Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(mafina24 @ 2012 06 07, 06:56)
Pirma karta kai laukiausi berniuko oda buvo lygi ir grazi, visi iskart pasakydavo, kad gims berniukas, taip ir buvo  biggrin.gif O dabar kol kas nezinau kas pilvelyje gyvena, bet gal kitos lyties vaikutis, kad jau odos bukle kardinaliai pasikeite  g.gif

As kaltinciau tik hormonus!
As kol kas vis dar dziaugiuos pagrazejusia oda, po gimdymo jau 7 men.praejo, tikiuos taip ir toliau biggrin.gif
Atsakyti
Visada turėjau problemų su spuogeliais. Kai laukiausi pirmojo, oda buvo nuostabi, negalėjau atsižiūrėt į save, lygu, gražu bigsmile.gif Gimė berniukas. Dabar laukiuosi dar nežinau ko, spuogai nusėjo visą veidą ir ne tik, jų atsirado ir ant nugaros doh.gif
Atsakyti
Pirmas nestumas - ant veido spuogeliu buvo ir iki jo, taciau po pastojimo ju padaugejo, o apie tai kas ant nugaros pradejo detis tai baisu net pasakoti, kol kas jokiu priemoniu nesiemu didesniu nei prausiklis, tonikas, kremas nuo aknes, taciau jie ne ka te ir padeda (labai nezymiai), o sunkiosios artilerijos (gydytoju) imsiuos po gimdymo ir maitinimo, jeigu savaime nepraeis... bet tikiuosi geriausio smile.gif
Atsakyti
Mano veido oda tai krecia pokstus.viena diena lygi ir grazi,kita diena tarsi alergija kokia.matyt nuo maisto ar pan.ko laukiuosi dar nezinau,bet itariu,kad mergytes.
Atsakyti
Mane jau antras menesiukas isberia raudonais spuogeliais ir jie net nesiruosia niekur trauktis smile.gif Kokiomis priemonemis oda nepriziuriu,vistiek kas savaite "grazeju ir puosiuosi" lotuliukas.gif Ko laukiuosi dar nezinau smile.gif
Atsakyti
Nuo pat paauglystės turėjau problemų su spuogais, niekas nepadėdavo doh.gif o nėštumo metu taip oda išgražėjo, kad grožėdavausi vis veidrodyje lotuliukas.gif po nėštumo vėl grįžo problemėlė verysad.gif , nors ir ne taip intensyviai..
Atsakyti
Iki nėštumo veido oda nebuvo problemiška, spuogu nebent tik prieš mėnesines vienas kitas atsirasdavo. Rudenį atsirado alergija citrusiniams vaisiams, bet iki naujųjų susitvarkiau. Sausį pastojau ir nuo vasario vėl pradėjo atsiradinėti baltų spuogelių, jie nėra dideli, bet bent po tris visada ant veido būna. Prieš mėnesį pradėjo atsiradinėti ir ant nugaros vienas kitas didesnis, kai kurį paskausta net, matyt iš giliai auga. Jokių rimtesnių priemonių nesiėmiau, naudoju prausiklius, kremus, nuo acne priemones. Kadangi oras gerėja mąstau išlysti į lauką pakaititni veidą ant saulytės, sako padeda naikinti spuogus, tik bijau dėl nėštumo, ar nepakenks? Nes nėščiosioms degintis nerekomenduojama kiek visos draugės sakė schmoll.gif
Atsakyti
nerekomenduojama pirmąsias 12 savaičių, kai reik gert folio rūgštį. Nes saulės spinduliai jį iš organizmo ėda.
Paskui nerekomenduojama dėl to, kad gali atsirast pigmentinių dėmių.

Saulė ir nėštumas

Aš ameniškai nežadu dangstytis nuo saulės. Vitaminas D smile.gif vaisiui saulės, soliariumo žala nenustatyta
Atsakyti
QUOTE(centenera @ 2013 04 25, 19:13)
Iki nėštumo veido oda nebuvo problemiška, spuogu nebent tik prieš mėnesines vienas kitas atsirasdavo. Rudenį atsirado alergija citrusiniams vaisiams, bet iki naujųjų susitvarkiau. Sausį pastojau ir nuo vasario vėl pradėjo atsiradinėti baltų spuogelių, jie nėra dideli, bet bent po tris visada ant veido būna. Prieš mėnesį pradėjo atsiradinėti ir ant nugaros vienas kitas didesnis, kai kurį paskausta net, matyt iš giliai auga. Jokių rimtesnių priemonių nesiėmiau, naudoju prausiklius, kremus, nuo acne priemones. Kadangi oras gerėja mąstau išlysti į lauką pakaititni veidą ant saulytės, sako padeda naikinti spuogus, tik bijau dėl nėštumo, ar nepakenks? Nes nėščiosioms degintis nerekomenduojama kiek visos draugės sakė schmoll.gif


Ačiū už atsakymą ir nuorodą, pasiskaičiau, radau atsakymus į rūpimus klausimus smile.gif
Atsakyti
sveikos. noriu paklausti patarimo. iki pastojimo niekada neturejau spuogu, o tik pastojus isbere visa veida. gal kam yra taip buve, patarkit ka daryti? ir oda pasidare labai sausa, net lupasi. skysciu geriu tikrai labai daug. tai gal vitaminu kokiu truksta ar per daug yra?
Atsakyti
Aš prieš nėštumą turėjau spuogų, o tik pastojus jų dar padaugėjo, bet laikinai, po kokių poros mėn jie savaime pradėjo mažėti ir visą nėštumą džiaugiausi puikia oda, bet, deja, po gimdymo viskas baigėsi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldi_uogiene @ 2014 01 27, 19:56)
Aš prieš nėštumą turėjau spuogų, o tik pastojus jų dar padaugėjo, bet laikinai, po kokių poros mėn jie savaime pradėjo mažėti ir visą nėštumą džiaugiausi puikia oda, bet, deja, po gimdymo viskas baigėsi sad.gif


Oda savaime susitvarkė? Nes aš jau ir pas dermatologą ruošiuosi eiti, nes nežinau ką daryt.
Atsakyti