Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir spuogai

QUOTE(omsone @ 2010 05 05, 10:51)
O kur toki kremuka butu galima nusipirkti? Ir kokia jo kaina?
Papildyta:
Idomu ar visose vaistinese yra jo pirkti? O kokia OZE vaistine buvo? Nes as ne is Vilniaus, bet pabandysiu paieskoti ir savo mieste.  g.gif



Eurovaistinese tai tikrai yra, o Oze Salum vaistine berods. Nu tikrai neatsidziaugiu as juo. dabar jau trecia savaite kaip naudoju, tai net leidziu sau be krempudros pasirodyti zmonems, ko anksciau neisdrisdavau ax.gif
Atsakyti
Na pas mane iskyla vienas kitas didelis spuogas bet, as kazkaip stengiuosi nekreipti demesio, o jei ryskesnis tai pudryte paslepiu rolleyes.gif
Atsakyti
gyvenime neturėjau spuogų, net paauglystės metu, o dabar vaikštau visa spuoguota, kakta kaip nuberta mažais spuogeliais, o visas veidas pavieniais spuogais unsure.gif bet nieko, tikiuosi gimdymas išgydys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrf @ 2010 05 03, 10:37)
sveikos mamos! mane nestumo metu irgi buvo uzpuole spuogai. ne tik veida, bet ir nugara, kakla. skaudantys, dideli. ko tik nedariau. ir pirktinem, ir naminem priemonem, rezultatas - nulis. galvojau po gimdymo viskas susitvarkys, bet deja. gal pamazejo, bet vistiek kelesi. tada ryzausi apsilankyt pas dermatologe, nes tikrai didelis jau diskomfortas, sunku i veidrodi buvo paziuret. jau ir randeliai, ir demes po spuogu buvo matyti. parekomendavo ji man viena krema, todel drasiai galiu rekomenduoti ir jums. man tai super. naudoju tik 2 savaites, bet spuogai jau nebekyla, o demeles nyksta, netgi randeliai lyginasi. svarbiausia tinka ir nugarai, ir veidukui. Kainuoja nelabai mazai, virs 80 Lt, bet 200 ml, uztenka ilgam, ir tikrai labai padeda. Vadinasi NEOSTRATA ultra smoothing lotion. as pirkau Ozo PC vaistinej, tai buvo dar 50 proc.nuolaida. nu super daiktas tikrai  thumbup.gif

g.gif va ką radau apie šitą produktą:
"Drėkinimas/senėjimo lėtinimas
Ypač lyginantis losjonas
„NeoStrata Ultra Smoothing Lotion", pH 3,8
(8% glikolio rūgšties ir 2% citrinų rūgšties) yra ideali drėkinamoji ir šveičiamoji terapija sausai ir šiurkščiai kūno, rankų bei veido odai. Lengvos tekstūros emulsija siūloma naudoti prieš šveitimą glikolio rūgštimi.
200 ml buteliukas.
Kodas 8011.

Kaina: ~ 85 Lt"

kaži kaip čia daba yra g.gif tą problemėlę aš irgi turiu, bet pati būčiau rinkusis gal šitą - "Riebios odos tirpalas
„NeoStrata Oily Skin Solution", pH 3,9" arba šitą - "Riebalus reguliuojanti želė
„NeoStrata Oil Control Gel", pH 4,0 "

o dabar kažkaip "susibalamutinau" doh.gif


Atsakyti
QUOTE(vitab @ 2010 05 11, 20:08)
g.gif  va ką radau apie šitą produktą:
"Drėkinimas/senėjimo lėtinimas
Ypač lyginantis losjonas
„NeoStrata Ultra Smoothing Lotion", pH 3,8
(8% glikolio rūgšties ir 2% citrinų rūgšties) yra ideali drėkinamoji ir šveičiamoji terapija sausai ir šiurkščiai kūno, rankų bei veido odai. Lengvos tekstūros emulsija siūloma naudoti prieš šveitimą glikolio rūgštimi.
200 ml buteliukas.
Kodas 8011.

Kaina: ~ 85 Lt"

kaži kaip čia daba yra g.gif  tą problemėlę aš irgi turiu, bet pati būčiau rinkusis gal šitą - "Riebios odos tirpalas
„NeoStrata Oily Skin Solution", pH 3,9" arba šitą - "Riebalus reguliuojanti želė
„NeoStrata Oil Control Gel", pH 4,0 "

o dabar kažkaip "susibalamutinau" doh.gif


mano pageidavimai gydytojai buvo tokie: kad daugiau nekiltu spuogu, isnyktu pospuogines demeles ir pasilygintu randeliai. Mano pacios oda nera riebi, tai ji man butent sita ir rekomendavo. bet ju visa kosmetika gera, reikia tik paskaityt pacioj vaistinej tuos lapelius, dar gal vaistininkes (jeigu nutuokia ka nors paklausti), kad issirinkti tinkamiausia savo odai. kol kas tai yra mano fantastiskiausia priemone, o patikekit, ju isbandziau begales. pilnas krepsys panaudotu ir nepabaigtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrf @ 2010 05 12, 08:29)
mano pageidavimai gydytojai buvo tokie: kad daugiau nekiltu spuogu, isnyktu pospuogines demeles ir pasilygintu randeliai. Mano pacios oda nera riebi, tai ji man butent sita ir rekomendavo. bet ju visa kosmetika gera, reikia tik paskaityt pacioj vaistinej tuos lapelius, dar gal vaistininkes (jeigu nutuokia ka nors paklausti), kad issirinkti tinkamiausia savo odai. kol kas tai yra mano fantastiskiausia priemone, o patikekit, ju isbandziau begales. pilnas krepsys panaudotu ir nepabaigtu  smile.gif

na, bet kokiu atveju, ačiū už puikią nuorodą į gerą kosmetinę priemonę aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
na mane spuogai kamavo visą gyvenimą, nors tumpam (maždaug metam) jie buvo pranyke, net nugaros galėjau nebeslėpti po maikutėm, tačiau dabar vėl veidas ir nugara spuoguota. o naudoju pasakišką rusišką tepaliuką, vos tik pajuntu, kad keliasi arba išsikėlė spuogiukas tuoj patepu, ir po kelių dienų jo kaip nebūta smile.gif pavadinimas ,,borofreš" o ir kaina iki 5lt thumbup.gif nes anksčiau tokiom priemonėm išleisdavau atominius pinigus, o rezultatų arba nebūdavo, arba jie manęs netenkindavo, o šis tepaliukas, tai negaliu juo atsidžiaugti, vat ką reiškia seni geri rusiški tepaliukai cool.gif
Atsakyti
o kur tokio tepaliuko isigyti? :4u:to "borofresh"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurina: 14 gegužės 2010 - 12:17
na mane pradejo raudonom demem mest veida, ir keiciau kremus viena po kito bet nepadeda, bet db nusipirkau sanosan vaikiska tai kolkas dar nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 05 18, 17:34)
Turiu labai didele odos problema. Kasdien meto mane skaudanciom votim. Na spuogai. Ir jie tokie dideli ir ju labai daug ir letai gyja, kai isspaudi.

Neturėjau nei vieno spuogo nėštumo metu. Ir tikriausiai apskritai tokios gražios odos kaip nėštumo metu nesu niekada turėjus. Tai visi mane pamatę sakydavo, kad jei tokia graži esu, tai bus berniukas. biggrin.gif O spendimo būdų gal vertėtų pasiteirauti dermatologų? g.gif Ar bent jau su savo ginekologu pakalbėti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurina @ 2010 05 14, 13:17)
o kur tokio tepaliuko isigyti? :4u:to "borofresh"?

vaistinėse aš jo nemačiau pirkti, nes man jį parveža pažįstama iš Rusijos.
Atsakyti
šita tema ir man aktuali smile.gif Iki nėstumo turejau lygia oda, net paauglysteje neturejau spuogu. O kai pastojau, tai doh.gif .Man tai buvo tragedija. Pradejau naudoti oriflamo aliejuka nuo spuogu truputi padeda. Tikiuosi po nestumo grazinsis oda
Atsakyti