Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

Sveikutės, problemų su veido odyte turėjau nuo paauglystės, vienais periodais mažiau, kitais - daugiau, tai bijau pagalvoti, kas gali būti nėštumo metu verysad.gif Mergaitės, jei kas susidomėsit galiu parekomenduoti superinį kremuką, jis parduodamas vaistinėse ir tik su receptu - DUAC.
Atsakyti
Visada turejau problemu del spuogu ant veido, tiksliau ant smakro. Kai nesilaukiau naudojau arbatmedzio aliejuka. Kazkiek padedavo, bet kai pastojau ginekologe grieztai ji uzdraude naudoti nestumo ir veliau zindymi metu, o ir ant buteliuko parasyta, kad negalima iki 4 nestumo menesio.
Atsakyti
nestumo metu mano veido oda buvo lygi ir skaisti ne vieno spuogelio,plaukai bei nagai labai sustiprejo ir augo. gime mergaite smile.gif
Atsakyti
O man atvirkščiai pasidarė dar blogiau, išbėrė viską ką tik galėjo išberti, bet tikiuosi po gimdymo praeis, ir didesnių problemų gyvenime būna. smile.gif
Atsakyti
As su pirmu nestumu tokiu bedu neturejau kaip dabar doh.gif Ir siaip oda nebuvo problematiska...Nu dabar doh.gif maziukais spuogais nuberta,ir didesniu pavieniu yra,zodziu visai kitaip ne su pirmu nestumu doh.gif
juokina su tais mitais jei grazi oda bus berniukas,o va mano buvo oda super su pirmu,ir ka turiu nerealiai graziai mergaite bigsmile.gif
Atsakyti
o mano visa nugaraapsijota... nervai jama verysad.gif ir kaip su jais kovoti net nzn...
Atsakyti
Sveikos, norejau isigyti krema „NeoStrata Ultra Smoothing Lotion", kuri cia gyrete. Mama buvo nuejusi i Eurovaistine ir vaistininkes pasake, kad cia ne pilnas pavadinimas, kad truksta kazkokio vieno zodzio ir kad jos nezinodamos pilno pavadinimo negali uzsakyti. Gal kas gali patikslinti? Busiu dekinga.
Atsakyti
As nuo paauglystes vargstu su spuogais ir tikejausi, kad per nestuma oda susitvarkys, bet kur tau doh.gif Dar taip blogai nebuvo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 14, 23:14)
As nuo paauglystes vargstu su spuogais ir tikejausi, kad per nestuma oda susitvarkys, bet kur tau doh.gif Dar taip blogai nebuvo doh.gif  verysad.gif


Mano si bi bedele nuo paauglystes, buvau isigydzius su kontaceptinemis, bet va kai pradejom planuoti kudikeli, ir nustojau, vel pradejo rodytis verysad.gif na, maniau per nestuma gal isnyks tai kur tau, kaip diena, taip grazuolis koks lotuliukas.gif
Atsakyti
Man nuo pat kokiu net nezinau kiek metu, gal nuo 14-15 iki pat 23 oda buvo grynai paaugliska, daznai berdavo, budavo ir pulingu, ir baltu ir visokiu kitu... zodziu vargau su oda belekaip smile.gif na ir apnestejus oda pasidare beveik puiki thumbup.gif laaabai retai kada uzauga koks, esu pastebejus, kad per daug medaus suvalgius meta jau. o siaip liuks mirksiukas.gif tai itariu berniukas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat turiu problemu su spuogais nuo paauglystes. Ypac odos bukle pablogedavo antroj ciklo pusej. Tada po mmm kol susitvarkau veida, tai ziurek vel antra ciklo puse ant nosies doh.gif Pas mane dar nustatyta veido rozine (rozacea) verysad.gif taciau... nestuke.gif esu penkta savaite ir veidas kolkas grazus smile.gif kur buvo pasirode nauji antroj ciklo pusej, tai labai greitai dingo. nauju neatsiranda. tik oda rausvoka... unsure.gif bet dziaugiuosi, kad kolkas neberia rolleyes.gif
Atsakyti
Matot kaip cia skirtingai visoms g.gif
as taip pat labai buvau spuoguota (kaip amzina paaugle doh.gif ), bet per nestuma oda tapo reto lygumo ir grazumo - aplamai nestumas viska taip sutvarke, kad ir jauciausi puikiai! Vat baiginejasi mano dziaugsmas ir kai maziukui artejo 6 menuo veido oda vel pradejo spuoguotis verysad.gif (kol kas ciklas dar neatsinaujimo, nes maitinu rolleyes.gif ).
Tai kas cia itakoja nezinau.

Beje, sesuo taip pat buvusi labai spuoguota tapo labai grazi budama nestuke.gif

Abi pasigimdem berniukus wub.gif
Atsakyti