Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Man nestumo antrame menesyje buvo kakta isberta mazais spuogiukais, bet jie greit dingo, ir neatsinaujino. Cia jau matyt harmonai siauteja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai veidas nestumo metu labai susitvarke thumbup.gif ! Pries pastojant buvau vis "nesubrendanti" blush2.gif ax.gif , bere ir bere mad.gif !!! O dabar, tai veidukas kaip pas maza mergaite thumbup.gif , atsidziaugt negaliu biggrin.gif , tikiuosi toks liks ir po gimdymo 4u.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 06 27, 15:51)
Nu kokia pas tave situacija su spuogais? Ar pranyko po gimdymo? Jau praejo kiek laiko. Pas mane tai kraupi situacija verysad.gif



Labukas, Linaute!! mirksiukas.gif

o stai ir as! mano leliui jau 3 savaiteles sukakojo wub.gif nepatikesi, bet.....mano oda kaip persikas!! drinks_cheers.gif tikrai(neperdedu)! jau ligoninej pradejo grazet, o dabar tai net pamirsau , ka pudra reiskia 4u.gif vyras sako, kad oda net grazesne, nei pries nestuma buvo. Gal cia delto , kad pati maitinu g.gif na, kaip bebutu, Linaute,zinok, kad ir tau tie vargai su tom"votim" kazkada baigsis, labai geras jausmas dabar, ypac rytais pries veidrodi atsistojus(nors ir nakteles nedamiegotos buna...) wub.gif sekmes tau ir kantrybes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 07 27, 17:51)
Labukas, Linaute!!  mirksiukas.gif

o stai ir as! mano leliui jau 3 savaiteles sukakojo wub.gif  nepatikesi, bet.....mano oda kaip persikas!!  drinks_cheers.gif  tikrai(neperdedu)! jau ligoninej pradejo grazet, o dabar tai net pamirsau , ka pudra reiskia 4u.gif  vyras sako, kad oda net grazesne, nei pries nestuma buvo. Gal cia delto , kad pati maitinu g.gif  na, kaip bebutu, Linaute,zinok, kad ir tau tie vargai su tom"votim" kazkada baigsis, labai geras jausmas dabar, ypac rytais pries veidrodi atsistojus(nors ir nakteles nedamiegotos buna...)  wub.gif  sekmes tau ir kantrybes! 4u.gif

Sveikinu, sveikinu, sveikinu..... drinks_cheers.gif
O dar tu man primink - tau tik nosies sryti berdavo ar ir skruostus. Na man tai liudna, nes oda taii baisi, o dar tik puse laiko praejo. Tiesa, o nuo kelinto menesio pradejo tave berti, kai laukeisi? Parasyk, nes labai idomu ir tikiuosi, kad man sustvarkys. O kodel sakai, kad pati maitini, tai del to ir oda grazi? g.gif g.gif g.gif
dar karta sveikinu....
Papildyta:
QUOTE(kastone @ 2006 06 27, 18:54)
mane nuo pat paauglystes ziauriai berdavo raudonais skausmingais spuogais. ir tik veida. daug visur vazinejau gydytis ir kol naudojau kontraceptikus, nebere. kai pastojau, spuogu kosmaras vel atsinaujino. jauciausi kaip 16 metu, kai geda buvo i gatve iseit. taip mete mano veideli spuogais 5 nestumo menesius. tfu tfu tfu, jau menuo, kaip tie bjaurybes dingo, matyt reikiamai galutinai hormonai susibalansavo. taip palengvejo, juk vasara. ir makiazo maziau reikia. labai tikiuosi, kad po gimdymo berimai neatsinaujins schmoll.gif

O kokia pas tave situacija???? g.gif
Atsakyti
[quote=Linaute,2006 07 27, 19:22]
Sveikinu, sveikinu, sveikinu..... drinks_cheers.gif
O dar tu man primink - tau tik nosies sryti berdavo ar ir skruostus. Na man tai liudna, nes oda taii baisi, o dar tik puse laiko praejo. Tiesa, o nuo kelinto menesio pradejo tave berti, kai laukeisi? Parasyk, nes labai idomu ir tikiuosi, kad man sustvarkys. O kodel sakai, kad pati maitini, tai del to ir oda grazi? g.gif g.gif g.gif
dar karta sveikinu....
Papildyta:

dekavoju,Linaute, uz sveikinimus 4u.gif
man tom "votim" verte ypac kaktos ir zandu srity. O viskas prasidejo nuo kokio 2-3 nestumo menesio. O kas del maitinimo krütimi , tai nezinau, ar tai turi itakos, bet as taip ziauriai prakaituoju, kai maitinu blink.gif todel mastau, kad gal maitinimas kokia"odos valomaja galia" turi ar pan. g.gif na cia tik mano pamastymai ax.gif itariu ,ir taves, Linaute, tas pats laukia, isnyks tie visi puliniai tik po nestumo ir tada galesi dziaugtis lelium ir persiko oda thumbup.gif o dabar teks dar kiek pakentet, zinau ta jausma , bet nepamirsk...kad viska, ka dabar iskenti... tik del tavo leliaus wub.gif

p.s o kada tau gimdymas? ar daug priaugai? (as tai 26 kg priaugus buvau, nors ir per daug nevalgiau g.gif ..tai gal ir nuo to oda priklauso.. dabar jau 17kg nieko nedarant nukrito 4u.gif )
Atsakyti
na man gimdymas gruodzio 17ta tik schmoll.gif

As priaugau dabar tik kokius 3 kg. Na bet veliau tai jau sparciai augs. Matai pirmus tris menesius vemiau istisai, tai svoris krito.

O tau nebuvo taip, kad prie tariamas menesines spuogu padaugedavo?

Bliamba, man 5diena arteja tariamos, tai ir bera votim. Viena prie kitos ir tokiso skaudancios. Kad tu zinotum, kaip klaikiai jauciuosi dabar.

Buvau pas dermatologe, tai man israse Fucidin tepalo - ten antibijotinis teopalas, bet bijau kazkaip naudoti. O kuo tau tepdavo? Na minejai, kad tam paciam kabe buvo ir dermatologe, kur ir ginekologe.

As tai jau ir jokiu pudru nebenaudoju. Tik pasitepu biria budra ir viskas. sakau, gal uzkemsu poras. Ai, nieko cia nepades. Hormonai siauteja ir tiek. Tau ta pati sake daktare? Man tai sake, kad estrogeno perteklius ir per daug riebaluojasi oda.

Tikiuosi, kad ir man praeis

Vakar ziurejau "Ekstremalus pokyciai" Tai zinok visa nakti nemiegojau. Viena tokia moteriske 31 metu tokia spuoguota, kad baisu. Ir pagalvju, kad ir as taip baisiai atrodau.

beje, kiek tau metu?????
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 07 28, 13:21)
na man gimdymas gruodzio 17ta tik schmoll.gif

As priaugau dabar tik kokius 3 kg. Na bet veliau tai jau sparciai augs. Matai pirmus tris menesius vemiau istisai, tai svoris krito.

O tau nebuvo taip, kad prie tariamas menesines spuogu padaugedavo?

Bliamba, man 5diena arteja tariamos, tai ir bera votim. Viena prie kitos ir tokiso skaudancios. Kad tu zinotum, kaip klaikiai jauciuosi dabar.

Buvau pas dermatologe, tai man israse Fucidin tepalo - ten antibijotinis teopalas, bet bijau kazkaip naudoti. O kuo tau tepdavo? Na minejai, kad tam paciam kabe buvo ir dermatologe, kur ir ginekologe.

As tai jau ir jokiu pudru nebenaudoju. Tik pasitepu biria budra ir viskas. sakau, gal uzkemsu poras. Ai, nieko cia nepades. Hormonai siauteja ir tiek. Tau ta pati sake daktare? Man tai sake, kad estrogeno perteklius ir per daug riebaluojasi oda.

Tikiuosi, kad ir man praeis

Vakar ziurejau "Ekstremalus pokyciai" Tai zinok visa nakti nemiegojau. Viena tokia moteriske 31 metu tokia spuoguota, kad baisu. Ir pagalvju, kad ir as taip baisiai atrodau.

beje, kiek tau metu?????


jo jo..ir man tas pats pries menesines budavo verysad.gif pagal tas votis is anksto galedavau pasakyt, kada jos prasides doh.gif

sakai antibijotini tepala g.gif , na, manau, kad gerai darai, kad prisibijai, gal geriau pakentek.. Man tepdavo visokias kaukes ir su kazkokiais vaistais, bet tikrai ne su antibiotikais. O as naudojau krempudra+ biria dar doh.gif tada kiek paslepdavo.. bet kai karstos dienos buvo, tai viskas nutekedavo ir dar "graziau" atrodydavau blink.gif jo, pudra su laiku kemsa poras, bet jei ji kokybiska, tai ne taip greit, man tai svarbu buvo uzsimaskuot, nesvarbu kaip ir su kuo unsure.gif

p.s. man 26 4u.gif manai, kad ir metai tam itakos turi? smile.gif (mano tokia oda jau nuo paauglystes..)

Atsakyti
QUOTE(arka8 @ 2006 07 29, 10:00)
jo jo..ir man tas pats pries menesines budavo verysad.gif  pagal tas votis is anksto galedavau pasakyt, kada jos prasides doh.gif

sakai antibijotini tepala g.gif , na, manau, kad gerai darai, kad prisibijai, gal geriau pakentek.. Man tepdavo visokias kaukes ir su kazkokiais vaistais, bet tikrai ne su antibiotikais. O as naudojau krempudra+ biria dar doh.gif  tada kiek paslepdavo.. bet kai karstos dienos buvo, tai viskas nutekedavo ir dar "graziau" atrodydavau blink.gif  jo, pudra su laiku kemsa poras, bet jei ji kokybiska, tai ne taip greit, man tai svarbu buvo uzsimaskuot, nesvarbu kaip ir su kuo unsure.gif

p.s. man 26  4u.gif  manai, kad ir metai tam itakos turi? smile.gif (mano tokia oda jau nuo paauglystes..)

Na nezinau ar metai itakos tam turi, taciau kazkaip keista, kai dar iki tokio amziaus brestam rolleyes.gif . Man 25 tuoj bus. mano oda nuo paauglystes buvo problematiska, bet ne ant tiek. Na ta prasme, pries menesines paberdavo, bet ne daugiau. Buvo laiko kai galejau ir normali pabut. Na as turejus esu dar viena nestuma - nezinau ar minejau, bet jis baigesi nelaimingai. Tai tuo metu kai laukiausi oda buvo persikas ir po persileidimo metus oda buvo persikas, kol va dabar nepastojau. Tik pastojau ir prasidejo. Bijau visa randais nueiti.

O tau nestumo metu nebuvo, kad jauti tariamas menesines, na ta prasme, kad paberia prie ju tariama laika?
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 07 29, 11:46)
Na nezinau ar metai itakos tam turi, taciau kazkaip keista, kai dar iki tokio amziaus brestam rolleyes.gif . Man 25 tuoj bus. mano oda nuo paauglystes buvo problematiska, bet ne ant tiek. Na ta prasme, pries menesines paberdavo, bet ne daugiau. Buvo laiko kai galejau ir normali pabut. Na as turejus esu dar viena nestuma - nezinau ar minejau, bet jis baigesi nelaimingai. Tai tuo metu kai laukiausi oda buvo persikas ir po persileidimo metus oda buvo persikas, kol va dabar nepastojau. Tik pastojau ir prasidejo. Bijau visa randais nueiti.

O tau nestumo metu nebuvo, kad jauti tariamas menesines, na ta prasme, kad paberia prie ju tariama laika?


mano irgi oda puse velnio budavo, ne persikine, bet tikrai ne tokia prasta kaip per nestuma doh.gif kas man ziauriai odai kenkia, tai kai as nebeislaikius(vakarais arba atsikelus rytais), pati juos spaudinet pradedu.. vot tada dar blogiau patampa:geda2: tad geriau dabar nespadinek, bu tikrai randai likti gali blink.gif nors man ir nepaudus, kai ta "votis" nudziusta, lieka ilgokai raudonas plemas toj vietoj..ir dabar dar tu plemu nemazai..bet gerai, kad jie su laiku pranyksta.

o kad jauti tariamas menesines, tai kazkur skaiciau, kad taip buna, kai paskutiniais nestumo menesiais turetu tai pranykti. As to nejauciau.. mane visa laika, vienodai,be pertrauku tais skauduliais bere,kaip pries menesines verysad.gif (zodziu gaunas, kad 9 menesius menesinem sirgau unsure.gif )
Atsakyti
Mano oda visa nestuma buvo lygi,kol neuzpuole mane didelis spuogas su puliniu ant barzdos.Kaip as kankinausi,nes negijo jis man ilgai,paskui kazkur girdejau apie arbatmedzio aliejaus poveiki.Ir pabandziau nusipirkt.Kainavo jis 15 berods lituku.Nu galvoju bragus rupuze bet as vistiek isbandysiu.Ir ka jus manot stebuklai.Man tas spuogas per pora dienu uzsitrauke ir isgijo. mirksiukas.gif Taip kad jau is patirties sakau,kad labai liuks tas dalykelis ir jo ten mazai tereikia uzsitept,beto jis tinkamas bet kokiems ibrezimams,spuogams ir t.t.Viska uzgydo ir uztraukia.Nu nebent kas alergiskas tam aliejukui g.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis dar karteli,
As tau galva isusiu su tais spuogais, bet ar tau nebuvo, kad pvz prie nestumo pabaiga ju siek tiek apmazejo, o gal padaugejo? O gal siaip nuo kurio nors menesio maziau pasidare?

Beje, kaip tavo lelius? Koks vardas? Ar pamiegi naktimis?
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif nezinau ka daryti,reikia jusu patarimo .
pries kelias dienas pasidariau testa ir suzinojau kad laukiuosi biggrin.gif biggrin.gif . pagal paskutines mmm iseitu kad mazdaug 5 savaites,nes paskutines buvo birzelio 26 d.
Bet labai daznai jauciu pilvo ir nugaros maudima ,taip kaip pries mmm, o kas blogiausia kad as dabar atostogauju Anglijoj ir i Lietuvele grysiu rugsejo pradzioj. Tai nezinau,gal cia reikia apsilankyti pas gydytoja? g.gif
Atsakyti