nei kosmetologai. Na del kosmetologes, tai dar paziuresim, po kokiu keturiu kartu koks efektas.
O tu dareisi nestumo metu? Ir tie votiniai dingdavo? O kuriam laikui. Sorry, kad tiek daug klausineju – tu juk turi leliu ir daugiau rupesciu, negu as cia. verysad.gif

dariausiai nestumo metu, panasiai kas 3 savaites(pradzioj, kaip ir tu, net dazniau ejau ). Reikia laiko, kokiu 3 valymu, kad viskas tvarkytis pradetu.
Man tai nuvalydavo veida, isgarindavo(kad poros atsivertu), rankom isspaudziodavo, dezinfekuodavo, tada veido masazas ir pabaigoj kauke(pvz molio, (kauke priklauso nuo isberimo lygio ir tavo odos))
Darykis butinai ir toliau, pamatysi, kaip akyse prasvieses mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 08 11, 18:05)
dariausiai nestumo metu, panasiai kas 3 savaites(pradzioj, kaip ir tu, net dazniau ejau ). Reikia laiko, kokiu 3 valymu, kad viskas tvarkytis pradetu.
Man tai nuvalydavo veida, isgarindavo(kad poros atsivertu), rankom isspaudziodavo, dezinfekuodavo, tada veido masazas ir pabaigoj kauke(pvz molio, (kauke priklauso nuo isberimo lygio ir tavo odos))
Darykis butinai ir toliau, pamatysi, kaip akyse prasvieses mirksiukas.gif

Na as ateinanti 5dieni vel varau. Ziuresim. matai - uzsienyje gal tuos valymus geriau atlieka, tad gal ir pagereja. na bet tiketis reikia geriausio. verysad.gif
Atsakyti
Na idomu, kaip cia bus man g.gif ?! Man irgi spuogu problema nesibaigia nuo paauglystes, bet dabar kai laukiuosi, tai veidas, lygus, vos vienas kitas spuogelis iskyla smile.gif , dabar tai dziaugiuosi, o va po gimdymo idomu vel pasipils doh.gif ?! Vienom isnyksta, kitoms ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 08 12, 08:56)
Na idomu, kaip cia bus man  g.gif ?! Man irgi spuogu problema nesibaigia nuo paauglystes, bet dabar kai laukiuosi, tai veidas, lygus, vos vienas kitas spuogelis iskyla  smile.gif , dabar tai dziaugiuosi, o va po gimdymo idomu vel pasipils  doh.gif ?! Vienom isnyksta, kitoms ne  verysad.gif

Mano tai su pirmu nestumu veidas buvo lygut lygutelis. Ir po nestumo visus metus dziaugiausi grazia oda iki kol pastojau. tada ir prasidejo. pamatytum tu mane, bet ka padarysi verysad.gif Dziaugiuosi, kad pas tave viska grazu. Tirkai turetu pranykti po nestumo tau, nes jei nestumo metu grazu, tai ir po liks grazu, o man tai va klausimas.
Na "arkai" susitvarke. ji visa nestumo kankinosi kaip ir as. na man be odos valymo neiseis.
Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 08 12, 19:23)
Mano tai su pirmu nestumu veidas buvo lygut lygutelis. Ir po nestumo visus metus dziaugiausi grazia oda iki kol pastojau. tada ir prasidejo. pamatytum tu mane, bet ka padarysi verysad.gif  Dziaugiuosi, kad pas tave viska grazu. Tirkai turetu pranykti po nestumo tau, nes jei nestumo metu grazu, tai ir po liks grazu, o man tai va klausimas.
Na "arkai" susitvarke. ji visa nestumo kankinosi kaip ir as. na man be odos valymo neiseis.
Sekmes.


O, kad tavo zodziai Dievui i ausi 4u.gif ! Bet jei grazus isliks po nestumo, tai gali "sugesti", kaip tau, per antra g.gif verysad.gif (planuoju turet nemaziau kaip du vaikus ax.gif )! Na ziuresim!
Sekmes ir tau kare su spuogais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 08 12, 18:42)
O, kad tavo zodziai Dievui i ausi  4u.gif ! Bet jei grazus isliks po nestumo, tai gali "sugesti", kaip tau, per antra  g.gif  verysad.gif  (planuoju turet nemaziau kaip du vaikus  ax.gif )! Na ziuresim!
Sekmes ir tau kare su spuogais  4u.gif


Tai dabar dziaukis kad viskas gerai ir dziaukis netumu, nes man paitkek norisi, kad viskas greiciau baigtusi ir jauciu net komplesa su kitais bendrauti. net jau prie vyro kompleksuot pradedu. verysad.gif
Atsakyti
O man kai pradejo spuogus varyt tau nuejau pas kosmetike veido valytis, ji nustebo del spuogu idomumo. Mano oda problemine, bet kad tokie spuogai butu. Ir daug maz nuspaudealiojo uzdejo vel kauke nuima kauke - vel tie spuogai pripuliave. Ji sako - zinai panelyt tu laukiesi smile.gif as uzgincinau, pasirodo -akurat. Va pirma ir atspejo smile.gif Bet dabar jau 7savaite ragas tie spuogai isprotet baigiu, atsikeliu ir tokios puliu pusles... Pas kosmetike tai eit nenoriu baisiai nepakanti skausmui dabar pasidariau. O dar temperatura pas mane uzkilus tai tik nervuoja ten su tom kaukem gulet smile.gif Nu rimtai viskas mane nervuoja kas skauda smile.gif Ir i depiliacija nenoriu eit nes zinau kad baisiai nervuosiuos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 13, 20:20)
O man kai pradejo spuogus varyt tau nuejau pas kosmetike veido valytis, ji nustebo del spuogu idomumo. Mano oda problemine, bet kad tokie spuogai butu. Ir daug maz nuspaudealiojo uzdejo vel kauke nuima kauke - vel tie spuogai pripuliave. Ji sako - zinai panelyt tu laukiesi smile.gif as uzgincinau, pasirodo  -akurat. Va pirma ir atspejo smile.gif Bet dabar jau 7savaite ragas tie spuogai isprotet baigiu, atsikeliu ir tokios puliu pusles... Pas kosmetike tai eit nenoriu baisiai nepakanti skausmui dabar pasidariau. O dar temperatura pas mane uzkilus tai tik nervuoja ten su tom kaukem gulet smile.gif Nu rimtai viskas mane nervuoja kas skauda smile.gif Ir i depiliacija nenoriu eit nes zinau kad baisiai nervuosiuos sad.gif

Jei tau dar tik 7ta savaite, tai siulyciau palaukti bent jau iki kokios 12 - 13tos. tada pasidarysi ta veido valyma. man ginekologe uzdraude bet koki skausma nestumo pradzioje - na del leliuko - kad nepersileisciau. na o dabar kai darausi veido valyma - tai tas spurda ir nieko. mano kosmetologe zino, kad as laukiuosi, tai atsargiai viska daro, bet patikek - skausmas didesnis - kai daug votiniu, giluminiu spuogu ant skruostu bresta ir tai dar didesnis skausmas verysad.gif O kokio tipo tavo spuogai ir kuriose vietose?
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 08 11, 18:05)
dariausiai nestumo metu, panasiai kas 3 savaites(pradzioj, kaip ir tu, net dazniau ejau ). Reikia laiko, kokiu 3 valymu, kad viskas tvarkytis pradetu.
Man tai nuvalydavo veida, isgarindavo(kad poros atsivertu), rankom isspaudziodavo, dezinfekuodavo, tada veido masazas ir pabaigoj kauke(pvz molio, (kauke priklauso nuo isberimo lygio ir tavo odos))
Darykis butinai ir toliau, pamatysi, kaip akyse prasvieses mirksiukas.gif

labas, ziurek, o tu ziuredavai ka valgai nestumo metu del tu spuogu? Klausiu, nes girdejau, kad ir nuo maisto ivairaus - pvz rukytos desros - gali berti? verysad.gif
Atsakyti
Labas LInaute,
Esame likimo draugės...... verysad.gif Laukiuosi 11-a savaitė, ai pamatytum mano veidelį ir nugarėlę.SIAUBAS. Manu pasakoti net neverta, nes tavo siuacijos apibūdinimas visiškai atitinka manąjį. Vos nebliaunu, gerai, kad šiuo metu atostogauju, bet po savaitės jau į darbą, o dirbu tai su studentais.......... Nežinau kaip į paskaitas reiks eiti. Skaitau tavo komentarus ir labai domiuosi kaip pasibaigs tavo veido valymo procedūros, gal jau matai rezultatus? Aš kreipiausi į dermatovenerologą, tai išrašė skysčio veido valyti ir spec. pasta nakčiai tepti (abi vaistai gaminami), po savaitės turiu vėl eiti pasirodyti. Kol kas teigiamo efekto nelabai pastebiu.
Neliūdėk, esi ne viena. Beje, laukiuosi antrojo vaikučio, su pirmuoju veidelis irgi buvo švarutėlis. Taigi, skaitydama apie tave matau save.
Atsakyti