Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(Linutas @ 2012 02 06, 13:00)
Matot kaip cia skirtingai visoms  g.gif
as taip pat labai buvau spuoguota (kaip amzina paaugle  doh.gif ), bet per nestuma oda tapo reto lygumo ir grazumo - aplamai nestumas viska taip sutvarke, kad ir jauciausi puikiai! Vat baiginejasi mano dziaugsmas ir kai maziukui artejo 6 menuo veido oda vel pradejo spuoguotis  verysad.gif (kol kas ciklas dar neatsinaujimo, nes maitinu rolleyes.gif ).
Tai kas cia itakoja nezinau.

Beje, sesuo taip pat buvusi labai spuoguota tapo labai grazi budama  nestuke.gif

Abi pasigimdem berniukus  wub.gif



O kurį nėštumo mėnesį oda susitvarkė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2012 02 06, 13:00)
Matot kaip cia skirtingai visoms  g.gif
as taip pat labai buvau spuoguota (kaip amzina paaugle  doh.gif ), bet per nestuma oda tapo reto lygumo ir grazumo - aplamai nestumas viska taip sutvarke, kad ir jauciausi puikiai! Vat baiginejasi mano dziaugsmas ir kai maziukui artejo 6 menuo veido oda vel pradejo spuoguotis  verysad.gif (kol kas ciklas dar neatsinaujimo, nes maitinu rolleyes.gif ).
Tai kas cia itakoja nezinau.

Beje, sesuo taip pat buvusi labai spuoguota tapo labai grazi budama  nestuke.gif

Abi pasigimdem berniukus  wub.gif


mano irgi oda labai grazi, jokio spuogelio, lygi, nors pries nestuma tekdavo naudoti nuo spuogu kremus, ypatingai nugarai, dabar viskas gerai thumbup.gif Nezinau kaip po nestumo bus, gal vel viskas atsinaujins... g.gif
Del vaikelio lyties dar nezinome, nors sako jeigu graziai atrodai bus berniukas...
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2012 05 09, 08:45)
mano irgi oda labai grazi, jokio spuogelio, lygi, nors pries nestuma tekdavo naudoti nuo spuogu kremus, ypatingai nugarai, dabar viskas gerai  thumbup.gif  Nezinau kaip po nestumo bus, gal vel viskas atsinaujins...  g.gif
Del vaikelio lyties dar nezinome, nors sako jeigu graziai atrodai bus berniukas...

su pirmaja nei vieno spuogo,nei demeles neturejau,oda lygi buvo,o vat panele gime,o dabar jau spuogai pradejo atsirasti ir laukiuosi antros mergaites wub.gif
Atsakyti
O aš kokia spuoguota doh.gif Nebuvau tokia niekada g.gif
Ir nėra jų kaip paslėpti, užtepu pudros, ar kremą maskuojamąjį, tai kai nusivalau, dar daugiau atsiranda jų.. doh.gif Su gydytoju reiks pasitarti, gal vaistinėj ką rasiu..
Atsakyti
aha as irgi taip isspogejo kakta, nera taip buve, oda visada lygi buvo, o dabar baisu ziuret schmoll.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema su spuogais verysad.gif Jau nebezinau ne ka bedaryti. Vakare veida valau su naturaliu vynuogiu kauliuku aliejumi, ryte tepu su kokoso aliejumi, cia kad daugiau nedirginti odos, bet be pamaskavimu niekur negaliu iseiti schmoll.gif Su pirmu nėštumu pradžioje tik pabuvau spuoguota, o paskui oda tiesiog švytėte švytėjo, nei spuogelio, taip džiaugiausi. O šį kartą vaikštau visa nusispuogavusi, dar vis tikiuosi, kad pasikeis... o svarbiausia aplinkiniai į tuos spuogus atkreipia labai dėmesį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2012 06 05, 09:55)
Pas mane ta pati problema su spuogais  verysad.gif  Jau nebezinau ne ka bedaryti. Vakare veida valau su naturaliu vynuogiu kauliuku aliejumi, ryte tepu su kokoso aliejumi, cia kad daugiau nedirginti odos, bet be pamaskavimu niekur negaliu iseiti  schmoll.gif Su pirmu nėštumu pradžioje tik pabuvau spuoguota, o paskui oda tiesiog švytėte švytėjo, nei spuogelio, taip džiaugiausi. O šį kartą vaikštau visa nusispuogavusi, dar vis tikiuosi, kad pasikeis... o svarbiausia aplinkiniai į tuos spuogus atkreipia labai dėmesį  doh.gif

gal per riebus tavo aliejukai kaip veidui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zenzara @ 2012 05 09, 17:09)
su pirmaja nei vieno spuogo,nei demeles neturejau,oda lygi buvo,o vat panele gime,o dabar jau spuogai pradejo atsirasti ir laukiuosi antros mergaites wub.gif

Spuogai mane kankino pirma nestuma, pagimdziau mergaite, spuogai neisnyko visus septynis metus, kol vel pastojau vel. Si nestuma jokiu spuogu, oda atsigavo, tik bijau, kad pagimdysiu ir vel visi spuogai prades lysti, beja, laukiuos mergaites, tai manau, kad tikrai vaikelio lytis cia niekuo deta.
Atsakyti
QUOTE(ramunele19 @ 2012 06 06, 12:57)
gal per riebus tavo aliejukai kaip veidui? g.gif


As juos pradejau naudoti dar pries pastojant, tai man oda buvo graži, palyginus su dabartine, aisku budavo, kad pries men islysdavo vienas kitas spuogiukas, bet ne taip, kaip dabar.... verysad.gif Pries pastojant oda buvo normali, o dabar paliko sausa, pleiskanoja vietomis unsure.gif O ka jus naudojat?
Papildyta:
Spuogai mane kankino pirma nestuma, pagimdziau mergaite, spuogai neisnyko visus septynis metus, kol vel pastojau vel. Si nestuma jokiu spuogu, oda atsigavo, tik bijau, kad pagimdysiu ir vel visi spuogai prades lysti, beja, laukiuos mergaites, tai manau, kad tikrai vaikelio lytis cia niekuo deta.

Pirma karta kai laukiausi berniuko oda buvo lygi ir grazi, visi iskart pasakydavo, kad gims berniukas, taip ir buvo biggrin.gif O dabar kol kas nezinau kas pilvelyje gyvena, bet gal kitos lyties vaikutis, kad jau odos bukle kardinaliai pasikeite g.gif
Atsakyti
Nesupratau aš, bet nėra jokio spuogelio, buvo užėjęs tas spuogų maratonas, kai rašiau, veidas į veidą nepanašus buvo, o dabar viskas čiki, oda net blizga thumbup.gif Tik kad balta jau kaip mirtišė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kažkokie mistiniai dalykai vyksta g.gif Galvoju, gal alergija kokia buvo, jei dabar viskas ok, žiūrėsim kaip toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriliene @ 2012 06 09, 08:53)
Nesupratau aš, bet nėra jokio spuogelio, buvo užėjęs tas spuogų maratonas, kai rašiau, veidas į veidą nepanašus buvo,  o dabar viskas čiki, oda net blizga  thumbup.gif  Tik kad balta jau kaip mirtišė  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Kažkokie mistiniai dalykai vyksta  g.gif  Galvoju, gal alergija kokia buvo, jei dabar viskas ok, žiūrėsim kaip toliau  ax.gif


Oj, kaip faina smile.gif Kad man šitaip mistiškai pasikeistų, bet tikriausiai nebepasikeis jau ir pravaiksčiosiu visą nėštuma su spuguotu veidu doh.gif Savaitgalį jau atrodė, kad gal kiek gražesnė oda, atsikėliau šį rytą vėl iškilę pilna spuogų verysad.gif
Atsakyti
Man pastoviai veida isberia kazkokiais mazais spuogiukais, bet kai kurie tokie mazi ir skaudus, o ant nugaros kiek ju daug ir niekaip negaliu ju isnaikint doh.gif bijau kad randai neliktu...
Atsakyti