Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(si_mute @ 2006 07 31, 08:43)
sveikos mamytes  smile.gif nezinau ka daryti,reikia jusu patarimo .
pries kelias dienas pasidariau testa ir suzinojau kad laukiuosi  biggrin.gif  biggrin.gif  . pagal paskutines mmm iseitu kad mazdaug 5 savaites,nes paskutines buvo birzelio 26 d.
Bet labai daznai jauciu pilvo ir nugaros maudima ,taip kaip pries mmm, o kas blogiausia kad as dabar atostogauju Anglijoj ir i Lietuvele grysiu rugsejo pradzioj. Tai nezinau,gal cia reikia apsilankyti pas gydytoja?  g.gif

Na lankaisi biskuti ne toje temeleje, bet...
As pasakysiu pagal save. Nuejau pas daktara iskart kai suzinojau, kad pastojau. Na man ten paeme tepineli ir paziurejo ar nestumas vietoje. Echo nedare, nes dar per mazas laikas buvo. Dare 8oj svaitej. Man ramiau buvo, kai pasake, kad nestumas vietoje, tik va tepinelis buvo blogas, bet jokiu vaistu neleido naudoti. O del skausmu, tai man irgi mausdavo. tai yra del to, kad gimda pleciasi. Jei nera jokiu rudu ar kraujingu isskyru - nieko toklio. Cia jau tau spresti - ar grizti lietuovon ir pasitikrinti ar sumoketi pinigus Anglijoje ir nueiti ten pas daktara. Del sventos ramybes.
Sekmes taui ir tavo leliui. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 07 31, 09:20)
Labutis dar karteli,
As tau galva isusiu su tais spuogais, bet ar tau nebuvo, kad pvz prie nestumo pabaiga ju siek tiek apmazejo, o gal padaugejo? O gal siaip nuo kurio nors menesio maziau pasidare?

Beje, kaip tavo lelius? Koks vardas? Ar pamiegi naktimis?

na zinai, kas su spuogu problema nesusidure, tam gal juokinga ir nesvarbu atrodo, bet man tai jie daugiau nei puse nestumo dziaugsmo sugadino verysad.gif kaip zinai, as paskui pradejau veido valyma daznai darytis. Ju niekada nesumazejo ir nepadaugejo, oda visada buvo tokia pat "pikta" doh.gif tik va po gimdymo kaip koks stebuklas ivyko:super

mano lelius kamuojasi su pilvuku doh.gif tad miego per daug nerasta..isrekia po 4 valandas be sustojimo ir paskui luzta is nuovargio.. kiek zinau- berniuku problema..
o tu ar jau zinai, kas pas tave bus., mergaite ar berniukas?? wub.gif
Atsakyti
JO, man irgi tipo visi sako, kad praeis, po nestumo susitvarkys hormonai ir tipo viskas bus gerai. bet man kiekviena karta, ka pradeda berti - sirdi plakt pradeda ir bliaut norisi. Kai dar seni neuzgyja ir dar nauju kokiu 10imt. Ir dar taip skauda verysad.gif Man sunku net su klientais bendrauti ir ziureti jiems i akis, nes toks vaizdas, kad jie mane apziurineja. Stengiuosi ir saldaus nevalgyti, riebaus. Man ir kai pradeda smarkiau berti - ir miegas buna sakes. Beveik nemiegu. Matyt pasamone neleidzia. Vis atsikeliu ir prie veidrodzio, kai atsikeli i tualeta. AI, vienu zodziu.

O pas mane auga mergyte. Juda kruta. Tai nors tiek pralinksmina. O siaip man nestumas joks malonumas. Atrodo, pranyktu spuogai, tai ir buciau laiminga. Kai reikia eiti kur, tai didziausias kosmaras. Viduje noriu su visais matytis, bet pergyvenu, del tu nesamoniu ir niekur neinu. Visko vengiu. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
[quote=Linaute,2006 08 01, 10:43]
JO, man irgi tipo visi sako, kad praeis, po nestumo susitvarkys hormonai ir tipo viskas bus gerai. bet man kiekviena karta, ka pradeda berti - sirdi plakt pradeda ir bliaut norisi. Kai dar seni neuzgyja ir dar nauju kokiu 10imt. Ir dar taip skauda verysad.gif Man sunku net su klientais bendrauti ir ziureti jiems i akis, nes toks vaizdas, kad jie mane apziurineja. Stengiuosi ir saldaus nevalgyti, riebaus. Man ir kai pradeda smarkiau berti - ir miegas buna sakes. Beveik nemiegu. Matyt pasamone neleidzia. Vis atsikeliu ir prie veidrodzio, kai atsikeli i tualeta. AI, vienu zodziu.

O pas mane auga mergyte. Juda kruta. Tai nors tiek pralinksmina. O siaip man nestumas joks malonumas. Atrodo, pranyktu spuogai, tai ir buciau laiminga. Kai reikia eiti kur, tai didziausias kosmaras. Viduje noriu su visais matytis, bet pergyvenu, del tu nesamoniu ir niekur neinu. Visko vengiu. verysad.gif verysad.gif verysad.gif

na. jauciu, kad tau tikrai ne kas verysad.gif kiek atmenu, buvai pas psichologe, ar nepadejo? gal reiktu daugiau pavaiksciot? o kaip del veiduko valymo? ar nenori pabandyti kosmetikos kabinete ji issivalyt? patikek, tikrai padeda. As irgi naktim ziuredavau i save veidrodi(irgi pakeliui i WC!!!) blink.gif oj kaip skaudu budavo..

nepamirsk, kad viskas laikina, patikek manim, nors zinau, kad sunku patiket, bet laikas bega labai greit, ypac jei ka veiki, dirbi ar mokaisi, ziurek jau ir tuoj susitiksi su dukryte ir pasimirs visos nestumo nuoskaudos wub.gif mane irgi nervuodavo, kad visos laimoingos, dziugauja, didziuojas nestumu, o as tokia viena uzsidarius,spuogais isversta, stora kaip karve, verkt norejos nors tu ka.. bet viskas praeina ir dabar, patikek, jauciuos daug daug geriau bigsmile.gif pamatysi, ir tau taip bus 4u.gif

Atsakyti
JO, buvau as pas psichologe, bet zinok ne velnio ji man nepadejo. Dabar stengiuosi kovot pati su savim. Sakau nuolat, kad turi viskas buti gerai.
Del kosmetologes kabineto, tai as buvau ten pries vestuves, na kai oda buvo spuoguota, bet ne ant tiek, tada man dare valymus, gal kas kokias dvi savaites, bet poto taip oda randais nuejo. Matai, pas mus Ukmergej nera geru kosmetologiu. Na ziuresiu - gal reiks nueiti. Daktarei pasakiau, tai ji sake, kad nelabai noretu, kad as ten eiciau, nes tipo skausmas, gali isaukti persileidima. Ai, nezinau.
Dabar stengiuosi nespaudeti ju. Net kai yra balti pavirsiai. Laukiu iki paskutinio, kad neapkrestu kitu vietu, tada tik spaudziu iki duobutes. Dezinfekuoju ir tiek. O ka dar galeciau padaryti.
O as tai dirbu. Tai matai, kad nereiktu su klientais bendraut - gal kitaip butu. Bus matyt, kai iseisiu i dekreta, gal bus geriau verysad.gif
Atsakyti
Mane tai ziauriai beria, gerai, kad
pagrinde kakta, o as kirpcius nesioju.
Bet dabar ir aplnk lupas pradejo baltais
metyti ir ant smakro, o nugaros virsus
tai siaubas koksai buvo blink.gif
Veidui nusipirkau vaistineje Eucerino prausikli
tai siek tiek apmazejo, bet kai noriu kur iseiti tai
vis pudros uzdedu, o manau reiketu nieko jokiu
dazu nedeti gal ir geriau butu.
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 08 03, 22:00)
Mane tai ziauriai beria, gerai, kad
pagrinde kakta, o as kirpcius nesioju.
Bet dabar ir aplnk lupas pradejo baltais
metyti ir ant smakro, o nugaros virsus
tai siaubas koksai buvo  blink.gif
Veidui nusipirkau vaistineje Eucerino prausikli
tai siek tiek apmazejo, bet kai noriu kur iseiti tai
vis pudros uzdedu, o manau reiketu nieko jokiu
dazu nedeti gal ir geriau butu.

tai tu laukiesi, ar cia tau buvo, kai laukeisi? g.gif
tai gerai, kad dar tik ant kaktos dauigiausia, juk galima kirpciais uzdengti, o pas mane atvirksciai - ant kaktos iskyla vienas i menesi, bet toks nekankinantis, o skruostai ir aplink burna baisu kas darosi. Na nugara ir krutine kaip kudikio - net gera liesti. bet man beria tokiais skausmingais. verysad.gif
Papildyta:


Siandien varau darytis veido valyma su rugstim, kad man inkstirus isvalytu, bo juu pas mane daug, tai gal sakau pagrazes veidas ir taip reiks kartoti i menesi po kelis kartus. Bus matyt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 08 04, 12:07)
tai tu laukiesi, ar cia tau buvo, kai laukeisi? g.gif
tai gerai, kad dar tik ant kaktos dauigiausia, juk galima kirpciais uzdengti, o pas mane atvirksciai - ant kaktos iskyla vienas i menesi, bet toks nekankinantis, o skruostai ir aplink burna baisu kas darosi. Na nugara ir krutine kaip kudikio - net gera liesti. bet man beria tokiais skausmingais. verysad.gif
Papildyta:
Siandien varau darytis veido valyma su rugstim, kad man inkstirus isvalytu, bo juu pas mane daug, tai gal sakau pagrazes veidas ir taip reiks kartoti i menesi po kelis kartus. Bus matyt. verysad.gif



cia gera mintis mirksiukas.gif pamatysi, kaip po kokios savaites viskas pageres.(is pradziu gali oda reaguoti, raudonais plemais ismetyti, bet neissigask, praeis)
Sekmes ir pranesk, koks poveikis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 08 05, 12:36)
cia gera mintis mirksiukas.gif  pamatysi, kaip po kokios savaites viskas pageres.(is pradziu gali oda reaguoti, raudonais plemais ismetyti, bet neissigask, praeis)
Sekmes ir pranesk, koks poveikis bigsmile.gif

Na pasidariau as ta valyma su rugstimi. Pradzioje dejo kauke , kad oda suminkstetu, tada mechaniniu busu, tai yra su sauksteliu vale poras. Na gramde - atvere kanalus ir tada dejo rugsti. Po rugsties tokia kauke. Bet zinai grizus namo - pamaciau, kad tie patys inkstirai kurie buvo - tebera. Tad kazkaip man keista buvo. na po dvieju savaiciu vel varysiu. O siaip dabar isaugo spuogai su tokiom baltom virsunelem. Manau, kad man ne viska isvale ir sudas gavosi. Na bus matyt, kai antra karta padarys. Juk po vieno karto hneebuna stebuklu.

O kaip tai darydavo valymus?
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 08 05, 18:34)
Na pasidariau as ta valyma su rugstimi. Pradzioje dejo kauke , kad oda suminkstetu, tada mechaniniu busu, tai yra su sauksteliu vale poras. Na gramde - atvere kanalus ir tada dejo rugsti. Po rugsties tokia kauke. Bet zinai grizus namo - pamaciau, kad tie patys inkstirai kurie buvo - tebera. Tad kazkaip man keista buvo. na po dvieju savaiciu vel varysiu. O siaip dabar isaugo spuogai su tokiom baltom virsunelem. Manau, kad man ne viska isvale ir sudas gavosi. Na bus matyt, kai antra karta padarys. Juk po vieno karto hneebuna stebuklu.

O kaip tai darydavo valymus?

na man tai ranka tuos spuogus spaudeliojo doh.gif , kad dabar spuogu padaugejo, yra normalu, man irgi 2-3 dienas po valymo buna nemazai tu inkstyru(ypac daug isvis nauju prisikelia! blink.gif ). Ir tu nenorek, kad po vieno valymo, tau visi jie isnyktu, tai letesnis procesas mirksiukas.gif man taip po kokiu 3 valymu viskas ZYMIAI pagerejo. Tad gerai, kad po 2 savaiciu vel valysies, daug greiciau rezultatai pasimatys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 08 06, 13:10)
na man tai ranka tuos spuogus spaudeliojo doh.gif  , kad dabar spuogu padaugejo, yra normalu, man irgi 2-3 dienas po valymo buna nemazai tu inkstyru(ypac daug isvis nauju prisikelia! blink.gif ). Ir tu nenorek, kad po vieno valymo, tau visi jie isnyktu, tai letesnis procesas mirksiukas.gif man taip po kokiu 3 valymu viskas ZYMIAI pagerejo. Tad gerai, kad po 2 savaiciu vel valysies, daug greiciau rezultatai pasimatys thumbup.gif

O koks principatas tavo valymo buvo? Na rankom isspaudo, o tai poto jokiu kaukiu nededa? Na man sake, kad kita karta padarys tipo su dvieju tipo kaukem valomojom. Tipo molio kauke ir dar kazkokia ir tada masazuos veida. Ai, nezinau.
Pas mane ne inkstyru daugiau, o tu pulingu votiniu spuogu. Gal mano veidui tai netinka. Ai, neziau jau ka ir bedaryti. Suku tau galva ir … Ai, nieko. Reikia tiketis, kad po keturiu menesiu viskas susitvarkys.
Dievas duos – susitvarkys, nes jau bliaunu istisai.
Sudiniausia, kai negali niekas padeti. Nei dermatologai, nei kosmetologai. Na del kosmetologes, tai dar paziuresim, po kokiu keturiu kartu koks efektas.
O tu dareisi nestumo metu? Ir tie votiniai dingdavo? O kuriam laikui. Sorry, kad tiek daug klausineju – tu juk turi leliu ir daugiau rupesciu, negu as cia. verysad.gif
Atsakyti
Ar naudojat nėštumo metu kokius gydomuosiu kremus nuo spuogų? Su rūgštimis pvz? Ar tokius kremus galima naudot? Šiaip, pagalvojus, juk tik ant odos tepi, bet vis tiek, nedrąsu bet ką tepti. Kokia jūsų nuomonė?
AR tuos valymus su rūgštimis irgi nėščios darotės?
Atsakyti